Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Bydgoszcz ?
Sprawdź
Atelier Stress Free

Tomasz Ksobiak

Atelier Stress Free

(5 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Spółdzielcza 5
85-888 Bydgoszcz

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 15 - 20
Wtorek: 15 - 20
Środa: 15 - 20
Czwartek: 15 - 20
Piątek: 15 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Mam na imię Tomasz i jestem specjalistą ds. dietetyki, dietoterapii oraz psychodietetyki, a także certyfikowanym instruktorem Jogi i technik relaksacyjnych. W Atelier Stress Free mam jeden cel, który przyświeca mojej działalności. Pokazać Ci, że bez stresu można żyć oraz nauczyć technik radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami czy czynnikami / okolicznościami, które wywołują u Ciebie zaburzenia emocjonalne. Ponadto – dzięki współpracy ze mną nauczysz się jak minimalizować stres pod kątem hormonalnym dzięki właściwie dobranej diecie i odpowiedniej suplementacji.

Atelier Stress Free to także idealne miejsce dla osób, poszukujących rozwiązań dietetycznych przy chorobach i problemach z funkcjonowaniem nadnerczy. Także i w tym zakresie znajdziemy dla Ciebie optymalne i skuteczne wyjście z problematycznej sytuacji.

Urodziłeś / urodziłaś się z kompletnym “wyposażeniem” przez Naturę we wszystkie możliwe i niezbędne narzędzia do tego, aby skutecznie radzić sobie ze stresem. Szereg mechanizmów kontroli czuwa nad tym, aby nasze życie przebiegało w sposób prawidłowy i bez zakłóceń. Niestety postęp cywilizacyjny niesie za sobą więcej szkód niż korzyści, przynajmniej pod kątem zdrowego i higienicznego trybu życia. Ilość stresorów – sytuacji i czynników wywołujących u nas poczucie lęku, strachu a nawet paniki jest największa w historii świata mimo, że – w Polsce i większości Europy nie mamy do czynienia z niespokojnym okresem konfliktów czy wojen.

W Atelier Stress Free odzyskasz spokój i równowagę. Zdobędziesz bezcenną wiedzę na temat właściwego funkcjonowania Twojego organizmu i nauczysz się zwalczać całkowicie – lub przynajmniej znacząco eliminować sytuacje stresowe. Dzięki temu odzyskasz spokój wewnętrzny i staniesz się znacznie bardziej szczęśliwym człowiekiem, a wszystko to w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki, biologii i psychologii.

Serdecznie zapraszam Cię do współpracy! Wspólnie zbudujemy Twoje lepsze jutro!

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Atelier Stress Free Specjalista ds. dietetyki i dietoterapii
certyfikaty - Atelier Stress Free Podstawy dietoterapii w endokrynologii
certyfikaty - Atelier Stress Free Podstawy dietetyki i dietoterapii
certyfikaty - Atelier Stress Free Dietoterapia stres i nadnercza
certyfikaty - Atelier Stress Free Dietoterapia hormony
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Atelier Stress Free Akademia A4
szkolenia - Atelier Stress Free Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego "Psychodia"

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Atelier Stress Free

Ocena dietetyka

Tomasz Ksobiak

Suma ocen:

(5 opinii)

Ocena wystawiona przez: Weronika S.

Jest wiedza. Jest profesjonalizm. Są przystępne ceny. Jest kompleksowe podejście do problemu. Szeroki wywiad, ewentualnie zlecone badania. Wszystko tak, jak to powinno wyglądać. Nikt nie wciska niczego "na siłę". Wszystko jest wyważone i przemyślane. Będę korzystać.

(2021-10-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Basia

Jak najbardziej pozytywnie. Polecam!

(2021-09-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Beata

Widać znajomość tematu. Stawki mogły by być nieco niższe, ale cóż - zdobyta wiedza musi kosztować :) Ogólnie jak najbardziej pozytywnie.

(2021-09-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Anna K.

Niekonwencjonalna usługa :) dieta w niwelowaniu stresu. Ciekawe i pewnie przyszłościowe. Widać, że Pan zna się na rzeczy - profesjonalista. Ceny przystępne. Dodatkowo możliwość zaopatrzenia się w suplementy bezpośrednio od producenta. Dziękuję za przemiłą i rzeczową rozmowę i do zobaczenia na wizycie!!! Anna.

(2021-09-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Adam Składkowski

Pełen profesjonalizm już w czasie rozmowy telefonicznej! Nie widziałem, że na stres można wpłynąć dietą czy suplementami. Umówiłem się na wizytę i mam nadzieję, że przyniesie oczekiwane rezultaty! Dziękuję i pozdrawiam Adam.

(2021-09-14)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Tomasz Ksobiak

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: