Ok, zamknij

Znaleźliśmy dla Ciebie 14 Dietetyków z wybranego miasta - Rzeszów

Magdalena  Socha-Sala Rzeszów

(7 opinii)

Magdalena Socha-Sala

Poradnia Dietetyczna Mavita

Grodzisko 3a/5 Grodzisko 3a/5, 35-060 Rzeszów

CZW PT SOB NIE
14:00 9:00 - -
15:00 10:00 - -
16:00 11:00 - -
17:00 12:00 - -
Rezerwuj wizytę

(1 opinia)

Wojciech Maźnicki

Trener personalny, żywieniowy

Korczyńska, 5/7 Korczyńska, 5/7, 35-505 Rzeszów

Współpracuje z Wojtkiem od miesiąca. Celowo to napisałam że współpracuje, dlatego że, Wojtek jest szczerze zainteresowane swoimi podopiecznymi. Tłumac...
2020-09-20
Zobacz więcej
Marek Rzepka Rzeszów

(1 opinia)

Marek Rzepka

Centrum Psychodietetyki NutriPro

Mikołaja Reja 12, lok.201 Mikołaja Reja 12, lok.201, 35-211 Rzeszów

Bardzo miły i pomocny Pan. Polecam każdej osobie, która chce schudnąć.
2021-01-25
Zobacz więcej
Patryk Wiśniowski Rzeszów

(0 opinii)

Patryk Wiśniowski

Patryk Wiśniowski - Trener Personalny Rzeszów

Hetmańska 40a Hetmańska 40a, 35-040 Rzeszów

Brak opinii dla tego dietetyka
Zobacz więcej

(0 opinii)

Agnieszka Wojtoń

Dietetyk Agnieszka Wojtoń

Rzeszów ul. Władysława Broniewskiego 26/166 Rzeszów ul. Władysława Broniewskiego 26/166, 35-206 Rzeszów

Brak opinii dla tego dietetyka
Zobacz więcej

(0 opinii)

Krzysztof Szkielniuk

Trener Personalny i Dietetyk Krzysztof Szkielniuk

Bolesława Krzywoustego 1/20 Bolesława Krzywoustego 1/20, 35-077 Rzeszów

Brak opinii dla tego dietetyka
Zobacz więcej
Tomasz Biernat Rzeszów

(0 opinii)

Tomasz Biernat

Dietetyka Medycyny Funkcjonalnej

Lewakowskiego 1A Lewakowskiego 1A, 35-119 Rzeszów

Brak opinii dla tego dietetyka
Zobacz więcej
Piotr Żak Rzeszów

(0 opinii)

Piotr Żak

Trener Personalny Piotr Żak

, Rzeszów

Brak opinii dla tego dietetyka
Zobacz więcej
Eliza Partyka Rzeszów

(0 opinii)

Eliza Partyka

Dietetyk Eliza Partyka

Żwirki i wigury 5/73 Żwirki i wigury 5/73, 35-036 Rzeszów

Brak opinii dla tego dietetyka
Zobacz więcej

(0 opinii)

Agnieszka Momora

Dietetyk Agnieszka Momora

Rejtana 53 Rejtana 53, 35-326 Rzeszów

Brak opinii dla tego dietetyka
Zobacz więcej

Dietetyk Rzeszów - długofalowe wsparcie i holistyczne podejście

Portal Dietdoctor to grupa dyplomowanych specjalistów z dziedziny żywienia, którzy zapewnią Ci kompleksową opiekę dietetyczną i wsparcie psychologiczne. Efektem wprowadzonej diety nie jest jedynie wymarzona sylwetka i zgubione kilogramy, ale przede wszystkim poprawa stanu zdrowia, samopoczucia oraz jakości życia. Dietoterapia to długofalowy i holistyczny proces, na który składa się szczegółowa diagnostyka, przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego, konsultacje i kontrola postępów - aż po realizację zamierzonych celów i wprowadzenie trwałych zmian żywieniowych. Nasi specjaliści zapewniają niezbędną pomoc na każdym etapie dietoterapii - możesz omówić z nimi wszelkie wątpliwości, podzielić się porażkami i sukcesami - dzięki temu zyskujesz dodatkową motywację i siłę do osiągnięcia sukcesu.

Dietetyk Rzeszów - konsultacje dietetyczne dla Ciebie

Świadczymy konsultacje nie tylko osobom, które borykają się z trudnościami w utrzymaniu prawidłowej wagi. Poza dietami redukcyjnymi oferujemy pomoc w kontrolowanym zwiększaniu masy ciała oraz we wdrażaniu diet eliminacyjnych. Przygotowujemy plany żywieniowe dla pacjentów w każdym wieku - również dla dzieci i młodzieży oraz osób starszych. Szczególną opieką otaczamy kobiety w okresie ciąży, karmiące piersią lub dopiero planujące potomstwo. Nasi dietetycy kliniczni zapewniają kompleksowe wsparcie osobom cierpiącym schorzenia dietozależne oraz alergie i nietolerancje pokarmowe.Dietetyk Rzeszów - pomoc w edukacji żywieniowej

Nasi specjaliści zwiększają świadomość na temat zdrowych nawyków żywieniowych, dzieląc się z pacjentami swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy zrozumieć, jak duże znaczenie dla zdrowia i ogólnego samopoczucia ma odpowiednio zbilansowana dieta. Nasi pacjenci uczą się, jak prawidłowo łączyć składniki odżywcze i planować posiłki o podaży niezbędnych składników odżywczych. Dbamy o to, by po zakończeniu dietoterapii każdy pacjent mógł samodzielnie pielęgnować zdrowe nawyki żywieniowe.Dietetyk Rzeszów – choroby dietozależne

Dietetyk Rzeszów to specjalista z odpowiednimi kwalifikacjami, który orientuje się m.in. w budowie ludzkiego ciała oraz charakterystyce chorób bezpośrednio powiązanych z żywieniem. Dzięki temu potrafi on stworzyć plan żywieniowy dostosowany do potrzeb osób chorych na:  • - miażdżycę,
  • - cukrzycę,
  • - otyłość,
  • - choroby układu pokarmowego,
  • - alergie i nadwrażliwości,
  • - nadciśnienie tętnicze.


Wymienione choroby wiążą się z koniecznością wykluczenia z diety niektórych składników. Dobry dietetyk Rzeszów potrafi je zastąpić innymi, dostarczającymi cennych substancji odżywczych organizmowi. Dzięki temu można zapobiegać niedoborom, jednocześnie dbając o stan zdrowia przy konkretnych schorzeniach.

Dobry dietetyk Rzeszów bierze pod uwagę m.in. indeks glikemiczny, a także wzajemne oddziaływanie poszczególnych substancji. Potrafi on komponować składniki odżywcze w taki sposób, by uzupełniały się i działały na organizm w jeszcze korzystniejszy sposób.Indywidualne konsultacje u dietetyka w RzeszowieDobry dietetyk Rzeszów tworzy plan żywieniowy na podstawie dokładnej rozmowy z pacjentem. Dotyczy ona zarówno ewentualnych alergii, jak i preferencji. Podczas wywiadu pacjent może bowiem wskazać produkty, których nie lubi. Dzięki temu nie znajdą się one w gotowym jadłospisie.

W gabinecie dietetyka w Rzeszowie wykonuje się również odpowiednie pomiary, które mają na celu poznanie ilości tkanki tłuszczowej w organizmie, zwłaszcza gdy celem jest schudnięcie. Specjalista może zasugerować również wykonanie dodatkowych badań, np. morfologii. Na tej podstawie będzie on mógł zauważyć ewentualne niedobory i zastosować dietę, która pozwoli na ich uzupełnienie.

Trzeba pamiętać, że współpraca z dietetykiem w Rzeszowie często trwa nawet kilka miesięcy. Z tego powodu w trakcie korzystania z diety ułożonej przez specjalistę może okazać się, że konieczne jest wdrożenie zmian. Wynika to m.in. z uzupełnienia niedoborów. Dobry dietetyk Rzeszów na bieżąco reaguje na takie zjawiska, dlatego aktualizuje plan żywieniowy swoich pacjentów. Jednocześnie dostosowuje on plan do aktualnej pory roku, w taki sposób, by osoba korzystająca z jego usług nie miała problemu ze skompletowaniem składników umieszczonych na liście.Dietetyk Rzeszów dla sportowcówSportowcy wymagają nieco innego żywienia niż osoby mniej aktywne. Na naszym portalu znajdziesz dobrych dietetyków z Rzeszowa, którzy zajmują się zwłaszcza pomocą ludziom uprawiającym zawodowo sport – kontrolują na bieżąco ich sposób żywienia. Dbają o to, by w jego skład wchodziły składniki odżywcze korzystne m.in. podczas regeneracji. Dopasowują plan żywieniowy do aktualnego okresu treningowego, a także pilnują, by w diecie pacjenta pojawiała się odpowiednia liczba kalorii.

Na Dietdoctor znajdziesz dane kontaktowe do poszczególnych specjalistów. Niektórzy dietetycy udostępnili również swoje terminarze. Dzięki temu możesz umówić się na wizytę bezpośrednio przez internet, bez konieczności dzwonienia do wybranego gabinetu.