facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE POBIEDZISKA ? RANKING

Patrycja Echaust

Dietetyk Patrycja Echaust

- Adresy -

Zobacz dane kontaktowe

Pon: nieczynne

Wt: nieczynne

Śr: nieczynne

Cz: nieczynne

Pt: nieczynne

So: nieczynne

Nd: nieczynne

- CERTYFIKATY -

Dyplom studiów licencjackich ukończonych z wyróżnieniem "Dietetyka. Dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej" Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

- SZKOLENIA -

„Interpretacja wyników badań w praktyce dietetyka" Poznań 15.02.2019

„Psychodietetyka” PSA Poznań 9.09.2018

„Kurs dietetyki sportowej” ADS Poznań 7.10.2017

„Basic Sport Nutrition” PSA Wrocław 25.02.2017

„Rola diety w schorzeniach tarczycy” Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej Wrocław 16.04.2016

Pokaż wszystkie

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka sportowa Dietetyka personalna Poradnictwo żywieniowe Dietetyka w odnowie biologicznej

- OCENA DIETETYKA -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(11 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O Dietetyku -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Zdecydowanie polecam Panią Patrycję. Redukcja przebiegła szybko, smacznie i bezboleśnie. Ogromna wiedza i sympatyczny sposób bycia sprawiają, że każda wizyta to przyjemność. Jadłospisy zbilansowane pod preferencje i zachcianki. Patrycja cieszy się razem z pacjentem z efektów co jeszcze bardziej motywuje do działania. Jeżeli coś nie odpowiada w jadłospisie, bez problemu temu zaradza. Zmienia sposób żywienia i życia na lepsze. Zaraża uśmiechem i pasją, jest ogromnym wsparciem dla pacjenta. Przy prowadzeniu przez nią diety, nie da się głodować, a kilogramów ubywa. Dietetyk jak najbardziej godny polecenia dalej.

Wizytę przeprowadził/a:
Patrycja Echaust - zdjęcie
Patrycja Echaust
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Wizyty u Patrycji zdecydowanie były warte przemierzania całego Poznania :) Przede wszystkim z powodu przyjaznej atmosfery na wizytach, ale także niesamowitego profesjonalizmu. Kiedy człowiek robi coś z pasją od razu to widać i czuć na każdym kroku. I właśnie u Patrycji czuć te pasję, w indywidualnym podejściu do pacjenta, szczerym zaangażowaniu i zainteresowaniu każdym drobnym szczegółem. Jadłospisy są proste, szybkie i przepyszne. Centymetrów ubywa, waga leci w dół, a wyniki badań znacznie się poprawiają. Nawet kiedy pojawiają się małe opory u pacjenta w postaci zaniku motywacji :p szybko i kreatywnie sobie z nimi radzi. Trafilam do Patrycji z polecenia i z czystym sumieniem sama polecam dalej :)

Wizytę przeprowadził/a:
Patrycja Echaust - zdjęcie
Patrycja Echaust
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Dietetyk w 100% godny polecenia! Konsultacje zawsze przebiegają w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Patrycja wyczerpująco odpowiada na pytania , zwraca uwagę na ważne szczegóły i przede wszystkim słucha . Jadłospis zawsze jest ułożony z uwzględnieniem aktualnych preferencji, zawiera sezonowe zachcianki. Moja dieta redukcyjna przebiegła bezboleśnie! Wspaniałe efekty w zrównoważonym tempie przy smacznym i sytym żywieniu. Tempo ograniczania kalorii dobrane na podstawie moich odczuć pozwoliło mi na czerpanie przyjemności z czegoś co może kojarzyć się negatywnie- w końcu to odchudzanie! Kilku miesięczna przygoda z Dietetykiem wspaniale pozwoliła mi na przygotowanie się do ciąży- polecam każdej kobiecie planującej powiększenie rodziny! Zmniejszenie masy ciała do prawidłowej w pakiecie z wyraźną poprawą stanu zdrowia i samopoczucia wspaniale pozwala rozpocząć taką przygodę. Kontynuacja współpracy z Patrycją zapewnia mi spokój ducha-wiem, że zrównoważona dieta pozwoli mi dostarczyć dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz uniknąć produktów szkodliwych. Jadłospis jest nadal sycący i smaczny, a edukacja żywieniowa w zakresie potrzeb ciężarnych pozwala na odpowiedzialne decyzje, kiedy mam ochotę na trochę szaleństwa. Z całego serca polecam Patrycję! Jej indywidualne podejście zadowoli każdego.

Wizytę przeprowadził/a:
Patrycja Echaust - zdjęcie
Patrycja Echaust
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Patrycja to świetny fachowiec w swojej profesji. Indywidualne podejście do pacjenta, dieta dopasowana według potrzeb jak również gustów kulinarnych. Przepisy w jadłospisie bardzo smaczne a co najważniejsze zbilansowana w taki sposób że plan został osiągnięty . Wszystkie rady oraz wskazówki bardzo pomagają a kontat i wsparcie Pani Patrycji są bezcenne . Gorąco i serdecznie polecam Panią Patrycję!

Wizytę przeprowadził/a:
Patrycja Echaust - zdjęcie
Patrycja Echaust
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Indywidualne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. W przypadku niejasności Pani Patrycja tłumaczy wszystko obszernie i obrazowo, jest perfekcjononistką. Posiłki są smaczne, łatwe i szybkie w przygotowaniu. Serdecznie polecam!!

Wizytę przeprowadził/a:
Patrycja Echaust - zdjęcie
Patrycja Echaust

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Patrycja - zdjęcie
Patrycja Echaust

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS