facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE BYDGOSZCZ ? RANKING DIETETYKÓW

Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

ul. Witkiewicza 1, Gabinet Dietetyczny- Przychodnia "Tatrzańska"

85-792 Bydgoszcz

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe REZERWUJ WIZYTĘ

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta z edukacją żywieniową
REZERWUJ
Wizyta kontrolna
REZERWUJ
Pomiar antropometryczny/ składu ciała
REZERWUJ

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA

- Opis gabinetu -

Jestem dietetykiem medycznym/ klinicznym, magistrem zdrowia publicznego. Ukończyłam Collegium Medicum UMK, podczas wieloletniej praktyki regularnie uczestniczę także w wielu konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, szkoleniach z zakresu dietoterapii schorzeń układu pokarmowego, chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, a także diet-coachingu i wielu innych. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, kwalifikacjami i certyfikatami zawodowymi.

Zachęcam do skorzystania z konsultacji w moim gabinecie, edukacji żywieniowej indywidualnej i rodzinnej, wizyt stacjonarnych i domowych, specjalistycznej dietoterapii indywidualnej.

- CERTYFIKATY -

Międzynarodowa Konferencja Otwarty System Służby Zdrowia- panel INNOWACJE i E-PACJENT- Katowice

Lipidologia- Bydgoszcz

Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych- Bydgoszcz

Celiakia i nietolerancja laktozy- Bydgoszcz

Diabetica Expo- Toruń

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Sztuka kulinarna Gastronomia i dietetyka Dietetyka populacyjna Poradnictwo żywieniowe Dietetyka w odnowie biologicznej

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(14 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem zadowolona ze współpracy z tym specjalistą bo tak w 100 % można nazwać Panią Magdalenę Adamczak. To nie była moja pierwsza przygoda z odchudzaniem i zmianą diety ale tym razem osiągnęłam swój cel. Wiadomo że trzeba sobie i tak zrobić posiłki, nic samo się nie zrobi. Za to są smaczne i chyba najprostsze jak można. Polecam wszystkim i sądzę że ta Pani dietetyk zna się na ludziach i umie im trafnie pomóc. A każdy jest inny. Dziękuję!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Szczerze BARDZO POLECAM Panią Magdalenę, jako świetnego specjalistę w swoim fachu, ale też rewelacyjnego człowieka, który umie słuchać innych. Borykam się z poważnym problemem chorób jelit, wieloma innymi chorobami towarzyszącymi, a po zmianie nawyków żywieniowych nareszcie normalnie czuję się, mam siłę na codzienne czynności. Nikt inny wcześniej skutecznie mi nie pomógł i do mnie nie przemówił. Pani Magister nauczyła mnie odpowiednio jeść, dała mi dobre przepisy, które lubię gotować, wreszcie mogę normalnie funkcjonować i czuję się, jakbym nie była chora na nic. Dziękuję!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dietetyk! Bardzo miła, ciepła, życzliwa osoba, ale przede wszystkim bardzo trafnie potrafi rozpoznać problem swoich pacjentów i temu zaradzić. Nauczyłam się panować nad jedzeniem, bardzo dużo umiem dzięki Pani Magdalenie. Obiady zawsze smakowały całej rodzinie, nigdy nie chodziłam głodna, a schudłam 1/4 siebie. Dziękuję za ogromną pracę nade mną i wszystkim będę polecać!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Moi znajomi, a także Internet i Facebook polecili mi wizytę w gabinecie Pani Dietetyk. Myślałam, że nikt mi już nie pomoże z moją nadwagą i wieloma chorobami, jakie posiadam. Zależało mi, że by schudnąć, polepszyć stan zdrowia, nauczyć się jeść w cukrzycy, chorobach tarczycy i PCOS. Przerosły mnie te choroby, złe doświadczenia z wcześniejszym odchudzaniem, ale Pani Magister "zdjęła" ze mnie niepewność, wytłumaczyła mi jak mam jeść i dlaczego. Obiady i kolacje podkrada mi rodzina- takie dobre! Jestem w połowie drogi do celu, ale już widzę poprawę stanu zdrowia. Złota Kobieta! Z wielką wiedzą, życzliwością, specjalista z powołania. Nigdy nie byłam u Takiego Dietetyka. Naprawdę polecam wszystkim!

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Do Pani Magdy trafiłam z polecenia. Zapewne jak nie jedna kobieta mam za sobą różne diety lecz zawsze wracałam do wagi wyjściowej i starych nawyków żywieniowych. Niestety choruje na niedoczynność tarczycy policystyczne jajniki i depresję i było mi trudno zrzucić zbędne kg. Dzięki pomocy Pani Magdy nauczyłam się na nowo jeść wlasciwe rzeczy w określonych porach .W diecie jak u każdego bywają trudne momenty ale wielkie wsparcie Pani Magdy zawsze dawało pozytywnego kopa do dalszego działania.I tak właśnie osiągnęłam cel poprawiłam wyniki badań. Dieta jest bardzo smaczna nie jest trudna w przygotowaniu i nie zajmuje dużo czasu . Praca z Panią Magda to czysta przyjemność! Jest przesympatyczna ,a współpraca z Panią Magda jest bardzo owocna! Polecam całym sercem! I dziękuję Pani Magdo za wszystko Ania S. :)

Wizytę przeprowadził/a:
Magdalena Adamczak - zdjęcie
Magdalena Adamczak

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Magdalena - zdjęcie
Magdalena Adamczak

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS