Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych

Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Dąbrowa Tarnowska ?

Sprawdź

Agata Zych

Gabinet Dietetyczny Esencja Zdrowia Agata Zych

(67 opinii)

Poleć znajomemu!

Adresy

Żelazówka 104b
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9.00 - 14.00
Wtorek: 9.00 - 14.00
Środa: 9.00 - 14.00
Czwartek: 9.00 - 14.00
Piątek: 9.00 - 14.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Usługi:

Pierwsza wizyta

80 zł

Rezerwuj

wizyta kontrolna

50 zł

Rezerwuj

analiza masy ciała

30 zł

Rezerwuj

wizyta domowa

120 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej

Płatności:

płatność gotówką

płatność kartą

Dietetyk

Opis:

Jestem absolwentką dwóch kierunków w Polsce i Uniwersytetu Northampton w Wielkiej Brytanii. Dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem z uprawnieniami pedagogicznymi do prowadzenia treningów i szkoleń w tej dziedzinie. Nieustannie się dokształcam, aby moi pacjenci uzyskiwali zadowalające efekty. Na co dzień czytam fachową literaturę i śledzę nowinki dietetyczne. Zdobyłam wiele prestiżowych certyfikatów. Metodykę swojej pracy opieram o wyniki badań laboratoryjnych, testach na nietolerancje pokarmowe i innych badaniach specjalistycznych. Oprócz wiedzy stricte dietetycznej, reprezentuję również wiedzę biotechnologiczną, oraz psychologiczną co pozwala mi dobrać odpowiedni sposób przyrządzania posiłków dla danego pacjenta oraz podnieść jego własne poczucie wartości i mobilizację do podjęcia efektywnej dietoterapii.
Układam jadłospisy bardzo indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko choroby, ale również preferencje smakowe, rodzaj wykonywanej pracy, aktywność fizyczną. Uważam, że dobry dietetyk powinien podchodzić do pacjenta w sposób holistyczny, nie zamykam się na nowe poglądy.
Oprócz dietoterapii zajmuje się:
- edukacją w cukrzycy typu 1,2, cukrzycy ciążowej.
- edukacją w żywieniu dzieci i niemowląt.
- wykonywaniem badań diagnostycznych na nietolerancję pokarmową, celiakię i kandydozę.

NIE ZAJMUJĘ SIĘ DYSTRYBUCJĄ SUPLEMENTÓW DIETY !! Moje jadłospisy są skomponowane z produktów o łatwej dostępności i przystępnej cenie.

Certyfikaty:

Zdrowe odżywianie kobiet w ciąży i dzieci
Gluten - między efektem nacebo a rzeczywistym problemem - studium przypadku
Psychodietetetyka w kontekście zaburzeń odżywiania
Edukator w cukrzycy typu 1, 2, i cukrzycy ciążowej
Znaczenie zdrowej diety w kosmetykologii

Zobacz wszystkie

Mniej

Specjalizacje:

Dietetyka ogólna
Sztuka kulinarna
Psychodietetyka
Dietetyka dziecięca
Dietetyka populacyjna

Opinie

Dodaj opinię
Gabinet Dietetyczny Esencja Zdrowia Agata Zych

Ocena dietetyka

Agata Zych

Suma ocen:

(67 opinii)

Minęło 5 miesięcy od mojej pierwszej wizyty u Pani dietetyk i jestem chudsza o 16 kg! Pyszne posiłki, łatwe i szybki w przygotowaniu. Możliwość umówienia się na wizytę w dogodnym terminie i godzinie. Pani Agata konkretna, bardzo miła i bardzo jasno wszystko tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam pod Jej opiekę. Zmieniła moje życie! Polecam wszystkim, którzy borykają się z tą " chorobą" która zabiera pewność siebie i radość z życia! :)

(2018-09-27)

Miła atmosfera, Pani dietetyk bardzo kompetentna i zawsze uśmiechnięta! Przygotowany jadłospis bardzo zróżnicowany i co najważniejsze smaczny! A efekty? Ekspresowe! Polecam

(2018-09-21)

Serdecznie polecam!
Bardzo profesjonalnie, miło, rzeczowo, fachowo! Cieszę się, ze trafiłam do Pani Agaty dowiedziałam się wiele rzeczy , o których miałam mylne myślenie.
Pani Agata bardzo cierpliwie słucha i daje świetne uwagi.
Polecam!

(2018-09-10)

Dzięki zaleceniom pani dietetyk zmieniłem swoje nawyki i osiągnęłam swój cel. Pani mgr jest osobą kompetentną, bardzo sympatyczną i znającą się na tym, co robi. Diety przygotowywane "pod pacjenta", uwzględniające preferencje żywieniowe i widoczne efekty w postaci redukcji masy ciała to wystarczające powody, by móc polecić innym pacjentom!

(2018-09-06)

Najlepszy dietetyk, pod kontrolą jestem od lutego ,na wizytę umawiam się co miesiąc.Efekty badań rewelacyjne.Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe chociaż wydawało mi się że przestrzegam wszystkiego no i nie było żadnych efektów pomimo zdrowego trybu życia i aktywności sportowej -waga stała w miejscu.Stał się cud i duża zmiana już po pierwszej wizycie.A kolejne miesiące udowodniły że jednak sami bez doświadczonego fachowca nie osiągniemy swojego celu.Pamiętajmy też że warto być konsekwentnym Polecam wszystkim moją Panią Dietetyk

(2018-08-29)

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Agata Zych

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: