facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE BYDGOSZCZ ? RANKING

Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

Przychodnia "Tatrzańska", ul.Witkiewicza 1, Przychodnia "Bajka", ul.Szelburg-Zarembiny 19, Gabinety Tatrzańskie, ul.Janosika 5a.

85-792 Bydgoszcz

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe REZERWUJ WIZYTĘ

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta z edukacją żywieniową
REZERWUJ 100 zł
Wizyta kontrolna
REZERWUJ
Pomiar antropometryczny/ składu ciała
REZERWUJ 30 zł
Jadłospis 1 tydzień
REZERWUJ 70 zł

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA

- Opis gabinetu -

Gdzie przyjmuję?

PONIEDZIAŁKI 12:00-18:00- Przychodnia Bajka, ul. Szelburg- Zarembiny 19,
WTORKI 8:00-12:00, ŚRODY 14:00-20:00 - Gabinety Tatrzańskie, ul. Janosika 5a,
CZWARTKI, PIĄTKI 14:00-20:00 - Przychodnia Tatrzańska, ul. Witkiewicza 1, Bydgoszcz.

Numer kontaktowy do gabinetu: 663-808-773.

Przykładam ogromną wagę do zebrania dokładnego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego Pacjenta podczas wizyty, a także przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów antropometrycznych i składu ciała.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego przed pierwszą wizytą, by dowiedzieć się, co indywidualnie warto zabrać ze sobą na pierwszą konsultację.

O mnie:

Jestem dietetykiem medycznym/ klinicznym, magistrem zdrowia publicznego. Ukończyłam Collegium Medicum UMK, podczas wieloletniej praktyki regularnie uczestniczę także w wielu konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, szkoleniach z zakresu dietoterapii schorzeń układu pokarmowego, chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, a także diet-coachingu i wielu innych.

JESTEM ZWYCIĘŻCZYNIĄ PLEBISCYTU "MISTRZOWIE URODY 2018" W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO- POMORSKIM, W KATEGORII DIETETYK ROKU.

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, kwalifikacjami i certyfikatami zawodowymi.

Zachęcam do skorzystania z konsultacji w moim gabinecie, edukacji żywieniowej indywidualnej i rodzinnej, wizyt stacjonarnych i domowych, specjalistycznej dietoterapii indywidualnej.

- CERTYFIKATY -

I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM PLEBISCYTU MISTRZOWIE URODY, W KATEGORII DIETETYK ROKU 2018

Lipidologia- Bydgoszcz

Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych- Bydgoszcz

Celiakia i nietolerancja laktozy- Bydgoszcz

Diabetica Expo- Toruń

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Sztuka kulinarna Psychodietetyka Gastronomia i dietetyka Dietetyka populacyjna Poradnictwo żywieniowe Dietetyka w odnowie biologicznej

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(19 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Moim zdaniem profesjonalistka z ogromną wiedzą i racjonalnym podejściem. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdą. Bardzo duże zainteresowanie moją osobą, dolegliwościami i tym co lubię. Przepisy z łatwych składników i przepyszne i rzeczywiście dużo lepiej się czuję. Nie miałam problemu z zakupem składników, są bardzo proste. Zawsze mogę liczyć na Panią Magdę. Przekazała mi wiece cennych informacji o mojej diecie i rozwiała wiele wątpliwości. Polecam!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Bardzo polecam tą Panią Dietetyk. Czytając internetowe opinie, a także podczas wizyty przekonałam się, że to był najlepszy wybór. Moim zdaniem najlepszy specjalista w Bydgoszczy. przede wszystkim zostałam wysłuchana, moje dolegliwości zostały wzięte pod uwagę. Dieta jest banalnie prosta i bardzo smaczna. W razie czego zawsze mogę poprosić o przepisy, za jakimi tęsknię, a Pani Dietetyk komponuje je pod moje potrzeby. Cena korzystna, a to jest ważne. Dziękuję za pomoc, lepsze wyniki badań i zgubione kilogramy. Osiągnęłam cel, ale i tak będę się zgłaszać na kontrole, bo uwielbiam bym pod Pani opieką. Pozdrawiam, Aga.

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Magister. Nareszcie trafiłam na dietetyka, który w korzystnej cenie naprawdę potrafił mi pomóc. Bardzo mądra, doświadczona w zawodzie, empatyczna, przemiła kobieta z wielkim sercem i wielką wiedzą. Wreszcie odżyłam i odzyskałam drugie zdrowie. Już wiem dlaczego do pani Magdy zawsze czekają pacjenci. Bardzo dziękuję i zawsze będę polecać. Coraz mniej na świecie ludzi, którzy słuchają ludzi. Szczerze polecam wszystkim! ! !

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Od ośmiu miesięcy z małą przerwą jestem na diecie opracowanej przez panią Magdalenę Adamczak .W tym czasie udało mi się schudnąć. Przystępując do odchudzania bałam się przede wszystkim tego, że będę ciągle głodna. Tymczasem dieta opracowana przez panią Magdalenę sprawiła, że udało mi się przejść ten proces zupełnie bezboleśnie. Wiem, że zaproponowane przez nią posiłki są zbilansowane i zawierają wszystkie niezbędne mikroelementy, bo w tym czasie znacznie poprawiły się moje wyniki w badaniach krwi. Wcześniej zmagałam się z niedokrwistością, teraz poziom żelaza we krwi jest w normie. Zaproponowane przez panią Emilię posiłki są smaczne i proste do przygotowania. Przed opracowaniem diety zawsze wypytuje pacjentów, jakich rzeczy nie jadają i umieszcza ich w menu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Magdaleną. Przede mną kolejne, równie trudne wyzwanie zgubić jeszczę trochę kilogramów i utrzymać tę wagę. Na szczęście wiem, że jestem w dobrych rękach.


Małgorzata Szczepańska

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Magdalena - zdjęcie
Magdalena Adamczak

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS