facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE BYDGOSZCZ ? RANKING DIETETYKÓW

Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

ul. Witkiewicza 1, Gabinet Dietetyczny- Przychodnia "Tatrzańska"

85-792 Bydgoszcz

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe REZERWUJ WIZYTĘ

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta z edukacją żywieniową
REZERWUJ
Wizyta kontrolna
REZERWUJ
Pomiar antropometryczny/ składu ciała
REZERWUJ

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA

- Opis gabinetu -

Jestem dietetykiem medycznym/ klinicznym, magistrem zdrowia publicznego. Ukończyłam Collegium Medicum UMK, podczas wieloletniej praktyki regularnie uczestniczę także w wielu konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, szkoleniach z zakresu dietoterapii schorzeń układu pokarmowego, chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, a także diet-coachingu i wielu innych. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, kwalifikacjami i certyfikatami zawodowymi.

Zachęcam do skorzystania z konsultacji w moim gabinecie, edukacji żywieniowej indywidualnej i rodzinnej, wizyt stacjonarnych i domowych, specjalistycznej dietoterapii indywidualnej.

- CERTYFIKATY -

Międzynarodowa Konferencja Otwarty System Służby Zdrowia- panel INNOWACJE i E-PACJENT- Katowice

Lipidologia- Bydgoszcz

Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych- Bydgoszcz

Celiakia i nietolerancja laktozy- Bydgoszcz

Diabetica Expo- Toruń

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Sztuka kulinarna Gastronomia i dietetyka Dietetyka populacyjna Poradnictwo żywieniowe Dietetyka w odnowie biologicznej

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(13 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Szczerze BARDZO POLECAM Panią Magdalenę, jako świetnego specjalistę w swoim fachu, ale też rewelacyjnego człowieka, który umie słuchać innych. Borykam się z poważnym problemem chorób jelit, wieloma innymi chorobami towarzyszącymi, a po zmianie nawyków żywieniowych nareszcie normalnie czuję się, mam siłę na codzienne czynności. Nikt inny wcześniej skutecznie mi nie pomógł i do mnie nie przemówił. Pani Magister nauczyła mnie odpowiednio jeść, dała mi dobre przepisy, które lubię gotować, wreszcie mogę normalnie funkcjonować i czuję się, jakbym nie była chora na nic. Dziękuję!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dietetyk! Bardzo miła, ciepła, życzliwa osoba, ale przede wszystkim bardzo trafnie potrafi rozpoznać problem swoich pacjentów i temu zaradzić. Nauczyłam się panować nad jedzeniem, bardzo dużo umiem dzięki Pani Magdalenie. Obiady zawsze smakowały całej rodzinie, nigdy nie chodziłam głodna, a schudłam 1/4 siebie. Dziękuję za ogromną pracę nade mną i wszystkim będę polecać!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Moi znajomi, a także Internet i Facebook polecili mi wizytę w gabinecie Pani Dietetyk. Myślałam, że nikt mi już nie pomoże z moją nadwagą i wieloma chorobami, jakie posiadam. Zależało mi, że by schudnąć, polepszyć stan zdrowia, nauczyć się jeść w cukrzycy, chorobach tarczycy i PCOS. Przerosły mnie te choroby, złe doświadczenia z wcześniejszym odchudzaniem, ale Pani Magister "zdjęła" ze mnie niepewność, wytłumaczyła mi jak mam jeść i dlaczego. Obiady i kolacje podkrada mi rodzina- takie dobre! Jestem w połowie drogi do celu, ale już widzę poprawę stanu zdrowia. Złota Kobieta! Z wielką wiedzą, życzliwością, specjalista z powołania. Nigdy nie byłam u Takiego Dietetyka. Naprawdę polecam wszystkim!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Do Pani Magdy trafiłam z polecenia. Zapewne jak nie jedna kobieta mam za sobą różne diety lecz zawsze wracałam do wagi wyjściowej i starych nawyków żywieniowych. Niestety choruje na niedoczynność tarczycy policystyczne jajniki i depresję i było mi trudno zrzucić zbędne kg. Dzięki pomocy Pani Magdy nauczyłam się na nowo jeść wlasciwe rzeczy w określonych porach .W diecie jak u każdego bywają trudne momenty ale wielkie wsparcie Pani Magdy zawsze dawało pozytywnego kopa do dalszego działania.I tak właśnie osiągnęłam cel poprawiłam wyniki badań. Dieta jest bardzo smaczna nie jest trudna w przygotowaniu i nie zajmuje dużo czasu . Praca z Panią Magda to czysta przyjemność! Jest przesympatyczna ,a współpraca z Panią Magda jest bardzo owocna! Polecam całym sercem! I dziękuję Pani Magdo za wszystko Ania S. :)

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Wysoka jakość konsultacji, bardzo duża wiedza, cena przystępna, jestem bardzo zadowolony. Pierwszy dietetyk, który naprawdę wytłumaczył, czemu muszę przejść na dietę dla cukrzyka, dał mi proste i normalne przepisy. Widać, że Pani magister Magdalena to specjalista z powołania, chce pomóc i wytłumaczyć. Dziękuję za pomoc, napewno regularnie będę chodzić na kontrole. Schudłem 15 kg, spadło mi ciśnienie, mogę wejść bez zadyszki na trzecie piętro. mój lekarz jest zaskoczony lepszymi wynikami. Cieszę się, że tu trafiłem i wszystkim będę polecał ten gabinet.

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Magdalena - zdjęcie
Magdalena Adamczak

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS