Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych

Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Bydgoszcz ?

Sprawdź

Magdalena Adamczak

Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

(22 opinii)

Poleć znajomemu!

Rezerwuj wizytę

Adresy

Gabinety Tatrzańskie, gabinet nr 4, ul. Janosika 5a
85-792 Bydgoszcz

Wizyty zdalne/ online, ul. Chałubińskiego 1/12
85-794 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 8 - 12
Środa: 14 - 20
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Usługi:

Pierwsza wizyta z opracowaniem ogólnych zaleceń

100 zł

Rezerwuj

Jadłospis- 1 tydzień z konsultacją

70 zł

Rezerwuj

Pomiar antropometryczny/ analiza składu ciała

30 zł

Rezerwuj

Konsultacja kontrolna bez jadłospisu

50 zł

Rezerwuj

Płatności:

płatność gotówką

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8 - 20
Wtorek: 8 - 20
Środa: 8 - 20
Czwartek: 8 - 20
Piątek: 8 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Dietetyk

Opis:

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW! ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH, WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ, W CELU ZAPISU NA WIZYTĘ, POPROSZĘ O WYŁĄCZNY KONTAKT TELEFONICZNY DO MOJEGO GABINETU, POD NUMEREM: 663-808-773. Przykładam ogromną wagę do zebrania dokładnego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego Pacjenta podczas wizyty, a także przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów antropometrycznych i składu ciała. Zachęcam do kontaktu telefonicznego przed pierwszą wizytą, by dowiedzieć się, co indywidualnie warto zabrać ze sobą na pierwszą konsultację. O mnie: Jestem dietetykiem medycznym/ klinicznym, magistrem zdrowia publicznego. Ukończyłam Collegium Medicum UMK, podczas wieloletniej praktyki regularnie uczestniczę także w wielu konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, szkoleniach z zakresu dietoterapii schorzeń układu pokarmowego, chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, a także diet-coachingu i wielu innych. JESTEM ZWYCIĘŻCZYNIĄ PLEBISCYTU "MISTRZOWIE URODY 2018" W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO- POMORSKIM, W KATEGORII DIETETYK ROKU. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, kwalifikacjami i certyfikatami zawodowymi. Zachęcam do skorzystania z konsultacji w moim gabinecie, edukacji żywieniowej indywidualnej i rodzinnej, wizyt stacjonarnych i domowych, specjalistycznej dietoterapii indywidualnej.

Certyfikaty:

I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM PLEBISCYTU MISTRZOWIE URODY, W KATEGORII DIETETYK ROKU 2018
Lipidologia- Bydgoszcz
Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych- Bydgoszcz
Celiakia i nietolerancja laktozy- Bydgoszcz
Diabetica Expo- Toruń

Zobacz wszystkie

Mniej

Specjalizacje:

Poradnictwo żywieniowe
Dietetyka dziecięca
Dietetyka kliniczna
Dietetyka ogólna
Sztuka kulinarna
Psychodietetyka
Dietetyka w odnowie biologicznej
Dietetyka personalna
Gastronomia i dietetyka
Dietetyka populacyjna

Opinie

Dodaj opinię
Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

Ocena dietetyka

Magdalena Adamczak

Suma ocen:

(22 opinii)

Bardzo polecam tą Panią Dietetyk. Czytając internetowe opinie, a także podczas wizyty przekonałam się, że to był najlepszy wybór. Moim zdaniem najlepszy specjalista w Bydgoszczy. przede wszystkim zostałam wysłuchana, moje dolegliwości zostały wzięte pod uwagę. Dieta jest banalnie prosta i bardzo smaczna. W razie czego zawsze mogę poprosić o przepisy, za jakimi tęsknię, a Pani Dietetyk komponuje je pod moje potrzeby. Cena korzystna, a to jest ważne. Dziękuję za pomoc, lepsze wyniki badań i zgubione kilogramy. Osiągnęłam cel, ale i tak będę się zgłaszać na kontrole, bo uwielbiam bym pod Pani opieką. Pozdrawiam, Aga.

(2019-07-08)

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Magister. Nareszcie trafiłam na dietetyka, który w korzystnej cenie naprawdę potrafił mi pomóc. Bardzo mądra, doświadczona w zawodzie, empatyczna, przemiła kobieta z wielkim sercem i wielką wiedzą. Wreszcie odżyłam i odzyskałam drugie zdrowie. Już wiem dlaczego do pani Magdy zawsze czekają pacjenci. Bardzo dziękuję i zawsze będę polecać. Coraz mniej na świecie ludzi, którzy słuchają ludzi. Szczerze polecam wszystkim! ! !

(2019-06-26)

Ocena dietetyka Magdalena Adamczak

(2018-11-27)

Od ośmiu miesięcy z małą przerwą jestem na diecie opracowanej przez panią Magdalenę Adamczak .W tym czasie udało mi się schudnąć. Przystępując do odchudzania bałam się przede wszystkim tego, że będę ciągle głodna. Tymczasem dieta opracowana przez panią Magdalenę sprawiła, że udało mi się przejść ten proces zupełnie bezboleśnie. Wiem, że zaproponowane przez nią posiłki są zbilansowane i zawierają wszystkie niezbędne mikroelementy, bo w tym czasie znacznie poprawiły się moje wyniki w badaniach krwi. Wcześniej zmagałam się z niedokrwistością, teraz poziom żelaza we krwi jest w normie. Zaproponowane przez panią Emilię posiłki są smaczne i proste do przygotowania. Przed opracowaniem diety zawsze wypytuje pacjentów, jakich rzeczy nie jadają i umieszcza ich w menu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Magdaleną. Przede mną kolejne, równie trudne wyzwanie zgubić jeszczę trochę kilogramów i utrzymać tę wagę. Na szczęście wiem, że jestem w dobrych rękach.


Małgorzata Szczepańska

(2018-11-03)

Jestem zadowolona ze współpracy z tym specjalistą bo tak w 100 % można nazwać Panią Magdalenę Adamczak. To nie była moja pierwsza przygoda z odchudzaniem i zmianą diety ale tym razem osiągnęłam swój cel. Wiadomo że trzeba sobie i tak zrobić posiłki, nic samo się nie zrobi. Za to są smaczne i chyba najprostsze jak można. Polecam wszystkim i sądzę że ta Pani dietetyk zna się na ludziach i umie im trafnie pomóc. A każdy jest inny. Dziękuję!

(2018-05-15)

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Magdalena Adamczak

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: