facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE BYDGOSZCZ ? RANKING

Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

Przychodnia "Tatrzańska" ul. Witkiewicza 1, a także Gabinety Tatrzańskie, ul. Janosika 5a

85-792 Bydgoszcz

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe REZERWUJ WIZYTĘ

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta z edukacją żywieniową
REZERWUJ 100 zł
Wizyta kontrolna
REZERWUJ
Pomiar antropometryczny/ składu ciała
REZERWUJ 29 zł
Jadłospis 1 tydzień
REZERWUJ 70 zł

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA

- Opis gabinetu -

Jestem dietetykiem medycznym/ klinicznym, magistrem zdrowia publicznego. Ukończyłam Collegium Medicum UMK, podczas wieloletniej praktyki regularnie uczestniczę także w wielu konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, szkoleniach z zakresu dietoterapii schorzeń układu pokarmowego, chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, a także diet-coachingu i wielu innych.

JESTEM ZWYCIĘŻCZYNIĄ PLEBISCYTU "MISTRZOWIE URODY 2018" W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO- POMORSKIM, W KATEGORII DIETETYK ROKU.

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, kwalifikacjami i certyfikatami zawodowymi.

Zachęcam do skorzystania z konsultacji w moim gabinecie, edukacji żywieniowej indywidualnej i rodzinnej, wizyt stacjonarnych i domowych, specjalistycznej dietoterapii indywidualnej.

- CERTYFIKATY -

I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM PLEBISCYTU MISTRZOWIE URODY, W KATEGORII DIETETYK ROKU 2018

Lipidologia- Bydgoszcz

Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych- Bydgoszcz

Celiakia i nietolerancja laktozy- Bydgoszcz

Diabetica Expo- Toruń

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Sztuka kulinarna Psychodietetyka Gastronomia i dietetyka Dietetyka populacyjna Poradnictwo żywieniowe Dietetyka w odnowie biologicznej

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(16 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Od ośmiu miesięcy z małą przerwą jestem na diecie opracowanej przez panią Magdalenę Adamczak .W tym czasie udało mi się schudnąć. Przystępując do odchudzania bałam się przede wszystkim tego, że będę ciągle głodna. Tymczasem dieta opracowana przez panią Magdalenę sprawiła, że udało mi się przejść ten proces zupełnie bezboleśnie. Wiem, że zaproponowane przez nią posiłki są zbilansowane i zawierają wszystkie niezbędne mikroelementy, bo w tym czasie znacznie poprawiły się moje wyniki w badaniach krwi. Wcześniej zmagałam się z niedokrwistością, teraz poziom żelaza we krwi jest w normie. Zaproponowane przez panią Emilię posiłki są smaczne i proste do przygotowania. Przed opracowaniem diety zawsze wypytuje pacjentów, jakich rzeczy nie jadają i umieszcza ich w menu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Magdaleną. Przede mną kolejne, równie trudne wyzwanie zgubić jeszczę trochę kilogramów i utrzymać tę wagę. Na szczęście wiem, że jestem w dobrych rękach.


Małgorzata Szczepańska

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem zadowolona ze współpracy z tym specjalistą bo tak w 100 % można nazwać Panią Magdalenę Adamczak. To nie była moja pierwsza przygoda z odchudzaniem i zmianą diety ale tym razem osiągnęłam swój cel. Wiadomo że trzeba sobie i tak zrobić posiłki, nic samo się nie zrobi. Za to są smaczne i chyba najprostsze jak można. Polecam wszystkim i sądzę że ta Pani dietetyk zna się na ludziach i umie im trafnie pomóc. A każdy jest inny. Dziękuję!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Szczerze BARDZO POLECAM Panią Magdalenę, jako świetnego specjalistę w swoim fachu, ale też rewelacyjnego człowieka, który umie słuchać innych. Borykam się z poważnym problemem chorób jelit, wieloma innymi chorobami towarzyszącymi, a po zmianie nawyków żywieniowych nareszcie normalnie czuję się, mam siłę na codzienne czynności. Nikt inny wcześniej skutecznie mi nie pomógł i do mnie nie przemówił. Pani Magister nauczyła mnie odpowiednio jeść, dała mi dobre przepisy, które lubię gotować, wreszcie mogę normalnie funkcjonować i czuję się, jakbym nie była chora na nic. Dziękuję!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dietetyk! Bardzo miła, ciepła, życzliwa osoba, ale przede wszystkim bardzo trafnie potrafi rozpoznać problem swoich pacjentów i temu zaradzić. Nauczyłam się panować nad jedzeniem, bardzo dużo umiem dzięki Pani Magdalenie. Obiady zawsze smakowały całej rodzinie, nigdy nie chodziłam głodna, a schudłam 1/4 siebie. Dziękuję za ogromną pracę nade mną i wszystkim będę polecać!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Magdalena - zdjęcie
Magdalena Adamczak

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS