CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE KRAKÓW ? RANKING
Chcesz zmienić swój sposób odżywiania?
- schudnąć lub przytyć,
- poprawić swoje wyniki badań,
- dobrać odpowiednią dietę do swojego stanu zdrowia,
- po prostu, czuć się dobrze?
Umów się ze mną na konsultację dietetyczną!
Jak umówić się na wizytę?
Są 3 możliwości:
- przez portal Znany Lekarz – tu znajdziesz mój aktualny grafik przyjęć, www.znanylekarz.pl/anna-wieczorek-6/dietetyk/krakow
- mailowo: anna.wieczorek.dietetyk@gmail.com
- telefonicznie: 668 597 588
Na godzinnej konsultacji przeprowadzę z Tobą wywiad zdrowotny i żywieniowe, by dobrać optymalne zalecenia dla Ciebie.
W skład pierwszej konsultacji dietetycznej wchodzi:
- wywiad,
- pomiar składu ciała metodą BIA (pomiar rzeczywisty) urządzeniem InBody120 lub przy pomocy fałdomierza,
- indywidualne porady na konsultacji, dotyczące diety, ewentualnej suplementacji i badań.
Istnieje możliwość wykupienia, dodatkowo, szczegółowego planu żywieniowego, dobranego indywidualnie dla Twoich potrzeb.
Współpracuję z:
- Instytutem Mikroekologii, wykonującą nowoczesne badania mikroflory jelitowej i testy na opóźnioną alergię pokarmową,
- DF Medica, wykonującą badania genetyczne.
Zapoznaj się z pełną ofertą, na stronie nutricreative.com, w zakładce Cennik.
Przyjmuję w dwóch miejscach:
Gabinet Nutri Creative, Aleja Pokoju 13/2, 31-543 Kraków (wtorki, piątki i soboty) www.nutricreative.com
AGAJA, ul. Jerzmanowskiego 37, 30-836 Kraków (czwartki)
agaja.pl
O MNIE
Jako dietetyk, od kilku lat uczę swoich pacjentów, jak wprowadzać w życie zdrowe nawyki żywieniowe. Wiem, że zdrowa dieta „działa”. Jest jednym z najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia, bo pozwala na uniknięcie wielu chorób oraz życie w optymalnej formie. Żywność jest też niedocenianym lekarstwem w wielu dolegliwościach i schorzeniach.
Od dziecka interesuję się tematem zdrowego odżywiania i wpływu pożywienia na stan zdrowia.
W 2014 roku ukończyłam Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, realizując specjalizację Żywienie Człowieka z Dietetyką.
Postanowiłam wówczas, że będę swoją wiedzę przekazywać innym, by pomóc im wrócić do zdrowia i służyć swoją pomocą w wyborze odpowiedniej diety.
Już jako absolwentka zaczęłam pracować w zawodzie dietetyka, zdobywając cenne doświadczenie. Pracowałam w gabinecie dietetycznym w Tarnowie oraz w placówce medyczne w Krakowie.
W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na kierunku Żywienie w zdrowiu i chorobie. Nieustannie aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach żywieniowych i szkoleniach tematycznych.
Dietetyka jest bowiem bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną nauki, a ja chcę moim pacjentom rekomendować tylko najlepsze rozwiązania.
Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.
- OPINIE O gabinecie -
Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
- DODAJ OPINIĘ -