facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE KRAKÓW ? RANKING

YM Justyna Wisła

Centralna 32/91

31-586 Kraków

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Dietetyka online - konsultacja dietetyczna + analiza dotychczasowego sposobu odżywiania
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 7-dniowy
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 10-dniowy
REZERWUJ
Dietetyka online - jadłospis 14-dniowy
REZERWUJ
Zobacz wszystkie usługi

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA KARTA PŁATNICZA

- Opis gabinetu -


Jestem Justyna i choć nie lubię szczycić się tytułami to w tej części strony chyba o to właśnie chodzi :)

Parę lat temu, kiedy dietetyka była jeszcze zupełnie niszową i mało popularną dziedziną zadecydowałam, że to właśnie ona jest moją pasją i że to właśnie w tym kierunku chcę iść. Postawiłam na studia na kierunku Dietetyka na krakowskim Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ich ukończeniu swoją wiedzę poszerzałam na kolejnych studiach na kierunku Zdrowie Publiczne, również na krakowskim UJ.

W trakcie studiów odbyłam wiele praktyk na wszystkich oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego UJ w Krakowie. Jako, że dietetyka jest dziedziną ciągle rozwijającą się, a coraz to nowe fakty zastępują te stare swoją obecną wiedzę nieustannie poszerzam na licznych kursach, szkoleniach, a także konferencjach. Moim dietetycznym „konikiem” jest dietoterapia osób z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia). Prywatnie, jestem pasjonatką sportu, szczególnie biegów z przeszkodami, podróży, Tatr i języka czeskiego, którego uczę się od 1,5 roku. Nie lubię w życiu nudy, lubię wyzwania, a do tych największych należy ostatnio moja mała córeczka :)

W pracy dietetyka najważniejsze jest przełożenie teorii zdobytej na studiach i kursach na praktykę, a tę mam za sobą sporą. W swojej dietetycznej karierze miałam przyjemność współpracować z salonami fizjoterapeutycznymi, szkółkami sportowymi dla dzieci, szkołami, przedszkolami, Bankiem Żywności w Krakowie, Polskim Stowarzyszeniem Dietetyków, krakowskim SANEPiDem, Fundacją Trenuję-Pomagam, ogólnopolską gazetą, Radiem Zet Gold i Antyradiem a także Wilczogłodną, z którą od lat wspólnie pomagamy pokonać bulimię.

Obecnie, oprócz wspomnianej współpracy z Wilczogłodną, jestem trenerem i prowadzącą warsztaty w Banku Żywności w Krakowie oraz wykładowcą w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie na kierunkach: Dietetyka oraz Psychodietetyka .

Każdy układany przeze mnie jadłospis jest zindywidualizowany i oparty na szczegółowym wywiadzie z pacjentem. Ważnym dla mnie jest, aby dieta nie tylko zaspokajała wszystkie kubki smakowe pacjenta, a także była dopasowana do jego trybu życia, stanu zdrowia i sytuacji finansowej. W mojej ideologii dietetyki dieta ma być przyjemnością, sposobem na CAŁE życie, nawykiem, a nie tylko kilkutygodniową męczarnią, totalnie niekomponującą się z życiem pacjenta.

Świadczę usługi dietetyki online oraz dietetyki mobilnej (z dojazdem w miejsce wskazane przez pacjenta).

Dojazd na terenie Krakowa oraz Czechowic-Dziedzic jest darmowy, natomiast poza obszary tych miast doliczana jest opłata w wysokości 1 zł/km.

- CERTYFIKATY -

2013 - uzyskanie tytułu licencjata na kierunku Dietetyka na krakowskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

2016 - uzyskanie tytułu magistra na kierunku Zdrowie Publiczne na krakowskim Collegium Medicum UJ

2011 - konferencja naukowa "Otyłość - problem interdyscyplinarny"

2012 - konferencja naukowo-szkoleniowa "Otyłość i jej oblicza"

2012 - szkolenie "Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie"

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Poradnictwo żywieniowe

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(26 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Justyna jest kompetentny i wyjątkowym dietetykiem z indywidualny podejściem do klienta. Posiłki na "diecie" smaczne i zaskakujące, zwłaszcza burgery wołowe i babeczki oreo. Dobry kontakt, zawsze pomocna. Bardzo polecam!

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Bardzo polecam P. Justynę! Kompetentna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Na każdej wizycie na spokojnie, bez pośpiechu można z Nią porozmawiać i omówić wszelkie wątpliwości. Posiłki nieskomplikowane i pyszne., P. Justyna dobiera potrawy według indywidualnych gustów smakowych. Lepiej trafić nie mogłam!

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Bardzo polecam współpracę z Justyną - ma dużą wiedzę, indywidualne podejście, kieruje się przede wszystkim wynikami badań i samopoczuciem pacjenta. Jest bardzo zaangażowana, dopytuje, utrzymuje kontakt. Stara się dostosować dietę do preferencji. Ogólnie polecam wszystkim! :)

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Mgr Wisła to dietetyk, którego nie trzeba się obawiać - nie zrobi krzywdy nawet największym łasuchom :) Byłam bardzo sceptyczna co do samego słowa "dieta", ale po jadłospisie ułożonym przez Justynę bez żadnych problemów okazało się, że na diecie można funkcjonować nie chodząc głodnym, a do tego być zdecydowanie usatysfakcjonowanym smakoszem. Dieta + rekomendowana aktywność fizyczna przynoszą szybko efekty, podreperowały się również u mnie wyniki badań po wcześniejszym długim okresie chorowania.

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Justyna to świetny, nowoczesny dietetyk. Przeprowadzi dokładny wywiad, a potem dopasuje dietę. Kuracja u niej działa cuda!

Wizytę przeprowadził/a:
Justyna Wisła - zdjęcie
Justyna Wisła

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Justyna - zdjęcie
Justyna Wisła

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS