Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych

Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Dąbrowa Tarnowska ?

Sprawdź

Agata Zych

Gabinet Dietetyczny Esencja Zdrowia Agata Zych

(67 opinii)

Poleć znajomemu!

Adresy

Żelazówka 104b
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9.00 - 14.00
Wtorek: 9.00 - 14.00
Środa: 9.00 - 14.00
Czwartek: 9.00 - 14.00
Piątek: 9.00 - 14.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Usługi:

Pierwsza wizyta

80 zł

Rezerwuj

wizyta kontrolna

50 zł

Rezerwuj

analiza masy ciała

30 zł

Rezerwuj

wizyta domowa

120 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej

Płatności:

płatność gotówką

płatność kartą

Dietetyk

Opis:

Jestem absolwentką dwóch kierunków w Polsce i Uniwersytetu Northampton w Wielkiej Brytanii. Dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem z uprawnieniami pedagogicznymi do prowadzenia treningów i szkoleń w tej dziedzinie. Nieustannie się dokształcam, aby moi pacjenci uzyskiwali zadowalające efekty. Na co dzień czytam fachową literaturę i śledzę nowinki dietetyczne. Zdobyłam wiele prestiżowych certyfikatów. Metodykę swojej pracy opieram o wyniki badań laboratoryjnych, testach na nietolerancje pokarmowe i innych badaniach specjalistycznych. Oprócz wiedzy stricte dietetycznej, reprezentuję również wiedzę biotechnologiczną, oraz psychologiczną co pozwala mi dobrać odpowiedni sposób przyrządzania posiłków dla danego pacjenta oraz podnieść jego własne poczucie wartości i mobilizację do podjęcia efektywnej dietoterapii.
Układam jadłospisy bardzo indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko choroby, ale również preferencje smakowe, rodzaj wykonywanej pracy, aktywność fizyczną. Uważam, że dobry dietetyk powinien podchodzić do pacjenta w sposób holistyczny, nie zamykam się na nowe poglądy.
Oprócz dietoterapii zajmuje się:
- edukacją w cukrzycy typu 1,2, cukrzycy ciążowej.
- edukacją w żywieniu dzieci i niemowląt.
- wykonywaniem badań diagnostycznych na nietolerancję pokarmową, celiakię i kandydozę.

NIE ZAJMUJĘ SIĘ DYSTRYBUCJĄ SUPLEMENTÓW DIETY !! Moje jadłospisy są skomponowane z produktów o łatwej dostępności i przystępnej cenie.

Certyfikaty:

Zdrowe odżywianie kobiet w ciąży i dzieci
Gluten - między efektem nacebo a rzeczywistym problemem - studium przypadku
Psychodietetetyka w kontekście zaburzeń odżywiania
Edukator w cukrzycy typu 1, 2, i cukrzycy ciążowej
Znaczenie zdrowej diety w kosmetykologii

Zobacz wszystkie

Mniej

Specjalizacje:

Dietetyka ogólna
Sztuka kulinarna
Psychodietetyka
Dietetyka dziecięca
Dietetyka populacyjna

Opinie

Dodaj opinię
Gabinet Dietetyczny Esencja Zdrowia Agata Zych

Ocena dietetyka

Agata Zych

Suma ocen:

(67 opinii)

Jestem bardzo zadowolona z diety. Pogłębiony wywiad obejmujący ewentualne choroby i dolegliwości. Pani Doktor uwzględnia indywidualne preferencje. Posiłki są proste w przygotowaniu i bardzo smaczne. Jem, nie jestem w ogóle głodna, a do tego jestem pełna energii i... chudnę :-)

(2018-08-21)

Witam! Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Liczę na dobrą współpracę i długotrwałe efekty. Pani Agata jest miłą i bardzo kompetentną osobą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze, uzyskałam odpowiedzi na nurtujące pytania, niektóre kwestie zostały szczegółowo omówione. Oczywiście teraz dużo zależy ode mnie, ale myślę, że-z takim wsparciem za kilka miesięcy będę mogła się pochwalić oczekiwanymi wynikami :)

(2018-08-20)

Bardzo dobry dietetyk, mający pojęcie o swojej pracy i przyczynach otyłości. Dieta uwzględniała produkty których nie lubię. Porcje są naprawdę duże i co najważniejsze produkty do ich przygotowania są łatwo dostępne i w przystępnej cenie. Potrawy można szybko sporządzić. Wizyty odbywały się w sposób konkretny i rzeczowy. Pani Agata jest osobą bardzo sympatyczną dzięki czemu wizyty odbywały się w miłej atmosferze. W przypadku gdy potrzebowałam rady lub wskazówki pomiędzy wizytami bez problemu można było się skontaktować z Panią Agatą.
Szczerze polecam osobom które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i w końcu zawalczyć o swoje zdrowie.
Dziękuję bardzo!!!

(2018-08-16)

Bardzo polecam, profesjonalne podejście, jadłospis dopasowany do preferencji, potrawy pyszne i łatwe do przyrządzenia! Pani Agata odpowiada na wszystkie pytania, nie ma problemu z zamienieniem produktów, gdy okaże się, że któraś potrawa czy składnik nam nie smakuje.
Zastanawiałam się, jak poradzę sobie z brakiem słodyczy, które wcześniej były prawie podstawowym składnikiem mojej diety :) jednak bogactwo zaproponowanych posiłków i ich różnorodność sprawiły, że tak naprawdę chęć zjedzenia czegoś słodkiego dopadała mnie tylko w sklepie podczas zakupów. Efekty prawie natychmiastowe, już po tygodniu - dwóch widziałam i czułam różnicę (np. w ocenie słodkości kawy czy herbaty).

(2018-08-13)

Specjalista godny polecenia. Plan żywieniowy został odpowiednio dobrany do moich problemów zdrowotnych. Przepisy były proste w wykonaniu jednocześnie bardzo smaczne. Jestem zadowolona z efektów diety.

(2018-08-11)

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Agata Zych

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: