facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE MSZANA DOLNA ? RANKING

Barbara Pabiś

Dietetyk Barbara Pabiś

- Adresy -

Zobacz dane kontaktowe

Pon: 9 - 15

Wt: 9 - 15

Śr: 9 - 15

Cz: 9 - 15

Pt: 9 - 15

So: nieczynne

Nd: nieczynne

- Opis -

Witam serdecznie w mojej wirtualnej poradni żywieniowej. Jestem dyplomowanym dietetykiem z kwalifikacjami polskimi (2005), oraz rejestrowanym Nutritionist, BSc,ANutr z kwalifikacjami uzyskanymi na uczelni w Londynie(2019), W Polsce miałam przyjemność szkolić się w zawodzie w czterech Krakowskich szpitalach oraz poradni dietetycznej. W Wielkiej Brytani do urodzenia drugiego dziecka w 2019 roku oprócz studiów na dwóch uczelniach spełniałam się również jako doradca do spraw żywienia w jednej z fundacji zajmującej się obrzękiem Lipidowym. To właśnie dla nich pisałam artykuły oraz prowadziłam edukację żywieniową podczas konferencji. Obecnie prowadzę własną działlność jako Nutritionist oraz zajmuję się tłumaczeniem materiałów naukowych dla Nutribites. Moje szczególne zainteresowania to dieta redukcyjna, zdrowe żywienie, insulinooporność oraz psychodietetyka. Bardzo serdecznie zapraszam na konsultacje wirualne.

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka personalna Gastronomia i dietetyka Poradnictwo żywieniowe

- OCENA DIETETYKA -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(2 opinie)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O Dietetyku -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Zgłosiłem się do pani Basi po tym jak lekarz kardiolog zwrócił uwagę na to że z moją wagą należy coś zrobić bo 120kg to za dużo i moje serce już tego nie wytrzymuje. Pani Basia rozpisała mi dietę dostosowaną do mojego stanu zdrowia i wysiłku fizycznego. Wszystko odbywało się przez kontakt telefoniczny i internetowy, ale z tym nie było problemu. Oczywiście żona pomagała mi w organizowaniu posiłków i dbaniu by wszystko było według zaleceń. Myślę że dzieki temu było mi łatwiej. 3 miesiące temu nie mogłem włożyć skarpetek na stopy, długo chodzić czy siedzieć, teraz po zgubieniu 20kg chodzę na grzyby i robię remonty w domu. Energia i sprawność wróciła z zadatkiem. Wiadomo że czasem bywały gorsze dni ale pani Basia zawsze starała się pomóc swoją swoją wiedzą pokazując mi dobre strony mojej zmiany. Narazie robimy troszkę przerwy ale za jakiś czas ruszamy ponownie bo jeszcze trochę zostało do zrzucenia. Dziękuje bardzo. Bardzo polecam usługi pani Basi.

Wizytę przeprowadził/a:
Barbara Pabiś - zdjęcie
Barbara Pabiś
dietdoctor.pl
bardzo dobry

Bardzo polecam usługi pani Basi, plan ułożony został pod moje mymogi zdrowotnye ,by zredukować nadmierną wagę i zdrowym odrzywianiem przygotować się do ciąży. Dania są smaczne i proste do wykonania. Profesjonalne porady i świetna komunikacja na piątkę. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych wyników i obecnie w upragnionej ciąży, nadal korzystam z porad pani Basi jak najlepiej utrzymac zdrowy tryb życia. Z całego serca polecam.
Ewa

Wizytę przeprowadził/a:
Barbara Pabiś - zdjęcie
Barbara Pabiś

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Barbara - zdjęcie
Barbara Pabiś

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS