Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Warszawa ?
Sprawdź

Daria Łotocka

Daria Łotocka dietetyk kliniczny

(3 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Obrzeżna 3 lok. 59
02-691 Warszawa

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 16
Wtorek: 8 - 16
Środa: 8 - 16
Czwartek: 8 - 16
Piątek: 8 - 16
Sobota: 9 - 14
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Wizyta kontrolna
Pierwsza wizyta
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Od ponad 8 lat kontynuuję współpracę z pacjentami głównie z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej. Od 3 lat prowadzę własny gabinet dietetyczny w Warszawie.

Moja praca to jednocześnie moja pasja. Specjalizuję się głównie w zaburzeniach układu pokarmowego, diagnostyce laboratoryjnej, dietetyce sportowej oraz redukcji.

Bardzo ważne jest dla mnie kompleksowe podejście do moich podopiecznych od pierwszych konsultacji. Konsultacje prowadzę w trybie stacjonarnym lub on-line w Polsce i za granicą.

Podczas rozmowy ustalamy wspólnie cele zdrowotne i żywieniowe oraz wyznaczamy mierzalną ścieżkę do nowych prozdrowotnych nawyków żywieniowych.

Celów zdrowotnych może być wiele, a ja jako dietetyk kliniczny jestem po to, by pokazać, że możemy je wspólnie osiągnąć, jednocześnie dbając o swoje zdrowie w perspektywie długoterminowej.

Będzie na pewno smacznie i zdrowo!

Jakie elementy uwzględniam we współpracy z podopiecznymi? Czyli system "małych kroków" w dążeniu do zamierzonych celów zdrowotnych:

Każda z mojej propozycji pakietów, oprócz tych podstawowych, jest indywidualnie przygotowana pod Twoje cele i potrzeby zdrowotne, ale i możliwości finansowe, czy logistyczne.

Plan żywieniowy może być przygotowany zarówno dla Ciebie, ale w pakiecie " dla Pary". Może również uwzględniać preferencje żywieniowe Twojej całej rodziny, której wsparcie w procesie dążenia do zdrowego żywienia na co dzień- jest nieoceniona.

Jeśli natomiast nie lubiłeś robić zakupów spożywczych do tej pory - wprowadzę Cię w tajniki "prostszych i przyjemniejszych" zdrowych zakupów.

Jeśli będziesz chciał skorzystać z najbardziej rozszerzonego PAKIETU VIP - również mogę je z Tobą zrobić, czy nawet przywieźć pod drzwi jak okaże się to dla Ciebie pomocne.

W razie pytań, pisz śmiało.


Opinie
Dodaj opinię
Daria Łotocka dietetyk kliniczny

Ocena dietetyka

Daria Łotocka

Suma ocen:

(3 opinii)

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Ocena wystawiona przez: ZUZANNA

Daria to wspaniała osoba i bardzo profesjonalnie podchodzi do pracy z pacjentem. Współpraca była czystą przyjemnością.Czułam się zaopiekowana😊 ,a co tygodniowe plany żywieniowe pomogły mi zrzucić 14 kg.💪 Dziękuję Dario.😘

(2023-05-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: EH

Polecam serdecznie, super kontakt,trafna diagnoza problemów zdrowotnych i doradztwo !

(2022-10-20)

pacjent dietetyka

POLECAM:)

(2017-01-26)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Daria Łotocka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: