facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE KATOWICE ? RANKING

Misja Dieta

ul. Żelazna 1

40-851 Katowice

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta + badania laboratoryjne
REZERWUJ
Wizyta kontrolna
REZERWUJ
Analiza składu masy ciała
REZERWUJ

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA KARTA PŁATNICZA

- Opis gabinetu -

Czym jest Misja Dieta?
Jest to projekt realizowany przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Bardzo wielu Klientów ŚLA wykorzystuje wyniki badań laboratoryjnych do tego aby podejmować świadome decyzje żywieniowe (w konsultacji z dietetykami) i te związane ze zdrowym stylem życia. Misja Dieta chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które świadomie o siebie dbają ale również tych, które dopiero planują bardziej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi w jednym miejscu, także po to, żeby oszczędzić czas naszych Klientów.
To niesamowity, unikalny projekt, niespotykana metodologia pracy, poparta możliwością dostosowania najbardziej zindywidualizowanej opieki żywieniowej, do uzyskanych wyników badań i oczekiwań Pacjenta. Badania, wnikliwa analiza, leczenie żywieniowe, innowacyjne rozwiązania- to podstawa działania.
Tym samym wkroczysz na drogę, na mecie której chcemy dać Ci świadomość swojego ciała i zdrowia.

Na samym wstępie warto skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała. Nie trzeba się na nią specjalnie umawiać, wystarczy odwiedzić nas osobiście na ul. Żelaznej 1 w Katowicach (III piętro, pokój 317). Pomiary odbywają się codziennie, wystarczy podejść lub uzgodnić termin telefonicznie. Analiza składu ciała nie zobowiązuje do zapisania się na pierwszą wizytę u dietetyka, ale to właśnie ona łączy się z ogromnymi korzyściami dla osób, które nam zaufają.

A więc, zaczynamy od analizy składu ciała. Dalej, zapisując się na pierwszą wizytę, w jej cenie otrzymasz bon na badania laboratoryjne o wartości 97 zł!
Ich wyniki, wraz z dokładnym wywiadem i innymi pomiarami będą omawiane podczas pierwszej wizyty z naszym specjalistą dietetykiem.
Dlatego osoby zapisujące się na pierwszą wizytę proszone są, wybierając termin spotkania- w przypadku korzystania z opcji kalendarza on-line, aby doliczyły czas na wykonanie badań- lub wcześniej po wyborze terminu skontaktowały się z nami- celem omówienia szczegółów.
Prosimy, aby wpisywać się na czas 1 godziny, gdy chcemy skorzystać z pierwszorazowej konsultacji z dietetykiem!

Poza badaniami laboratoryjnymi mamy dostęp do wykonywania badań na nadwrażliwości pokarmowe, dysbiozę jelit czy badania genetyczne GENO DIET/ iGenesis (dieta nutrigenetyczna, oparta o wynik wzajemnych oddziaływań Twoich genów), aby móc jak najbardziej indywidualnie podejść do każdego Pacjenta, układając mu dopasowane do Niego zalecenia żywieniowe.

- CERTYFIKATY -

,,Nadwrażliwości pokarmowe i zaburzenia mikroflory jelitowej a choroby cywilizacyjne" Certyfikat Uczestnictwa, Katowice 23 kwietnia 2016r.

"Diagnostyka i prowadzenie Pacjenta z celiakią", Certyfikat- Dietetyk Przyjazny Chorym na Celiakię; organizator EUROIMMUN DNA; patronat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

"Dietoterapia chorób autoimmunologicznych tarczycy"; Certyfikat uczestnictwa; Prelegent prowadzący: dr inż. Katarzyna Kowalcze, w ramach II edycji Rajdu Nowoczesnej Dietetyki; 25 października 2016 r.

- SZKOLENIA -

23. 04. 2016- udział w szkoleniu podnoszącym kwalifikacje zawodowe: pt: „Nadwrażliwości pokarmowe i zaburzenia mikroflory jelitowej, a choroby cywilizacyjne”. Organizator VitaImmun.

16.10.2013- udział w szkoleniu, podnoszącym kwalifikacje, umożliwiającym współpracę z firmą DFMedicaPolska- wykorzystanie testów genetycznych, w codziennej praktyce, pt: „Genetyka w Dietetyce. Praktyczne wykorzystanie testów DNA w dietetyce”. Organizator DF Medica Polska.

24-25.09.2011- udział w warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe z dziedziny psychodietetyki pt.: „Odchudzaj pacjenta z happy endem, czyli jak pracować z pacjentem otyłym nad efektywną zmianą”. Organizator MJ PSYCHOEDUKACJA.

22.10.2016- udział w szkoleniu podnoszącym kwalifikacje zawodowe: pt: "iGenesis- najnowsza generacja badań nutrigenetycznych". Organizator DF Medica Polska.

04.02.2017- udział w szkoleniu podnoszącym kwalifikacje zawodowe pt: "Celowana probiotykoterapia Lactibiane w praktyce dietetyka". Organizator: 4Active Natur Medicine Technology.

- DIETETYCY W GABINECIE -

Angelika Frączek-Bochenek - zdjęcie
Angelika Frączek-Bochenek

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Poradnictwo żywieniowe

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(8 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Wizytę przeprowadził/a:
Angelika Frączek-Bochenek - zdjęcie
Angelika Frączek-Bochenek
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Każdy kto zna panią Angelikę wie, że jest najlepsza w swoim zawodzie!! Z doświadczenia mogę polecić ze względu na profesjonalizm, wyjątkowe podejście do pacjentów i skuteczność na 200%

Wizytę przeprowadził/a:
Angelika Frączek-Bochenek - zdjęcie
Angelika Frączek-Bochenek
Odpowiedź Gabinetu:

Bardzo dziękuję za miłe słowa i uznanie. To napędza do dalszej pracy!

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Niestety od dłuższego czasu zajadałam różne stresy i efekty szybko były widoczne na wadze i w lustrze. Odkąd jednak trafiłam do tego gabinetu widzę inne efekty, które bardzo mnie cieszą. Znów uwierzyłam, że zmiana jest możliwa.

Wizytę przeprowadził/a:
Angelika Frączek-Bochenek - zdjęcie
Angelika Frączek-Bochenek
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Za profesjonalizm, za miłą atmosferę, za wsparcie, za pyszne i przejrzyste jadłospisy, za efekty!!! 5 z plusem a nawet więcej :)

Wizytę przeprowadził/a:
Angelika Frączek-Bochenek - zdjęcie
Angelika Frączek-Bochenek
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Bardzo bardzo polecam, jestem bardzo zadowolona z podejścia do diety i zaplanowanych posiłków :) i chociaż to dopiero początek to zauważam pierwsze efekty, które są bardzo motywujące do dalszego działania!

Wizytę przeprowadził/a:
Angelika Frączek-Bochenek - zdjęcie
Angelika Frączek-Bochenek
Odpowiedź Gabinetu:

Cieszę się, że moja wizja na zdrowe odżywianie przypadła do gustu! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Angelika - zdjęcie
Angelika Frączek-Bochenek

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS