facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE POZNAŃ ? RANKING

mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna

Zabrzańska 24/4

61-131 Poznań

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe REZERWUJ WIZYTĘ

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta (cena bez jadłospisu)
REZERWUJ 100 - 200 zł
Wizyta kontrolna (cena bez jadłospisu)
REZERWUJ 100 zł
Pomiar masy i składu ciała
REZERWUJ 50 zł
Jadłospis 14 dni - osoby zdrowe
REZERWUJ 150 zł
Zobacz wszystkie usługi

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA

- Opis gabinetu -

Absolwentka Wydziału Chemii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacją biochemiczną. Posiada bogate doświadczenie w pracy w koncernie farmaceutycznym. Studia podyplomowe z Dietetyki w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu ukończyła z wyróżnieniem.

Rozwijając swoje kompetencje zawodowe zdobywa bogate doświadczenie w obszarze medycyny żywienia związanej z Zespołem Przeciekającego Jelita (LGS) – nieistniejącego formalnie zespołu choroby, który jest zaburzeniem struktury i funkcji jelita prowadzącym do szerokiego wachlarza problemów zdrowotnych (bóle brzucha, wzdęcia, niestrawność, złe samopoczucie, anemia czy też zespól złego wchłaniania).
Specjalizuje się w dietoterapii dla osób zdrowych i chorych: tarczyca, PCOS, celiakia, nowotwory, choroby autoimmunologiczne ( IBS, AZS, Hashimoto) oraz żywienia dzieci (od 3 lat), kobiet w ciąży i karmiących, szeroko rozumianej jako dietetyka kliniczna.

Obecnie jako Dietetyk i SMART coaching dietetyczny mam uprawnienia oraz potrafię pracować z ludzkim ciałem na poziomie biochemicznym, emocji, przekonań oraz zmiany nawyków. Moje umiejętności są wyjątkowe, gdyż łącze zbilansowane plany żywieniowe z wprowadzaniem zmian na poziomie ciała poprzez kotwiczenie nawyków na linii czasu, usuwania konfliktów wewnętrznych (Parts Integration) czyli głowa chce co innego niż czuje serce. Specjalizuje się w nadwrażliwości pokarmowej, dlatego wiem jak ważne jest wprowadzanie na trwałe zmiany produktu, który nam nie służy na ten który nam sprzyja. Pomocna jest w tym metoda (Swish Pattern).

- CERTYFIKATY -

Uniwersytet A. Mickiewicza w Poznaniu - mgr Chemii ze specjalizacją biochemiczną.

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu - Studia podyplomowe z Dietetyki skończone z wyróżnieniem.

Smart coaching and Shero - Klaudia Pingot - Coaching dietetyczny

- SZKOLENIA -

Dietetyka Forum 2013 - Praktyczna terapia otyłości.

Dietetyka Forum 2014 - Żywienie a choroby nowotworowe, dietetyka kliniczna, leczenie dietetyczne kobiet.

Instytut Mikroekologii - zaburzenia mikroflory jelit i opóźniona alergia pokarmowa - potencjalne przyczyny chorób cywilizacyjnych.

Food Forum - Jak emocje wpływają na żywienie. Najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej.

Food Forum - Zdrowa mama, zdrowe dziecko - aktualne zasady odżywiania w czasie ciąży, karmienia oraz okresie dziecięcym.

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Kinga Twaróg - zdjęcie
Kinga Twaróg

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka personalna Psychodietetyka

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(1 opinia)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Pani Kinga jest najlepszą dietetyczką kliniczną jaką znam. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, zdrowia pacjenta, weryfikuje, rekomenduje badania. Posiada profesjonalne narzędzie skanujące ciało, które np. informuje o wchłanianiu się mikroelementów do organizmu. Na każdym etapie pracy z pacjentem doradza w kwestii badań, suplementów, diety - dzięki wdrożeniu jej zaleceń poprawia się szybko samopoczucie. Pani Kinga przygotowuje zdrową dietę opartą o nasze preferencje oraz stan zdrowia, która jest smaczna i łatwa do wdrożenia. Pani Kinga jest osobą, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i jest pasjonatem tematu. Jest unikatem na rynku i polecam ją każdemu, nie tylko osobom chorym , ale również zdrowym, które planują przejść na zdrowe odżywianie. Zachęcona wynikami i sukcesami pani Dominiki wykupiłam również dietę dla swojego syna 13 latka, której celem jest dostarczanie jego organizmowi wszystkich, potrzebnych witamin i składników do dalszego rozwoju. Polecam Pani Dominika to najlepszy dietetyk jakiego w życiu spotkałam a korzystałam już z porad innych osób, również znanych na rynku.

Wizytę przeprowadził/a:
Kinga Twaróg - zdjęcie
Kinga Twaróg

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Kinga - zdjęcie
Kinga Twaróg

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS