Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW ONLINE?
Sprawdź
Strefa bez diety

Agnieszka Czarniecka

Strefa bez diety

(48 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Wizyty online

Rzemieślnicza 40 lok.U7
15-773 Białystok

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 08:00 - 10:00
Wtorek: nieczynne
Środa: 18:00 - 20:00
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
usługi
Usługi:
Konsultacja psychodietetyczna pierwsza online

170 zł

Rezerwuj
Konsultacja psychodietetyczna kolejna kolejna on-line

150 zł

Rezerwuj
adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 16
Wtorek: 8 - 16
Środa: 8 - 16
Czwartek: 8 - 16
Piątek: 8 - 16
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Konsultacja psychodietetyczna pierwsza w gabinecie

160 zł

Rezerwuj
Konsultacja psychodietetyczna kolejna w gabinecie

140 zł

Rezerwuj
Konsultacja żywieniowa z analizą dotychczasowego odżywiania

180 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Poradnictwa Żywieniowego w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Ciągle się kształcę i poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach dotyczących odchudzania i zaburzeń odżywiania. Psychodietetyka to moja pasja i w swojej pracy zajmuję się osobami, które chcą naprawić swoją relację z jedzeniem oraz zmienić nawyki żywieniowe. Mam doświadczenie we współpracy z osobami z zaburzeniami odżywiania. Uczę jak nie być na diecie i skutecznie schudnąć. Spore grono moich podopiecznych to osoby, które stosowały kilka lub kilkanaście razy diety odchudzające ale bez trwałego rezultatu. Zajmuje się również promowaniem zdrowego stylu życia, do swoich pacjentów podchodzę indywidualnie i dla każdego z nich przygotowuję oddzielną strategię działania w obszarze ich codziennego odżywiania.

Przyjmuję w gabinecie stacjonarnym przy ul. Rzemieślniczej 40 lok. U7 oraz online przez komunikatory Skype, WhatsApp, Google Meet.


certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Strefa bez diety Edukacja żywieniowa w zaburzeniach odżywiania. Instytut Psychodietetyki
certyfikaty - Strefa bez diety Dialog motywujący w Psychodietetyce. Instytut Psychodietetyki
certyfikaty - Strefa bez diety Racjonalna Terapia Zachowań - RTZ I. Pracownia RTZ Agnieszka Hottowy
certyfikaty - Strefa bez diety Racjonalna Terapia Zachowań - warsztaty. Pracownia RTZ Agnieszka Hottowy
certyfikaty - Strefa bez diety Psychodietetyka w praktyce - metody pracy z pacjentem o nieprawidłowej masie ciała. Uniqskills

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Strefa bez diety

Ocena dietetyka

Agnieszka Czarniecka

Suma ocen:

(48 opinii)

Ocena wystawiona przez: Justyna

Od kilku miesięcy korzystam z konsultacji online z Panią Agnieszką i bardzo doceniam naszą współpracą. Pani Agnieszka jest niezwykle zaangażowana i stale poszerza swoją wiedzę, którą dzieli się w bardzo przystępny sposób. Każda konsultacja dostarcza mi mnóstwo wartościowych, spersonalizowanych informacji, które pomagają mi zbudować zdrową relację z jedzeniem oraz innymi aspektami zdrowego stylu życia. Cieszę się, że dzięki naszej współpracy dbanie o siebie stało się dla mnie bardziej świadome i efektywne. Bardzo polecam!

(2024-07-02)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Magda

Polecam. Pani Agnieszka daje świetne wskazówki i przede wszystkim konkretne narzędzia, które doprowadziły do poprawy samopoczucia

(2024-05-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Barbara

Pani Agnieszka to bardzo ciepła i miła osoba. Wizyty przebiegają w bardzo dobrej atmosferze, pani Agnieszka ma profesjonalne i indywidualne podejście do każdej osoby. Bardzo pomogła mi w wielu kwestiach i różnych sytuacjach. Serdecznie polecam!

(2024-04-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Anna

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią dietetyk. Jest osobą kompetentną, z dużym wyczuciem sytuacji, co ma ogromny wpływ przy pracy z nastolatką. Polecam i pozdrawiam.

(2024-04-08)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: fedoorovitz

Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą i kontaktową osobą, doskonale skraca dystans z pacjentem, ma duże poczucie humoru jak i wiedzę, na każde spotkanie jest doskonale przygotowana. Polecam z całego serca!

(2024-03-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Klaudia

Bardzo serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Fachowa pomoc, która przynosi zadowalające efekty w krótkim czasie :)

(2024-03-01)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Łukasz

Pani Agnieszka jest kompetentna i sympatyczna osoba. Bardzo się cieszę że do niej trafiłem. Każde spotkanie przyniosło nowe refleksje i czuje ze terapia przyniosła efekty. Polecam:)

(2024-02-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dariapie

Polecam bardzo! Swietny wybor

(2024-02-05)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Magdalena

Pani Agnieszka to pierwszy psychodietetyk do którego trafiłam i ciesze się, ze swojego wyboru. Profesjonalne podejście i zaangażowanie do pacjenta. Dostałam cenne rady i wskazówki, co robić żeby zmienić swoje nawyki żywieniowe a nie wprowadzać tylko diety bo tu chodzi o zmianę stylu życia. Dzięki niej bardziej poznałam siebie. Na każde spotkanie Pani Agnieszka jest super przygotowana, nasze wizyty odbywają się obecnie online i nie ma czego się bać takiej konsultacji. Odbywa się normalnie tak jak w gabinecie tylko tyle że przez kamerkę. Na początku się bałam takich konsultacji jak to będzie przebiegać ale nie potrzebnie, wszystko jest super.

(2024-02-02)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Michal

Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką! 20 kg mniej a i w głowie mi się poukladalo żywieniowio. Serdecznie polecam i dziękuję!

(2023-12-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Fanka J. Ż.

Pani Agnieszka jest prawdziwą profesjonalistką. Jej wiedza jest imponująca. Udzielane wskazówki są bardzo pomocne. Polecam wizytę u p. Agnieszki wszystkim, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i schudnąć.

(2023-12-28)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Klaudia

Bardzo polecam, Pani Agnieszka to naprawdę dobry specjalista.

(2023-12-19)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agnieszka

Polecam spotkania z Panią Agnieszka. Ja mialam okazje korzystac ze spotkań on-line. Pani Agnieszka pomogła mi zmienić moje podejście do jedzenia, wytłumaczyła mi zależności powodujące moje zaburzenia odżywiania. Nie nakazywała co i jak mam jeść tylko dawała rady, sugestie co bardzo wsparło mnie w drodze do utraty wagi. Ciekawe spotkania podparte ogromną wiedzą. Gorąco polecam.

(2023-12-11)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Ewa B

Bardzo polecam Panią Agnieszkę, nasza współpraca trwała rok, spotkania odbywały się regularnie w miłej atmosferze, działały na mnie motywująco i pomagały zrozumieć proces odchudzania, nakierowując na zdrowe nawyki żywieniowe. Podczas trwania procesu odchudzania zmieniłam swoje podejście do jedzenia i aktywności fizycznej. Bardzo dziekuję Pani Agieszko

(2023-11-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Barbara

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Wiele mnie nauczyła, dała wskazówki. To osoba od duszy i ciała. Mimo krótkiej współpracy bardzo mi pomogła za co jestem wdzięczna. Dziękuję

(2023-11-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Izabela

Pani Agnieszka jest świetnym specjalistą. W przystępny sposób przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia. Pokazuje też, jak z empatią odnosić się do własnej osoby, doceniać nawet najmniejsze sukcesy. Cierpliwie zachęca do zmiany złych nawyków, do systematycznej aktywności fizycznej. Dzięki spotkaniom z Panią Agnieszką, uświadomiłam sobie, że odchudzanie jest procesem. Pierwsze zrzucone kilogramy, zachęcają do dalszej walki. Warto podejmować codzienny trud, aby być zdrowym. Polecam.

(2023-10-30)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Kinga

Dziękuję Pani Agnieszko za uzdrowienie mojej relacji z jedzeniem. Przestałam być na wiecznej diecie, zaczęłam słuchać swojego organizmu i schudłam naprawdę bez wyrzeczeń. Dziękuję za rozmowy, które stały się terapią dla mojej duszy. Zaczęłam inaczej postrzegać siebie i co najważniejsze poprawiły się moje relacje z rodziną. Zachęcam do skorzystania z usług Pani Agnieszki, bo jest to osoba, której naprawdę zależy na naszej zmianie i potrafi sprawić, że schudniecie bez efektu jojo.

(2023-10-23)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Iza

Trafiłam do pani Agnieszko po wielu próbach odchudzania (z różnymi skutkami). Na początku miałam sceptyczne nastawienie. Żadnej gotowej diety, tylko pogadanka nt bałaganu, który towarzyszy mi w trakcie mego odżywiania. Opowiadanie na temat co ile ma kalorii i różnych makro i mikro składników. Nie wiedziałam, w którą stronę to pójdzie. O dziwo poszło całkiem w dobrą stronę. Wspólnymi siłami coś zaczęło trafiać do mojej głowy. Że potrafię sama ogarnąć te kalorie i makro i mikro, że nie można się poświęcać w nieskończoność, że pora pomyśleć o sobie… Ale żeby nie było za kolorowo to oczywiście cały czas walczę ze swoimi demonami. Staram się stawiać im czoła. I pani Agnieszko - waga już trochę poszła w dół ☺️ totalnie bez spiny, mądrze, z głową. Tego mi brakowało - dziękuję 🩵

(2023-10-23)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Izabela

Serdecznie polecam panią Agnieszkę. Indywidualne podejście do młodej osoby sprawiły, że córka chętnie współpracowała podczas spotkań. Pani Agnieszka uświadomiła córce problem w zakresie zaburzenia odżywiania(anoreksja),zmotywowała do naprawy relacji z jedzeniem. Sympatyczna atmosfera , szczera chęć pomocy sprawiła, że córka chętnie brała udział w spotkaniach.Nauczyła się komponować wartościowe posiłki i spożywać je bez lęku i obaw o wagę. Obecnie jest zdrową i pewną siebie nastolatką.

(2023-10-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Ewa

Serdecznie polecam panią Agnieszkę przy problemach nadwagi u dzieci. Bardzo miła i ciepła osoba. Córka była zmotywowana do działania i zadbania o siebie i swoją dietę . Rezultat? Poprawione wyniki badań, i kilka kilogramów mniej po 4 miesiącach od pierwszej wizyty. Dziekujemy ❤️

(2023-10-01)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Ania

Polecam wszystkim w 100%. Pani Agnieszka jest sympatyczną i kompetentną osobą, bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Już kilka wizyt 15-latki zmieniło ogólne samopoczucie i nastawienie do jedzenia.

(2023-09-11)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Paweł

Pani psychodietetyk bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentów Jest osobą zaangażowana w swoją pracę. Nie rozpisuje sztywnych diet, i nie zarzuca człowieka wyzwaniami nie do pokonania- w spokojny sposób pomaga poukładać sobie wszystko związane ze swoim żywieniem w głowie w swojej głowie i dojść do sedna problemu. Dzięki jej pomocy udało mi się odzyskać równowagę w mojej diecie a także myśleniu na temat jedzenia. Buduje zdrowa relacje z jedzeniem a jednocześnie osiągam mój cel - chudnę. Polecam każdemu kto czuję że potrzebuję pomocy w tym aspekcie swojego życia

(2023-09-08)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Katarzyna

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, wszystko jasno i klarownie przekazane, dobre podejście do młodzieży

(2023-08-01)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Sławek

Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Pani Agnieszki. Pani Agnieszka po wnikliwym wywiadzie potrafi dostosować się do preferencji pacjenta zarówno jeśli chodzi o sferę żywienia jak również, możliwości finansowych oraz czasu (dostosowała dietę pod Thermomixa). Potrafi odpowiednio zmotywować pacjenta, aby po chwilowej euforii nie zrezygnował z założonego planu i nie wrócił do złych nawyków żywieniowych. Proponowane posiłki są smaczne, różnorodne dostosowane indywidualnie do preferencji każdego pacjenta. Cykliczne spotkanie, rozmowy, wspieranie na duchu dają motywację do działania. Tak trzymać.

(2023-07-31)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dominika

Podczas współpracy miałam nadzieję na uporządkowanie swoich emocji związanych z jedzeniem, może na zrozumienie, co się tak naprawdę kryje za moimi różnymi decyzjami żywieniowymi, a od Pani Agnieszki dostałam o wiele więcej. Czułam się zrozumiania, nieoceniana, poczułam, że pierwszy raz moje problemy z jedzeniem są brane na poważnie. Najmniej w całym cyklu spotkań rozmawiałyśmy o tym, co powinnam jeść i to mi bardzo odpowiadało. Ani przez moment nie odebrałam naszych rozmów jako pouczania. Wszystko odbywało sie w przyjaznej i akceptującej atmosferze. Podejście Pani Agnieszki jest tym, czego mi brakowało do tej pory podczas moich różnych prób kontrolowania swojego odżywiania. Polecam wszystkim zainteresowanym jedzeniem intuicyjnym oraz zagubionym na drodze do zdrowego życia.

(2023-07-10)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Agnieszka Czarniecka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: