facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE KRAKÓW ? RANKING

YM Justyna Wisła

Centralna 32/91

31-586 Kraków

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Dietetyka online - konsultacja dietetyczna + analiza dotychczasowego sposobu odżywiania
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 7-dniowy
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 10-dniowy
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 14-dniowy
REZERWUJ
Zobacz wszystkie usługi

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA KARTA PŁATNICZA

- Opis gabinetu -


Jestem Justyna i choć nie lubię szczycić się tytułami to w tej części strony chyba o to właśnie chodzi :)

Parę lat temu, kiedy dietetyka była jeszcze zupełnie niszową i mało popularną dziedziną zadecydowałam, że to właśnie ona jest moją pasją i że to właśnie w tym kierunku chcę iść. Postawiłam na studia na kierunku Dietetyka na krakowskim Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ich ukończeniu swoją wiedzę poszerzałam na kolejnych studiach na kierunku Zdrowie Publiczne, również na krakowskim UJ.

W trakcie studiów odbyłam wiele praktyk na wszystkich oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego UJ w Krakowie. Jako, że dietetyka jest dziedziną ciągle rozwijającą się, a coraz to nowe fakty zastępują te stare swoją obecną wiedzę nieustannie poszerzam na licznych kursach, szkoleniach, a także konferencjach. Moim dietetycznym „konikiem” jest dietoterapia osób z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia). Prywatnie, jestem pasjonatką sportu, szczególnie biegów z przeszkodami, podróży, Tatr i języka czeskiego, którego uczę się od 1,5 roku. Nie lubię w życiu nudy, lubię wyzwania, a do tych największych należy ostatnio moja mała córeczka :)

W pracy dietetyka najważniejsze jest przełożenie teorii zdobytej na studiach i kursach na praktykę, a tę mam za sobą sporą. W swojej dietetycznej karierze miałam przyjemność współpracować z salonami fizjoterapeutycznymi, szkółkami sportowymi dla dzieci, szkołami, przedszkolami, Bankiem Żywności w Krakowie, Polskim Stowarzyszeniem Dietetyków, krakowskim SANEPiDem, Fundacją Trenuję-Pomagam, ogólnopolską gazetą, Radiem Zet Gold i Antyradiem a także Wilczogłodną, z którą od lat wspólnie pomagamy pokonać bulimię.

Obecnie, oprócz wspomnianej współpracy z Wilczogłodną, jestem trenerem i prowadzącą warsztaty w Banku Żywności w Krakowie oraz wykładowcą w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie na kierunkach: Dietetyka oraz Psychodietetyka .

Każdy układany przeze mnie jadłospis jest zindywidualizowany i oparty na szczegółowym wywiadzie z pacjentem. Ważnym dla mnie jest, aby dieta nie tylko zaspokajała wszystkie kubki smakowe pacjenta, a także była dopasowana do jego trybu życia, stanu zdrowia i sytuacji finansowej. W mojej ideologii dietetyki dieta ma być przyjemnością, sposobem na CAŁE życie, nawykiem, a nie tylko kilkutygodniową męczarnią, totalnie niekomponującą się z życiem pacjenta.

Świadczę usługi dietetyki online oraz dietetyki mobilnej (z dojazdem w miejsce wskazane przez pacjenta).

Dojazd na terenie Krakowa oraz Czechowic-Dziedzic jest darmowy, natomiast poza obszary tych miast doliczana jest opłata w wysokości 1 zł/km.

- CERTYFIKATY -

2013 - uzyskanie tytułu licencjata na kierunku Dietetyka na krakowskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

2016 - uzyskanie tytułu magistra na kierunku Zdrowie Publiczne na krakowskim Collegium Medicum UJ

2011 - konferencja naukowa "Otyłość - problem interdyscyplinarny"

2012 - konferencja naukowo-szkoleniowa "Otyłość i jej oblicza"

2012 - szkolenie "Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie"

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Poradnictwo żywieniowe

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(26 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Justyną. Uważam, że w dzidzienie dietetyki jest prawdziwą profesjonalistką, aa do tego jest przesympatyczną osobą. Kontakt z nią był dla mnie prawdziwą przyjemnością. Gorąco polecam!

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Pani Justyna ma bardzo indywidualne i elastyczne podejście. Posiłki są kolorowe, smaczne i przede wszystkim proste w przygotowaniu. Szczerze polecam

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dieta może cieszyc i być skuteczna! Polecam

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem podopieczną Justyny od września 2018. Dzięki Justynie przekonałam się, że dieta to nic strasznego ! Pacjent może mieć spersonalizowaną dietę wedle swoich potrzeb - Justyna zadaje pytania o gust pacjenta, o jego grzeszki i "uzależnienia" - w moim przypadku są to słodkości. Pierwszy raz, a jest to mój trzeci Dietetyk, usłyszałam "będziesz miała słodycze". Nauczyła mnie odkrywać naturalne słodkości - w daktylach, w mleku, miodzie i kaszy jaglanej (uwielbiam!). Jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna za to, że nie ograniczyła mojego życia, a wręcz dodała do niego fantastycznych smaków, wiele kolorów, świadomości na temat wyszukanych produktów, a nawet nowych faktów na temat mnie samej. Poza dietą, Justyna to absolutnie przemiła, uśmiechnięta osoba, z którą można wypić kawę, fantastyczna Mama małej Zosi, no, może trochę przesadza z pracoholizmem, ale... taka już jest widocznie :) Każda wizyta, to czysta przyjemność, polecam i daję 10/10!!! Chwytajcie za telefon i umawiajcie termin! Martyna

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Właściwa osoba na właściwym miejscu :) Profesjonalnie, sympatycznie i smacznie! Polecam każdemu kto chce zadbać o swoje zdrowie i wagę :)

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Justyna - zdjęcie
Justyna Wisła

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS