facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE GDYNIA ? RANKING

Joanna Kluk

Dietetyk Joanna Kluk

- Adresy -

Zobacz dane kontaktowe

Pon: 8 - 22

Wt: 8 - 22

Śr: 8 - 22

Cz: 8 - 22

Pt: 8 - 22

So: 8 - 22

Nd: 8 - 22

- Opis -

Ukończyłam kierunek dietetyka na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od kilku lat poszerzam wiedzę z zakresu żywienia człowieka korzystając ze źródeł naukowych. Interesuję się nie tylko oddziaływaniem pożywienia na organizm, ale także sportem i jego wpływem na sylwetkę.

Zapewniam kompleksową opiekę dietetyczną, konsultacje telefoniczne i on-line, zalecenia oraz jadłospisy indywidualnie dopasowane do Twojego trybu życia, jednostki chorobowej i umiejętności kulinarnych.

Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, ponieważ zależy mi nie tylko na utracie masy ciała moich podopiecznych, również na poprawie ich zdrowia i samopoczucia.

Zajmuję się żywieniem osób zdrowych, kobiet karmiących, w trakcie ciąży oraz planujących ciążę, a także żywieniem w wybranych jednostkach chorobowych, takich jak: PCOS, Hashimoto, choroby tarczycy, cukrzyca, otyłość, insulinooporność, choroby nerek, wątroby, serca, nadciśnienie tętnicze, zespół jelita drażliwego, niedożywienie, niedobory składników, trądzik i inne.

Szczegóły współpracy, cennik: www.dietowaniebyjoanne.pl,
Kontakt, e-mail: dietowaniebyjoanne@gmail.com,
Facebook: Dietowanie by Joanne.

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka ogólna Poradnictwo żywieniowe

- OCENA DIETETYKA -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(5 opinii)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O Dietetyku -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Pyszny jadłospis z uwzględnieniem indywidualnych upodobań, szczegółowa konsultacja telefoniczna, wyjaśnienie błędów i naprowadzenie na właściwy tor. Za tę cenę rewelacyjny poziom. Dzięki Pani Asi odżyłam, mam mnóstwo energii, nie chodzę głodna i jestem bardziej świadoma. Teraz przygotowywanie posiłków sprawia mi przyjemność. Proste dania, smaczne i przede wszystkim nie obciążające portfela. Uwzględnienie produktów sezonowych. Pani Asia jest bardzo zaangażowana w to co robi, profesjonalna i wyrozumiała. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z czystym sumieniem polecam!

Wizytę przeprowadził/a:
Joanna Kluk - zdjęcie
Joanna Kluk
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Jestem zachwycona ze współpracy z Joanną! Wszystko robi bardzo skrupulatnie i profesjonalnie. Na dodatek podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta . A jedzenie? PRZEPYSZNE! Widać, że posiłki dobrane w oparciu o wcześniejszą konsultację. Bardzo to doceniam. Zdecydowanie polecam!

Wizytę przeprowadził/a:
Joanna Kluk - zdjęcie
Joanna Kluk
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Przyznaję - nie wierzyłam, że ktokolwiek może mi jeszcze pomóc. Błąkałam się od lekarza do lekarza i dopiero po wykonaniu badań zleconych przez P. Asię dowiedziałam się co mi dolega. 1,5 miesiąca współpracy i po wiecznym zmęczeniu, nadmiernych kilogramach, słabych włosach i paznokciach nie ma śladu!! Z czystym sumieniem będę polecać P. Asię! :)

Wizytę przeprowadził/a:
Joanna Kluk - zdjęcie
Joanna Kluk
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Bardzo racjonalne i indywidualne podejście do klienta. Dieta zbilansowana i zróżnicowana, na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać. Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę.

Wizytę przeprowadził/a:
Joanna Kluk - zdjęcie
Joanna Kluk
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Na Panią Asię trafiłam przez jej instagrama, natomiast wiem, że jej wiedza wynika z zainteresowania i dobrego wykształcenia. Podczas konsultacji telefonicznej dowiedziałam się co robię nie tak i jak mogę to zmienić, a jadłospis, którego tak się bałam okazał się być idealnie dopasowany do mnie (mam mało czasu na gotowanie). Z czystym sumieniem polecam każdemu!!

Wizytę przeprowadził/a:
Joanna Kluk - zdjęcie
Joanna Kluk

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Joanna - zdjęcie
Joanna Kluk

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS