Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych

Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Bydgoszcz ?

Sprawdź

Magdalena Adamczak

Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

(22 opinii)

Poleć znajomemu!

Rezerwuj wizytę

Adresy

Gabinety Tatrzańskie, gabinet nr 4, ul. Janosika 5a
85-792 Bydgoszcz

Wizyty zdalne/ online, ul. Chałubińskiego 1/12
85-794 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 8 - 12
Środa: 14 - 20
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Usługi:

Pierwsza wizyta z opracowaniem ogólnych zaleceń

100 zł

Rezerwuj

Jadłospis- 1 tydzień z konsultacją

70 zł

Rezerwuj

Pomiar antropometryczny/ analiza składu ciała

30 zł

Rezerwuj

Konsultacja kontrolna bez jadłospisu

50 zł

Rezerwuj

Płatności:

płatność gotówką

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8 - 20
Wtorek: 8 - 20
Środa: 8 - 20
Czwartek: 8 - 20
Piątek: 8 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Dietetyk

Opis:

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW! ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH, WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ, W CELU ZAPISU NA WIZYTĘ, POPROSZĘ O WYŁĄCZNY KONTAKT TELEFONICZNY DO MOJEGO GABINETU, POD NUMEREM: 663-808-773. Przykładam ogromną wagę do zebrania dokładnego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego Pacjenta podczas wizyty, a także przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów antropometrycznych i składu ciała. Zachęcam do kontaktu telefonicznego przed pierwszą wizytą, by dowiedzieć się, co indywidualnie warto zabrać ze sobą na pierwszą konsultację. O mnie: Jestem dietetykiem medycznym/ klinicznym, magistrem zdrowia publicznego. Ukończyłam Collegium Medicum UMK, podczas wieloletniej praktyki regularnie uczestniczę także w wielu konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, szkoleniach z zakresu dietoterapii schorzeń układu pokarmowego, chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, a także diet-coachingu i wielu innych. JESTEM ZWYCIĘŻCZYNIĄ PLEBISCYTU "MISTRZOWIE URODY 2018" W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO- POMORSKIM, W KATEGORII DIETETYK ROKU. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, kwalifikacjami i certyfikatami zawodowymi. Zachęcam do skorzystania z konsultacji w moim gabinecie, edukacji żywieniowej indywidualnej i rodzinnej, wizyt stacjonarnych i domowych, specjalistycznej dietoterapii indywidualnej.

Certyfikaty:

I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM PLEBISCYTU MISTRZOWIE URODY, W KATEGORII DIETETYK ROKU 2018
Lipidologia- Bydgoszcz
Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych- Bydgoszcz
Celiakia i nietolerancja laktozy- Bydgoszcz
Diabetica Expo- Toruń

Zobacz wszystkie

Mniej

Specjalizacje:

Poradnictwo żywieniowe
Dietetyka dziecięca
Dietetyka kliniczna
Dietetyka ogólna
Sztuka kulinarna
Psychodietetyka
Dietetyka w odnowie biologicznej
Dietetyka personalna
Gastronomia i dietetyka
Dietetyka populacyjna

Opinie

Dodaj opinię
Diet-Medicus Magdalena Adamczak Dietetyk Medyczny

Ocena dietetyka

Magdalena Adamczak

Suma ocen:

(22 opinii)

Szczerze BARDZO POLECAM Panią Magdalenę, jako świetnego specjalistę w swoim fachu, ale też rewelacyjnego człowieka, który umie słuchać innych. Borykam się z poważnym problemem chorób jelit, wieloma innymi chorobami towarzyszącymi, a po zmianie nawyków żywieniowych nareszcie normalnie czuję się, mam siłę na codzienne czynności. Nikt inny wcześniej skutecznie mi nie pomógł i do mnie nie przemówił. Pani Magister nauczyła mnie odpowiednio jeść, dała mi dobre przepisy, które lubię gotować, wreszcie mogę normalnie funkcjonować i czuję się, jakbym nie była chora na nic. Dziękuję!

(2018-03-07)

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dietetyk! Bardzo miła, ciepła, życzliwa osoba, ale przede wszystkim bardzo trafnie potrafi rozpoznać problem swoich pacjentów i temu zaradzić. Nauczyłam się panować nad jedzeniem, bardzo dużo umiem dzięki Pani Magdalenie. Obiady zawsze smakowały całej rodzinie, nigdy nie chodziłam głodna, a schudłam 1/4 siebie. Dziękuję za ogromną pracę nade mną i wszystkim będę polecać!

(2018-02-08)

Moi znajomi, a także Internet i Facebook polecili mi wizytę w gabinecie Pani Dietetyk. Myślałam, że nikt mi już nie pomoże z moją nadwagą i wieloma chorobami, jakie posiadam. Zależało mi, że by schudnąć, polepszyć stan zdrowia, nauczyć się jeść w cukrzycy, chorobach tarczycy i PCOS. Przerosły mnie te choroby, złe doświadczenia z wcześniejszym odchudzaniem, ale Pani Magister "zdjęła" ze mnie niepewność, wytłumaczyła mi jak mam jeść i dlaczego. Obiady i kolacje podkrada mi rodzina- takie dobre! Jestem w połowie drogi do celu, ale już widzę poprawę stanu zdrowia. Złota Kobieta! Z wielką wiedzą, życzliwością, specjalista z powołania. Nigdy nie byłam u Takiego Dietetyka. Naprawdę polecam wszystkim!

(2018-01-25)

Do Pani Magdy trafiłam z polecenia. Zapewne jak nie jedna kobieta mam za sobą różne diety lecz zawsze wracałam do wagi wyjściowej i starych nawyków żywieniowych. Niestety choruje na niedoczynność tarczycy policystyczne jajniki i depresję i było mi trudno zrzucić zbędne kg. Dzięki pomocy Pani Magdy nauczyłam się na nowo jeść wlasciwe rzeczy w określonych porach .W diecie jak u każdego bywają trudne momenty ale wielkie wsparcie Pani Magdy zawsze dawało pozytywnego kopa do dalszego działania.I tak właśnie osiągnęłam cel poprawiłam wyniki badań. Dieta jest bardzo smaczna nie jest trudna w przygotowaniu i nie zajmuje dużo czasu . Praca z Panią Magda to czysta przyjemność! Jest przesympatyczna ,a współpraca z Panią Magda jest bardzo owocna! Polecam całym sercem! I dziękuję Pani Magdo za wszystko Ania S. :)

(2018-01-10)

Wysoka jakość konsultacji, bardzo duża wiedza, cena przystępna, jestem bardzo zadowolony. Pierwszy dietetyk, który naprawdę wytłumaczył, czemu muszę przejść na dietę dla cukrzyka, dał mi proste i normalne przepisy. Widać, że Pani magister Magdalena to specjalista z powołania, chce pomóc i wytłumaczyć. Dziękuję za pomoc, napewno regularnie będę chodzić na kontrole. Schudłem 15 kg, spadło mi ciśnienie, mogę wejść bez zadyszki na trzecie piętro. mój lekarz jest zaskoczony lepszymi wynikami. Cieszę się, że tu trafiłem i wszystkim będę polecał ten gabinet.

(2018-01-07)

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Magdalena Adamczak

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: