facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE WROCŁAW ? RANKING

Akademia Zdrowej Kobiety

Antonia Vivaldiego

52-129 Wrocław

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe REZERWUJ WIZYTĘ

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta
REZERWUJ 150 zł
Wizyta kontrolna
REZERWUJ 100 zł
Wizyta kontrolna
REZERWUJ 250 - 500 zł

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA KARTA PŁATNICZA

- Opis gabinetu -

Projekt Zdrowa Kobieta powstał z potrzeby serca. Wierzę, że wszystko dzieje się w jakimś celu. Szereg zdarzeń – niekoniecznie uroczych i miłych- w moim życiu, doprowadził mnie w miejsce, w którym wreszcie oddycham pełną piersią.

Moje zamiłowanie do szeroko pojętej profilaktyki zdrowia zaczęło się od problemu ze mną samą. Dziś powiedziałabym wyzwania, jakie postawiło mi życie. Ponieważ nie od zawsze miałam nadwagę. Była ona wypadkową trudnej sytuacji osobistej, emocjonalnego uwikłania, no i niechlujnej diety- rzecz jasna. Trwała zmiana wymaga czasu, wytrwałości i uporu. Pokus jest wiele, zawsze!!! Chcę zarazić Cię swoją autentyczną pasją, taką wypływającą ze mnie, nie ograniczającą mnie, ale jednak stawiającą mnie gdzieś trochę z boku – bo jednak robię coś inaczej niż wszyscy. I da się…

Stopniowo wraz z pracą nad ciałem, nad talerzem, zaczęłam pracować nad sobą, nad swoją głową, nawykami, uprzedzeniami, przekonaniami i nagle przyszły wydarzenia, na które zawsze biernie czekałam. I wciąż przychodzą! Moja chęć zdobywania wiedzy zaowocowała studiami na Uniwersytecie Przyrodniczym – „Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej”. Trwało to 3 semestry, tam poznałam też podejście alternatywne. To z kolei spowodowało,że zdecydowałam się na szereg profesjonalnych kursów, zamiast bluzek zaczęłam kupować książki (i czytać je- rzecz jasna ;). Dziś jestem studentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku – dietetyka. Szukam rozwiązań i okazji aby wciąż się kształcić. Czerpię inspirację z rożnych źródeł i nie zamykam się. Z każdego podejścia zabieram coś dla siebie. Jestem przeciwnikiem żywieniowych religii (sama na chwilę uwikłałam się w jedną z nich!)!Nie ustaję ani na chwilę. Cały czas szukam wartościowych szkoleń, kupuję tematyczne książki, śledzę internet, przeglądam badania. Jednocześnie mam duży dystans do wszystkiego, co usłyszę – a przynajmniej staram się podchodzić do wszystkiego na zimno. Uwielbiam lody pistacjowe i sushi ! Podczas spotkań towarzyskich zdarza mi się jeść to, czego nie jem na co dzień bez żadnych wyrzutów sumienia!

Jestem gotowa towarzyszyć Ci w drodze do zdrowia. Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś. Zaczynamy z tym, co mamy i stawiamy sobie ambitny cel !

Absolutnie nie chcę, abyś ślepo podążała za jadłospisem, choć plan żywieniowy jest w tym procesie niezwykle ważny. Stawiam jednak na partnerską edukację i otwarty umysł.

Sama to wszystko zrobiłam i rozumiem,że nie jest to łatwa droga. Moim marzeniem jest doprowadzić Cię w miejsce, w którym sama jestem dziś. Niezależnie od tego czy borykasz się z nadmiarem kilogramów czy którąś z chorób dietozależnych (w zasadzie wszystkie moim zdaniem takie są!). Chcę, abyś nie miał/a poczucia straty – aby tak jak mi dziś- sprawiały Ci przyjemność pełnowartościowe, zdrowe posiłki. Jednak nic nie dzieje się przez noc!

Daj sobie trochę czasu, a efekt pojawi się na pewno!

Wszystko zaczyna się od jednej myśli – CHCĘ! I od jednej decyzji – ZROBIĘ TO!

- CERTYFIKATY -

Sprawdź na www.ellsa.pl/o-mnie/moje-kwalifikacje/

- SZKOLENIA -

Sprawdź na www.ellsa.pl/o-mnie/moje-kwalifikacje/

- DIETETYCY W GABINECIE -

Elżbieta Sawicka - zdjęcie
Elżbieta Sawicka

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Poradnictwo żywieniowe Dietetyka w odnowie biologicznej

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(1 opinia)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Profesjonalizm i fachowa obsługa. Polecam

Wizytę przeprowadził/a:
Elżbieta Sawicka - zdjęcie
Elżbieta Sawicka

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Elżbieta - zdjęcie
Elżbieta Sawicka

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS