facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE ŁOMIANKI ? RANKING

NutriStrefa Karolina Leśnik

Warszawska 95A

05-092 Łomianki

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta
REZERWUJ
Wizyta kontrolna
REZERWUJ

- Opis gabinetu -

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Magister inżynier żywienia człowieka i dietetyki. Jako studentka zdobywałam doświadczenie zawodowe w Poradni Dietetycznej Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, w szpitalach i placówkach społeczno-opiekuńczych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi rozwijać moje zainteresowania związane z dietetyką kliniczną. Jestem autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych umieszczanych w prasie i Internecie, udzielam także porad na portalu znanylekarz.pl. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych poświęconych tematyce odżywiania.
Uczestniczyłam w wielu kursach, potwierdzonych stosownymi certyfikatami m.in: praktyczne aspekty diagnostyczne w poradnictwie żywieniowym i dietetycznym oraz praktyczne aspekty diagnostyki chorób dietozależnych. Ukończyłam również kurs z zakresu Dietetyki Klinicznej i Diet Coachingu, a także szereg szkoleń z zakresu motywowania i budowania trwałych relacji z Klientem. Wiedza, którą do tej pory zdobyłam okazuje się nieoceniona w codziennych kontaktach z Klientami oraz pozwala mi w jak najlepszy sposób przygotować dietę.
Od 3 lat pracuję z Klientami, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia, swój wygląd, a także samopoczucie. W pracy jestem osobą stanowczą i zaangażowaną. Zawsze stawiam sobie wysoko poprzeczkę, ponieważ uważam, że to powala nam być coraz lepszymi i sprostać oczekiwaniom Klienta. Cenię sobie u innych profesjonalizm i staram się, by inni cenili tą cechę we mnie.

- CERTYFIKATY -

Coaching Dietetyczny

Dietetyka Kliniczna

Doradca Dietetyczny

Żywienie w Sporcie

Żywienie Kobiet w Ciąży i Małych Dzieci

Pokaż wszystkie

- SZKOLENIA -

Budowanie Trwałych Relacji z Klientem

Dialog Motywujący

- DIETETYCY W GABINECIE -

Karolina Leśnik - zdjęcie
Karolina Leśnik

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka sportowa Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Sztuka kulinarna Gastronomia i dietetyka Dietetyka populacyjna Poradnictwo żywieniowe

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(1 opinia)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem pod opieką Pani Karoliny i chociaż to początek to zauważam pierwsze efekty! Moje samopoczucie jest rewelacyjne, jem naprawdę bardzo zdrowe i smaczne rzeczy, Polecam

Wizytę przeprowadził/a:
Karolina Leśnik - zdjęcie
Karolina Leśnik

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Karolina - zdjęcie
Karolina Leśnik

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS