facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE WROCŁAW ? RANKING DIETETYKÓW

Szymon Kacała - reSizeme.pl

Bulwar Ikara

53-617 Wrocław

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Konsultacja on-line
REZERWUJ
Kontrola on-line
REZERWUJ
Psychodietetyka - konsultacja
REZERWUJ
Psychodietetyka - konsultacja on-line
REZERWUJ
Zobacz wszystkie usługi

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA

- Opis gabinetu -

Jesteśmy projektem traktującym o diecie i zdrowiu. Pracujemy z każdym, kto chce skorzystać z naszej rady i pomocy. Psychodietetyka, suplementacja, żywienie, trening. Szkolenia żywieniowe dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Prowadzimy szkolenia indywidualne i firmowe. Pracujemy z człowiekiem, a nie jego portfelem.

Tworzymy indywidualne plany żywieniowe i treningowe, mające na celu zmienić świadomość Pacjenta w temacie odżywiania, pomagamy wypracować zdrowe rutyny, dzięki którym utrata kilogramów będzie przyjemna i permanentna. Dzięki specjalizacji z psychodietetyki wiemy, jak skutecznie wspierać Twoją zmianę, bo wszystko zaczyna się w głowie.
Zapraszamy do współpracy.

W swojej ofercie mamy konsultacje on-line oraz dojeżdżamy do Pacjenta, cena wizyty wyjazdowej jest zawarta w cenniku konsultacji on-line, działamy na terenie województwa Dolnośląskiego, Wielkopolskiego i Opolskiego (między innymi powiat Wrocław, Oleśnica, Oława, Strzelin, Nysa, Ząbkowice Śląskie, Ostrzeszów, Syców, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Opole). Wychodzimy z założenia, że wizyta w naturalnych warunkach domowych Pacjenta nie naraża go na dodatkowy stres. Czasami wizyta w gabinecie zlokalizowanym we Wrocławiu nie jest możliwa z wielu względów. Nie martw się, zadzwoń i zapytaj, z pewnością znajdziemy dogodne dla Ciebie rozwiązanie.

- CERTYFIKATY -

Certyfikat Psychodietetyka

Certyfikat Trenera Psychodietetyki

Certyfikat Trenera żywieniowego kobiet w ciąży i karmiących

- DIETETYCY W GABINECIE -

Szymon Kacała - zdjęcie
Szymon Kacała

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka personalna Sztuka kulinarna Psychodietetyka Poradnictwo żywieniowe

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(4 opinie)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Namiar na firmę resizeme znalazłam bardzo intensywnie szukając dietetyka. Po kilku wizytach w "klinikach" oraz podobnym im przybytkom miałam dosyć już, większość lekarzy poddawało się w pracy ze mną twierdząc, że ze mną nie da się współpracować, bo w ogóle nie trzymam się zaleceń i jak się okazało mieli rację. Podczas ciąży bardzo zacnie przybrałam w okolicy bioder i brzucha, a z przyzwyczajeń żywieniowych nie potrafiłam za żadne skarby zrezygnować. Wtedy na mojej drodze spotkałam firmę resizeme. Pan Szymon przede wszystkim powiedział, że potrzebuje pomocy psychologicznej i jako psychodietetyk podczas kilku wizyt pomógł mi zrozumieć, jakie czynniki wpływają na zdrowe samopoczucie i w połączeniu z wcześniejszymi dietami udało mi się zrzucić docelowe 10 kg, teraz muszę to utrzymać. Najlepsze jest to, że Pan Szymon zawsze jest dostępny dla swoich pacjentów, gotów do rozmowy i służy radą. Niesamowicie sympatyczny i merytoryczny.
Choć nie rozumiałam na początku czym jest psychodietetyka i czy rzeczywiście tego potrzebuje, teraz wiem, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu, zdecydowanie polecam.
PS: Ceny podane w profilu są wysokie, ale gdy okazało się, że potrzebuje kilku spotkań umówiliśmy się na indywidualną stawkę (dużo niższą). A częste konsultacje - rozmowy przez telefon nie liczy sobie stawki. Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło, tak samo jak fakt, że facet umie słuchać i stara się zrozumieć.

Pozdrawiam
Dominika

Wizytę przeprowadził/a:
Szymon Kacała - zdjęcie
Szymon Kacała
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Przygoda z Panem Szymonem była z przypadku. Na jego namiar trafiłam na forum internetowym FB. Byłam bardzo zrezygnowana, każdy wcześniejszy dietetyk doszukiwał się we mnie masy chorób. Zaczęliśmy współpracę w lutym tego roku, powiedziałam krótko, że jestem otyła i nie mogę zajść w ciążę! Pan Szymon powiedział, że w moim przypadku jest to kwestia lekkiej nadwagi, rozpoczął pracę ze mną, choć nadal sceptycznie, mimo wszystko wykonywałam jego polecenia. Mamy koniec maja, jestem w drugim miesiącu ciąży, a Pan Dietetyk powiedział krótko, że zakończył pracę ze mną, że wszystko wiem i wszystko ode mnie zależy, ale zaprasza mnie na swoje warsztaty.
Jest wart swojej ceny, ma bardzo delikatne i luźne podejście, pełne zrozumienia. Nie buduje dziwnej (znanej mi z wcześniejszych kontaktów) bariery. Ma po prostu ludzkie podejście, takiemu człowiekowi wprost nie sposób nie zaufać. Najważniejsze dla mnie i partnera jest fakt, że w końcu udało nam się zajść w ciążę. Co rzeczywiście może być szokujące, to fakt, że facet ma tyle wiedzy na temat przygotowania i prowadzenia ciąży. W ogólnym rozrachunku to rzeczywiście super, bo mam bardzo złe wspomnienia związane z wizytami u kobiet lekarzy, które niby za zadanie mają przygotować inne do ciąży.
Z czystym sumieniem polecam tego Pana, i serio przyszłe mamy nie miejcie obiekcji, że będzie Wam doradzał facet. Okazuję się, że to nie płeć jest definicją wiedzy. Z miłą chęcią wrócę do współpracy z Panem Szymonem.
Dziękuję i pozdrawiam Pana, do zobaczenia niebawem.
Martyna.

Wizytę przeprowadził/a:
Szymon Kacała - zdjęcie
Szymon Kacała
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Kiedy w końcu zdecydowałem się zmienić coś w moim życiu natknąłem się na Pana Szymona. Zaczelismy od rozmowy i tak od słowa do słowa zniknęło 13 kg. Pan Szymon wykazał się dużą wiedzą, uważnie słuchał tego czego oczekuje i doradzał na każdym kroku. Nawet gdy pojawił się problem konsumpcyjny "czy aby można mi to zjeść" szybka konsultacja i wszystko jasne. Jeżeli chodzi o koszty, mogło być gorzej. Zawsze można pójść na dietetykę albo zapytać doktora Google, tylko że on indywidualnie nie pomoże, nie dobierze programu pod Ciebie. Krótko i zwięźle bardzo polecam usługi tego Pana

Wizytę przeprowadził/a:
Szymon Kacała - zdjęcie
Szymon Kacała
dietdoctor.pl
dobry

Nie było łatwo, mam swoje lata i przyzwyczajenia, w życiu bym nie szukał dietetyka, ale lekarz prowadzący mnie zmusił grożąc zakończeniem swojego życia. Styl życia przedsiębiorcy w Polsce nie należy do najbardziej zdrowych, ale nie rozpisując się. Pan Szymon bardzo miły, rozmowa z nim była tak wygodna, jak z kumplem - mimo wszystko w kilku żołnierskich zwrotach potrafił mnie nakierować na konkretny tor. Nie potrafię zrezygnować ze swojego menu, bo lubię jeść, jednak okazuje się, że przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach. Rozpisał odpowiednio aktywność oraz tak dobrał dietę, że poczułem się jakbym nic nie tracił, dzięki temu w ciągu miesiąca schudłem 3,5kg, być może nie jest to super wynik, dla mnie jest to przepaść. Najważniejsze jest to, że w rozmowie z Panem Szymonem czułem się jak z kolegą, a nie mentorem. Cena? Cóż może nie jest niska, ale wyniki mówią same za siebie.
Polecam konsultacje online i plany żywieniowe, serio są ok! Przede mną kolejne 15kg do zrzucenia, ale pierwszy raz czuję, że dam radę, bo nie rezygnuję z ulubionych smaków.
Jak na allegro, w 100% pozytyw i polecam:)

Wizytę przeprowadził/a:
Szymon Kacała - zdjęcie
Szymon Kacała

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Szymon - zdjęcie
Szymon Kacała

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS