facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE OPOCZNO ? RANKING

Naturhouse Opoczno

Piotrkowska 3B

26-300 Opoczno

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta
REZERWUJ
Wizyta kontrolna
REZERWUJ

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA KARTA PŁATNICZA

- Opis gabinetu -

Zawsze pamiętamy, że każda osoba która się do nas zgłasza jest jednostką indywidualną do której należy dobrać odpowiednią kurację - dietę, jak również suplementy, biorąc pod uwagę predyspozycje organizmu: wiek, stan zdrowia, styl życia czy wykonywany zawód.

Odchudzanie powszechnie kojarzone jest jako proces trudny i uciążliwy. Dzięki swojemu działaniu staramy się zmienić to podejście. Jadłospisy układane przez naszego dietetyka nie są monotonne, łatwe w przygotowaniu oraz niedrogie. Naszym priorytetem jest nauczenie zdrowych nawyków żywieniowych wdrożonych nie tylko podczas kuracji, lecz aby pozostałe one z naszymi klientami na całe życie. Poprzez samo pojęcie "dieta" rozumiemy nie tylko odpowiednio dopasowany jadłospis, ale również znaczenie poszczególnych produktów i ich wpływ na organizm.

Metoda składa się z trzech filarów:

Dieta - pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana, zawierająca wszystkie niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W trakcie jej stosowania nie odczuwa się głodu. Jest prosta w przygotowaniu i smaczna.

Opieka Dietetyka - kuracja odbywa się w trybie cotygodniowym. Regularne wizyty pozwalają utrzymać wysoką motywację, stałe monitorowanie procesu odchudzania, poprzez badanie składu ciała oraz dają możliwość modyfikacji diety w zależności od potrzeb. Dietetyk jest nie tylko wsparciem merytorycznym ale i psychicznym.

Naturalna Suplementacja - wyciągi z roślin i ziół pomagają uzyskać nie tylko lepsze efekty diety, ale poprawiają samopoczucie i wygląd. Indywidualny dobór suplementu przez dietetyka pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Dzięki tym wszystkim elementom proces odchudzania przebiega w sposób przyjemny i efektowny.

Metoda ta podzielona jest na dwa etapy:

Utrata kilogramów - etap nastawiony na osiągnięcie zamierzonego celu.

Stabilizacja wagi - etap gwarantujący uniknięcia efektu jo-jo. Polega na "wyprowadzeniu" z diety, stopniowo zwiększając jej kaloryczność i włączając produkty, których należało unikać.

W naszym centrum pomagamy w walce z nadmiernymi kilogramami, cellulitem, tkanką tłuszczową ale także podpowiemy jak poprawić stan i kondycję włosów, skóry czy paznokci.

Doradzimy również tym, którzy mają zbyt niską wagę i chcą przytyć oraz osobom uprawiającym sport.

- DIETETYCY W GABINECIE -

Obrazek tymczasowy dla dietetyka. Sylwetka dietetyka na białym tle.
Monika Dacz

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(0 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Monika - brak zdjęcia
Monika Dacz

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS