facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE SIERADZ ? RANKING

Karolina Baś - dietetyk

Jana Pawła II 52/233

98-200 Sieradz

Zobacz dane kontaktowe

- Opis gabinetu -

Jestem absolwentką Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Swoje doświadczenie zdobywam podczas pracy w Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej oraz salonach Spa. Prowadzę szkolenia i programy profilaktyczno-edukacyjne z zakresu żywienia człowieka, a w szkole ŻAK jestem nauczycielem na kierunku Konsultant do spraw żywienia.

Dietetyka to moja pasja, którą zaraziłam się już wiele lat temu. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz funkcjonowania organizmu ludzkiego, biorąc udział w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz studiach, ale to praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną radość, poczucie spełnienia oraz motywację do podejmowania kolejnych wyzwań. Jestem osobą, która uważnie słucha i zachęca do zmiany swojego sposobu żywienia, a przede wszystkim walki o swoje szczęście i zdrowie. Swoją pracę opieram na indywidualnym podejściu do pacjenta, a plan żywienia, który układam zawsze oparty jest o wnikliwy wywiad żywieniowy i osobisty (m.in. preferencje smakowe, jednostki chorobowe, tryb pracy, przyzwyczajenia). Jestem zwolenniczką świeżej, nieprzetworzonej żywności, dlatego też swoim pacjentom zawsze proponuje posiłki oparte o sezonowe produkty. Z uwagi na to, że moim ulubionym zagadnieniem medycyny jest patofizjologia oraz biochemia, to właśnie żywienie w jednostkach chorobowych oraz zaburzeniach metabolizmu jest moją specjalnością.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu!

- DIETETYCY W GABINECIE -

Karolina Baś - zdjęcie
Karolina Baś

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(2 opinie)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Pani Karolina to najlepszy specjalista na jakiego mogłem trafić. Na diecie myślałem ze będę cały czas głodny, a okazało się że nie mogłem przejeść tego co miałem w jadłospisie. I do tego po tygodniu już były widoczne pierwsze efekty. Pani Karolina to jedna z osób, która całkowicie odmieniła moje życie. Dziękuję.

Wizytę przeprowadził/a:
Karolina Baś - zdjęcie
Karolina Baś
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Polecam, zdrowe , szybkie odchudzanie. Straciłam nadmiar kilogramów jedząc to co lubię. Nie chodziłam głodna, a wręcz momentami nie byłam w stanie przejeść posiłku.

Wizytę przeprowadził/a:
Karolina Baś - zdjęcie
Karolina Baś

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Karolina - zdjęcie
Karolina Baś

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS