facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE KRAKÓW ? RANKING

YM Justyna Wisła

Centralna 32/91

31-586 Kraków

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Dietetyka online - konsultacja dietetyczna + analiza dotychczasowego sposobu odżywiania
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 7-dniowy
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 10-dniowy
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 14-dniowy
REZERWUJ
Zobacz wszystkie usługi

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA KARTA PŁATNICZA

- Opis gabinetu -


Jestem Justyna i choć nie lubię szczycić się tytułami to w tej części strony chyba o to właśnie chodzi :)

Parę lat temu, kiedy dietetyka była jeszcze zupełnie niszową i mało popularną dziedziną zadecydowałam, że to właśnie ona jest moją pasją i że to właśnie w tym kierunku chcę iść. Postawiłam na studia na kierunku Dietetyka na krakowskim Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ich ukończeniu swoją wiedzę poszerzałam na kolejnych studiach na kierunku Zdrowie Publiczne, również na krakowskim UJ.

W trakcie studiów odbyłam wiele praktyk na wszystkich oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego UJ w Krakowie. Jako, że dietetyka jest dziedziną ciągle rozwijającą się, a coraz to nowe fakty zastępują te stare swoją obecną wiedzę nieustannie poszerzam na licznych kursach, szkoleniach, a także konferencjach. Moim dietetycznym „konikiem” jest dietoterapia osób z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia). Prywatnie, jestem pasjonatką sportu, szczególnie biegów z przeszkodami, podróży, Tatr i języka czeskiego, którego uczę się od 1,5 roku. Nie lubię w życiu nudy, lubię wyzwania, a do tych największych należy ostatnio moja mała córeczka :)

W pracy dietetyka najważniejsze jest przełożenie teorii zdobytej na studiach i kursach na praktykę, a tę mam za sobą sporą. W swojej dietetycznej karierze miałam przyjemność współpracować z salonami fizjoterapeutycznymi, szkółkami sportowymi dla dzieci, szkołami, przedszkolami, Bankiem Żywności w Krakowie, Polskim Stowarzyszeniem Dietetyków, krakowskim SANEPiDem, Fundacją Trenuję-Pomagam, ogólnopolską gazetą, Radiem Zet Gold i Antyradiem a także Wilczogłodną, z którą od lat wspólnie pomagamy pokonać bulimię.

Obecnie, oprócz wspomnianej współpracy z Wilczogłodną, jestem trenerem i prowadzącą warsztaty w Banku Żywności w Krakowie oraz wykładowcą w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie na kierunkach: Dietetyka oraz Psychodietetyka .

Każdy układany przeze mnie jadłospis jest zindywidualizowany i oparty na szczegółowym wywiadzie z pacjentem. Ważnym dla mnie jest, aby dieta nie tylko zaspokajała wszystkie kubki smakowe pacjenta, a także była dopasowana do jego trybu życia, stanu zdrowia i sytuacji finansowej. W mojej ideologii dietetyki dieta ma być przyjemnością, sposobem na CAŁE życie, nawykiem, a nie tylko kilkutygodniową męczarnią, totalnie niekomponującą się z życiem pacjenta.

Świadczę usługi dietetyki online oraz dietetyki mobilnej (z dojazdem w miejsce wskazane przez pacjenta).

Dojazd na terenie Krakowa oraz Czechowic-Dziedzic jest darmowy, natomiast poza obszary tych miast doliczana jest opłata w wysokości 1 zł/km.

- CERTYFIKATY -

2013 - uzyskanie tytułu licencjata na kierunku Dietetyka na krakowskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

2016 - uzyskanie tytułu magistra na kierunku Zdrowie Publiczne na krakowskim Collegium Medicum UJ

2011 - konferencja naukowa "Otyłość - problem interdyscyplinarny"

2012 - konferencja naukowo-szkoleniowa "Otyłość i jej oblicza"

2012 - szkolenie "Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie"

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Poradnictwo żywieniowe

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(28 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Justyna jest najlepsza! Świetny fachowiec, posiada ogromną wiedzę i chętnie ją wykorzystuje. Nie boi się pacjentów z różnymi problemami i bardzo chętnie podejmuje wyzwanie, aby pomóc. Dieta jest prosta w przygotowaniu i bardzo smaczna oraz przynosi wymierne efekty w postaci utraty kilogramów. Polecam! Warto!

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Byłam pacjentka on line Pani Justyny przez kilka miesiecy. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z kontaktu jak i pomocy jaka uzyskałam. Pani Justyna uwzględnila moje walory smakowe, ilość posiłków jaka jestem w stanie przygotować sama dziennie, mój tryb życia oraz to, że mam dużą rodzinę i wiele tych posiłków zwłaszcza obiadów gotowalam dla męża oraz dzieci, które zresztą im bardzo smakowały, nawet najmłodszej wtedy 1,5 rocznej corce. Pani Justyna byka skora na moje sugestie i modyfikacje. Najbardziej podoba mi się to, że nie eliminuje żadnych składników najwyżej zmniejsza je do min. Dieta była ciekawa, różnorodna, zawierająca mnóstwo warzyw oraz obfita, porcje były większe niż normalnie spozywalam. Byłam najedzona i szczęśliwa. Czułam się wysmiecie! Większość nawyków została mi już. Takie jak jedzenie owsianki, posilki 4 razy dziennie, nie slodzenie, a jak już to erytrytolem oraz picie dużej ilości wody z cytryna lub limonka :) polecam z czystym sumieniem!

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Justyną. Uważam, że w dzidzienie dietetyki jest prawdziwą profesjonalistką, aa do tego jest przesympatyczną osobą. Kontakt z nią był dla mnie prawdziwą przyjemnością. Gorąco polecam!

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Pani Justyna ma bardzo indywidualne i elastyczne podejście. Posiłki są kolorowe, smaczne i przede wszystkim proste w przygotowaniu. Szczerze polecam

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dieta może cieszyc i być skuteczna! Polecam

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Justyna - zdjęcie
Justyna Wisła

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS