Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych

Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Bydgoszcz ?

Sprawdź

Magdalena Adamczak

Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

(22 opinii)

Poleć znajomemu!

Rezerwuj wizytę

Adresy

Gabinety Tatrzańskie, gabinet nr 4, ul. Janosika 5a
85-792 Bydgoszcz

Wizyty zdalne/ online, ul. Chałubińskiego 1/12
85-794 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 8 - 12
Środa: 14 - 20
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Usługi:

Pierwsza wizyta z opracowaniem ogólnych zaleceń

100 zł

Rezerwuj

Jadłospis- 1 tydzień z konsultacją

70 zł

Rezerwuj

Pomiar antropometryczny/ analiza składu ciała

30 zł

Rezerwuj

Konsultacja kontrolna bez jadłospisu

50 zł

Rezerwuj

Płatności:

płatność gotówką

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8 - 20
Wtorek: 8 - 20
Środa: 8 - 20
Czwartek: 8 - 20
Piątek: 8 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Dietetyk

Opis:

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW! ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH, WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ, W CELU ZAPISU NA WIZYTĘ, POPROSZĘ O WYŁĄCZNY KONTAKT TELEFONICZNY DO MOJEGO GABINETU, POD NUMEREM: 663-808-773. Przykładam ogromną wagę do zebrania dokładnego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego Pacjenta podczas wizyty, a także przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów antropometrycznych i składu ciała. Zachęcam do kontaktu telefonicznego przed pierwszą wizytą, by dowiedzieć się, co indywidualnie warto zabrać ze sobą na pierwszą konsultację. O mnie: Jestem dietetykiem medycznym/ klinicznym, magistrem zdrowia publicznego. Ukończyłam Collegium Medicum UMK, podczas wieloletniej praktyki regularnie uczestniczę także w wielu konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, szkoleniach z zakresu dietoterapii schorzeń układu pokarmowego, chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, a także diet-coachingu i wielu innych. JESTEM ZWYCIĘŻCZYNIĄ PLEBISCYTU "MISTRZOWIE URODY 2018" W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO- POMORSKIM, W KATEGORII DIETETYK ROKU. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, kwalifikacjami i certyfikatami zawodowymi. Zachęcam do skorzystania z konsultacji w moim gabinecie, edukacji żywieniowej indywidualnej i rodzinnej, wizyt stacjonarnych i domowych, specjalistycznej dietoterapii indywidualnej.

Certyfikaty:

I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM PLEBISCYTU MISTRZOWIE URODY, W KATEGORII DIETETYK ROKU 2018
Lipidologia- Bydgoszcz
Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych- Bydgoszcz
Celiakia i nietolerancja laktozy- Bydgoszcz
Diabetica Expo- Toruń

Zobacz wszystkie

Mniej

Specjalizacje:

Poradnictwo żywieniowe
Dietetyka dziecięca
Dietetyka kliniczna
Dietetyka ogólna
Sztuka kulinarna
Psychodietetyka
Dietetyka w odnowie biologicznej
Dietetyka personalna
Gastronomia i dietetyka
Dietetyka populacyjna

Opinie

Dodaj opinię
Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

Ocena dietetyka

Magdalena Adamczak

Suma ocen:

(22 opinii)

Ocena wystawiona przez: AGATA

Serdecznie polecam! Pani Magdalena ma przeogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie dietetyki oraz niesamowite podejście do pacjenta. Szczegółowo przeprowadza wywiad wstępny oraz każdą konsultację. Przepisy smaczne, proste oraz tanie ! U mnie znaczący spadek wagi oraz poprawa wyników.

(2021-06-15)

Bardzo polecam konsultacje u Pani Magdaleny Adamczak. W pełni profesjonalna, wzięła pod uwagę stan zdrowia, wyniki badań, moją zmianową pracę, zawsze można polegać na współpracy, pozostaje w kontakcie z Pacjentem zawsze, gdy jest potrzeba. Otrzymałem smaczne zalecenia, schudłem 20 kg i poprawiły mi się wyniki badań. Jestem dowodem na to że w dobrych rękach specjalisty można zrobić w życiu zmianę racjonalną, łatwą i na plus dla zdrowia. Polecam i wystawiam najwyższą ocenę.

(2021-01-06)

Gorąco polecam ! Pani Magda odczarowała moją wizję bycia "na diecie" ! Super przepisy dostosowane do moich umiejętności kulinarnych. Jedzenie smaczne a co najważniejsze skuteczne. Świetny kontakt, każdy jadłospis dokładnie omówiony przez Panią Magdę.

(2020-11-16)

Z natury jestem osobą, która woli się miło zaskoczyć niż gorzko rozczarować. Dlatego do pomysłu kolejnego dietetyka w moim życiu jak i kolejnej diety podchodziłam sceptycznie. Od wielu lat walczyłam z nadwagą i problemami zdrowotnymi, było to pasmo wypracowanych wzlotów i ciężkich upadków. Myślę, że osoby, które codziennie spotykają się z niedogodnościami związanymi z ich tuszą rozumieją dokładnie słowo "zniechęcenie" . W moim słowniku ono już nie występuje. Dzięki pracy z Panią Magdaleną (wypracowaniu nowych nawyków żywieniowych) jestem nie tylko pełna energii, bardziej spontaniczna, radosna, pewna siebie ale i NAJEDZONA. Moja wiedza na temat zdrowego odżywiania znaczenie się poszerzyła a przepisy Pani Magdaleny na stałe zagościły w menu mojej rodziny. Na dzień dzisiejszy jest mnie mniej o ponad 15 kg ale idę po więcej. Spotkania z Panią Magdą nauczyły mnie jeść nie tylko zdrowo ale i rozsądnie. Jestem bardzo miło zaskoczona i z czystym sumieniem POLECAM TEGO DIETETYKA.

(2019-11-11)

Moim zdaniem profesjonalistka z ogromną wiedzą i racjonalnym podejściem. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdą. Bardzo duże zainteresowanie moją osobą, dolegliwościami i tym co lubię. Przepisy z łatwych składników i przepyszne i rzeczywiście dużo lepiej się czuję. Nie miałam problemu z zakupem składników, są bardzo proste. Zawsze mogę liczyć na Panią Magdę. Przekazała mi wiece cennych informacji o mojej diecie i rozwiała wiele wątpliwości. Polecam!

(2019-07-13)

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Magdalena Adamczak

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: