facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE OLSZTYN ? RANKING

Zmiana na Zdrowie - Poradnia Dietetyczna i Psychodietetyczna Joanna Bojar

Partyzantów 1/2 lokal 112

10-522 Olsztyn

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- CENNIK USŁUG W GABINECIE -

Pierwsza wizyta indywidualna
REZERWUJ 100 zł
Wizyta kontrolna indywidualna
REZERWUJ 50 zł
Pierwsza wizyta dla par i rodzin
REZERWUJ 150 zł
Wizyta kontrolna dla par i rodzin
REZERWUJ 75 zł
Zobacz wszystkie usługi

- SPOSOBY PŁATNOŚCI -

GOTÓWKA KARTA PŁATNICZA

- Opis gabinetu -

Jak powstała Zmiana na Zdrowie?

Z chęci przekazania wiedzy na temat kompleksowej i efektywnej przemiany - w obszarach nawyków żywieniowych, ciała i umysłu. Z naszą pomocą z pozytywną motywacją, w zgodzie ze sobą zmieniasz sposób myślenia o sobie, o jedzeniu, poprawiasz swoje samopoczucie i widzisz zamierzone efekty.

Nazywam się Joanna Bojar i jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem oraz założycielką Poradni Zmiana na Zdrowie. Studia magisterskie ukończyłam w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Medycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Odbyłam także wiele kursów m.in. z dietetyki klinicznej, sportowej i psychodietetyki. Z wyróżnieniem ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka w SWPS w Warszawie. Umożliwiło mi to zrozumienie schematów związanych z odżywianiem i pracę z nimi w skuteczny i trwały sposób. Moim celem jest profesjonalna i skuteczna praca zgodnie z najnowszą wiedzą, dlatego na bieżąco śledzę nowinki dietetyczne i uczestniczę w konferencjach, jestem również autorką publikacji naukowych. Należę również do Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Specjalizuje się przede wszystkim w skutecznym odchudzaniu (indywidualnym, par i rodzin), pomocy w kształtowaniu zdrowych nawyków, dietetyce klinicznej (Hashimoto, insulinooporność, PCOS, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, alergie, nietolerancje, obniżona płodność) oraz zaburzeniach odżywiania.

Praca dietetyka sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Każdą osobę staram się poznać jak najlepiej. Tworzę skuteczne zalecenia i wskazówki dostosowane indywidualnie do planowanego celu. W pracy z pacjentami łącze kwestie żywieniowe z aspektami psychodietetycznymi, dzięki czemu osiągają trwałe efekty w zgodzie ze sobą.

Moją misją jest wsparcie w osiąganiu wymarzonej sylwetki, optymalnego zdrowia i samopoczucia bez wyrzeczeń, głodówek i restrykcyjnych diet. Uważam, że odżywianie może być smaczne, zdrowe i przyjemne.

W przeszłości sama postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe i schudłam 15 kilogramów. Dzięki temu rozumiem wątpliwości i trudności pojawiające się w gabinecie oraz wspólnie z pacjentami łatwiej znajduję sposoby na ich pokonanie. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami, promuję zdrowe odżywianie i rozwiewam wszechobecne mity. W tym celu założyłam bloga “Dietetyka okiem praktyka”, który w rok zgromadził ponad 3000 śledzących.


Współpracując ze mną:

• Osiągniesz swój cel bez ścisłych restrykcji, zakazów i głodówek,
• Zwiększysz swoją świadomość żywieniową otrzymując wiedzę od dietetyka z dyplomem, a także doświadczeniem własnego procesu odchudzania,
Poprawisz wyniki badań i stan zdrowia,
• Nauczysz się nawyków na całe życie,
• Przekonasz się, że zdrowe odżywianie może być przyjemne i smaczne,
• Otrzymasz moje stałe wsparcie w całym procesie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in.:

w kilkunastu szpitalach - w Warszawie: Bródnowski, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny na Czerniakowskiej, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA, Szpital WUM oraz Instytut Hematologii i Transfuzjologii, a także w Olsztynie w Szpitalu Wojewódzkim, Miejskim Szpitalu Zespolonym oraz Szpitalu Dziecięcym
w poradniach psychodietetycznych i dietetycznych Warszawie,
w domu pomocy społecznej w Jezioranach,
w trakcie autorskich warsztatów i szkoleń (wyjazdy dla kobiet w projekcie Crazy Woman Go Healthy, przedszkola, szkoły).
w ramach prowadzonych badań i Koła Naukowego WUM.

- CERTYFIKATY -

Certyfikat ukończenia kursu Dietetyka Kliniczna

Certyfikat ukończenia kursu Dietetyka Sportowa

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka SWPS

Dyplom ukończenia studiów magisterskich Dietetyka WUM

Dyplom ukończenia studiów licencjackich Dietetyka UWM

Pokaż wszystkie

- DIETETYCY W GABINECIE -

Joanna Bojar - zdjęcie
Joanna Bojar

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka sportowa Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Psychodietetyka Poradnictwo żywieniowe

- OCENA gabinetu -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(1 opinia)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O gabinecie -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Pani Joanna jest bardzo kompetentna. Współpraca przebiegała w bardzo milej atmosferze. Dzięki ustawieniu diety, motywacji i opiece udało mi się osiągnąć wymarzoną wage i ją utrzymać . Z całego serca polecam. Anna

Wizytę przeprowadził/a:
Joanna Bojar - zdjęcie
Joanna Bojar

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Joanna - zdjęcie
Joanna Bojar

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS