Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Poznań ?
Sprawdź
Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza

Katarzyna Ligęza

Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza

(2 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Wizyty online
00-000 Gorzów Wielkopolski

Wizyty online
00-000 Poznań

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9 - 22
Wtorek: 9 - 22
Środa: 9 - 22
Czwartek: 9 - 20
Piątek: 9 - 14
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
mapa - Gorzów Wielkopolski
adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9 - 22
Wtorek: 9 - 22
Środa: 9 - 22
Czwartek: 9 - 20
Piątek: 9 - 14
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
mapa - Poznań
usługi
Usługi:
Konsultacja online - pierwsza (cena nie obejmuje jadłospisu)

120 zł

Rezerwuj
Konsultacja online - kolejna (cena nie obejmuje jadłospisu)

100 zł

Rezerwuj
Pakiet 5 konsultacji online (cena nie obejmuje jadłospisu)

450 zł

Rezerwuj
Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Katarzyna Ligęza. Jestem dyplomowaną dietetyczką kliniczną i psycholożką. 

Tytuł magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie zostałam dyplomowaną dietetyczką, kończąc studia licencjackie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Zwieńczeniem mojej nauki było zdobycie drugiego tytułu magistra – tym razem dietetyki – na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego.

Na ukończeniu studiów jednak nie poprzestaję. Bezustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz śledzenie na bieżąco najnowszych doniesień naukowych. Pozwala mi to świadczyć pomoc w pełni profesjonalnie, w zgodzie z aktualnym stanem wiedzy.

Od lat fascynuje mnie, jak ciało i psychika wzajemnie na siebie wpływają. Kiedy studiowałam psychologię, brakowało mi zajęć na temat funkcjonowania układu nerwowego i fizjologicznych przyczyn chorób oraz zaburzeń psychicznych. Z kolei na studiach dietetycznych zaskoczyło mnie, że niewiele mówi się o tym, jak nawyki żywieniowe wpływają na zdrowie psychiczne. Dlatego postanowiłam zgłębić ten temat. Obecnie, pracując jako dietetyczka, kładę nacisk nie tylko na poprawę wyników badań czy zbilansowany jadłospis, ale także na zdrowe podejście do jedzenia i  samopoczucie psychiczne każdego Pacjenta i każdej Pacjentki. Uważam, że zbyt mało osób wie, jak dieta może wpływać na stan psychiczny człowieka, dlatego dzielę się także swoją wiedzą w mediach społecznościowych (znajdziesz mnie na Instagramie i Facebooku pod nazwą @psychedietetyczka).

Od kilku lat choruję na cukrzycę typu 1 i niedoczynność tarczycy. Codziennie na własnej skórze przekonuję się, jak wielki wpływ na samopoczucie mają urozmaicona dieta i zdrowe nawyki. Życie z chorobami przewlekłymi sprawia też, że lepiej rozumiem swoich Podopiecznych zmagających się z problemami zdrowotnymi.

Jeśli chcesz poprawić swój stan zdrowia, a przy tym także zyskać lepsze samopoczucie psychiczne czy poprawić sprawność intelektualną – nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną, żeby umówić się na wizytę lub dopytać o szczegóły współpracy.

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Dieta bezglutenowa" - seminarium Neurorozwojowego Studenckiego Koła Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
certyfikaty - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Psychodietetyka w pracy z pacjentem" - konferencja Instytutu Psychodietetyki
certyfikaty - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Interdyscyplinarne spojrzenie na przewlekłe choroby nerek" - konferencja Studenckiego Koła Naukowego Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Białka - z czym to się je?" - Warsztat Nauki
szkolenia - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Tłuszcze - z czym to się je?" - Warsztat Nauki
szkolenia - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Węglowodany - z czym to się je" - Warsztat Nauki
szkolenia - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Psychologia dla dietetyka" - Warsztat Nauki
szkolenia - Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza "Psychodietetyka w pigułce" - Instytut Psychodietetyki

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Psychedietetyczka mgr Katarzyna Ligęza

Ocena dietetyka

Katarzyna Ligęza

Suma ocen:

(2 opinii)

Ocena wystawiona przez: Tomasz

Co najbardziej chciałbym podkreślić to ogromna i szeroka wiedza pani Katarzyny oraz umiejętność jej bardzo przystępnego przekazywania. W trakcie konsultacji wielokrotnie przywoływała najnowsze badania naukowe wiążące się z problemem z którym się zgłosiłem. Poza tym cierpliwie i jasno wytłumaczyła mi dlaczego należy wprowadzić określone zmiany i jak to wpłynie na mój organizm. Edukację z biologii zakończyłem w liceum, kilkanaście lat temu, ale pani Katarzyna w tak bardzo przystępny sposób tłumaczyła omawiane kwestie, że zrozumiałem wszystko bez najmniejszych problemów. Konsultacja u pani Katarzyny to bardzo owocna współpraca, nie tylko słuchanie wskazówek, ale dialog z otwartą na potrzeby klienta specjalistką. Polecam!

(2022-09-19)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Karolina

Pani Kasia to naprawdę świetna specjalistka! Bardzo skrupulatnie i cierpliwie wytłumaczyła mi zasady odżywiania przy mojej jednostce chorobowej. Odpowiedziała na każde moje pytanie. Od razu widać, ze ma bardzo szeroką wiedzę, a przy tym jest bardzo uprzejma. Wizyty przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, czułam się bardzo bezpieczna i dobrze zaopiekowana. Mimo, że początkowo wstydziłam się rozmawiać o moich problemach, Pani Kasia sprawiła, że wstyd zniknął zupełnie! Bardzo serdecznie polecam!

(2022-09-13)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Katarzyna Ligęza

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: