facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE WARSZAWA ? RANKING

Emilia Ostrowska

Rusz Się z FitPlace. Studio Dietetyki i Treningu Personalnego FitPlace

REZERWUJ WIZYTĘ

- Adresy -

Zobacz dane kontaktowe

Pon: nieczynne

Wt: nieczynne

Śr: nieczynne

Cz: nieczynne

Pt: nieczynne

So: nieczynne

Nd: nieczynne

- Cennik usług -

Pierwsza wizyta
REZERWUJ 150 zł
Wizyta kontrolna
REZERWUJ 75 zł
Dieta - pakiet basic - 2 msc.
REZERWUJ 649 zł
Dieta - pakiet pro - 3 msc
REZERWUJ 749 zł
Zobacz wszystkie usługi

- Sposób płatności dla tej lokalizacji: -

GOTÓWKA

- Opis -

Jestem specjalistą ds. żywienia i suplementacji, trenerem personalnym, instruktorem fitness oraz Pilates, założycielką programu Fit2Eat. Uwielbiam ludzi, żyję pełnią życia, z uśmiechem witam każdy nowy dzień dziękując za to, co już mam. Posiadam dużą wiedzę na temat żywienia, dietoterapii czy suplementacji – nigdy też nie przestaję się w tej materii rozwijać, śledzę nowe trendy, uczestniczę bezustannie w szkoleniach, seminariach i konferencjach. Przez wiele lat uczyłam się od najlepszych dietetyków i znawców kwestii żywieniowych – by następnie z sukcesami wykorzystać nabytą wiedzę do pomocy innym. Sama przez wiele lat borykałam się z ogromną ilością problemów zdrowotnych typu: niedoczynność tarczycy Hashimoto, astma, alergie skórne i pokarmowe, nietolerancje pokarmowe, trądzik, problemy z jelitami itd. W wieku 20-paru lat codziennie zaczynałam poranek od garści pigułek. Aż w końcu stwierdziłam, że nie chcę tak żyć i zrobię wszystko by przywrócić naturalną równowagę mojego organizmu. Podstawą zawsze było i będzie żywienie. Wszystko inne to kwestia wtórna.

- SZKOLENIA -

Dietetyka

Dietetyka kliniczna

Dietoterapia

Dietetyka Sportowa

Mikroflora Jelitowa

Pokaż wszystkie

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka sportowa Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Psychodietetyka Poradnictwo żywieniowe Dietetyka w odnowie biologicznej

- OCENA DIETETYKA -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(17 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O Dietetyku -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Świetna dietetyczka. Fajnie dobrana, indywidualna dieta, widać efekty! Polecam.

Wizytę przeprowadził/a:
Emilia Ostrowska - zdjęcie
Emilia Ostrowska
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Myslałam, że mój przypadek to beznadziejny przypadek i muszę pogodzic się z dodatkowymi kilogramami, pomimo ogromnych starań i ciaglego liczenia kalorii i częstych treningów. Jednak kilka miesięcy temu postanowiłam oddać się w ręce specjalisty. Na początku, po przemiłej rozmowie telefoniczniej dostałam maila, z listą badań, ankietami i innymi dokumentami. Okazało się, że mam kilka nietolerancji, mój organizm zmeczony był już dietami. Emilia ułożyla mi jadłospis. Proste posiłki, super dania i zamienniki, gdzie wreszcie nie czułam się głodna, nie myślałam ciegle o słodyczach czy fast foodzie. Uwzględniła także moje gusta kulinarne. Zrezygnowałam z dużej ilości treningów, wprowadziłam zaś ćwiczenia 3 razy w tygodniu pod okiem Emilii. Różnica? Przeogromna! Centymetry w dół, waga w dół, samopoczucie całkowicie odmienione, szorstka, sucha skóra z wiecznymi problemami zniknęła. Emilia pokazala mi, że być na diecie odchudzającej i zdrowotnej, co zmiana przyzwyczajeń, pokonanie strachu przed "dużymi porcjami" i dostosowanie wszystkiego do swojego organizmu.

Wizytę przeprowadził/a:
Emilia Ostrowska - zdjęcie
Emilia Ostrowska
dietdoctor.pl
bardzo dobry


Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że mam insulinooporność. Byłam podłamana, zaczęłam czytać mnóstwo informacji o tym co mogę jeść, czego nie, ale ciągłe sprawdzanie, układanie jadłospisów przy braku czasu to byla istna masakra :( Wreszcie postanowiłam udać się do dietetyka. Emilkę poleciła mi moja przyjaciółka, która powróciła do idealnej sylwetki pomimo dużych problemów z tarczycą. Muszę przyznać, że z czystym sumieniem polecam Emilkę. Cudownie proste, ciekawe, zdrowe, szybkie przepisy, mnóstwo zamienników i ogólnych zasad jak postępować przy mojej chorobie.

Wizytę przeprowadził/a:
Emilia Ostrowska - zdjęcie
Emilia Ostrowska
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Na Panią Emilię trafiłam z polecenia. Na początku zrażona współpracą z kilkoma dietetykami, podeszłam do wizyty nieufnie. Absolutnie niepotrzebnie. Cudowna, ciepła osoba, stawiająca na zdrowie klienta i elastyczność. Zanim otrzymałam wspaniale skomponowaną dietę, musiałam przejść badania i uzupełnić obszerną ankietę,. Pani Emilia ułożyła mi indywidualny jadłospis zwracając uwagę na moje preferencje, styl życia a nawet sprzęty kuchenne jakie posiadam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Wizytę przeprowadził/a:
Emilia Ostrowska - zdjęcie
Emilia Ostrowska
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Wreszcie poczułam, że jestem we właściwym miejscu i zajmuje się mną właściwa osoba! Świetne podejście! Polecam Panią Emilię z całego serca!

Wizytę przeprowadził/a:
Emilia Ostrowska - zdjęcie
Emilia Ostrowska

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Emilia - zdjęcie
Emilia Ostrowska

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS