Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Chełmek ?
Sprawdź
Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA

Ula Kustra

Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA

(23 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Krakowska 26
32-660 Chełmek

Online
32-660 Chełmek

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: 16:00 - 19:00
Sobota: 08:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Konsultacja (pierwsza) 60-90 min.

150 zł

Rezerwuj
Wizyta jednorazowa: analiza badań lab + pomiary antropometryczne

120 zł

Rezerwuj
Konsultacja kontrolna 20-45 min.

85 zł

Rezerwuj
Konsultacja dodatkowa do 60min.

100 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: 18:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota: 08:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Konsultacja (pierwsza) 60-90 min.

150 zł

Rezerwuj
Konsultacja kontrolna 30min.

85 zł

Rezerwuj
Konsultacja kontrolna 60min.

100 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Holistyczna dietoterapia dzieci i dorosłych - indywidualne podejście do pacjenta poparte doświadczeniem i wieloletnią pasją!

Oferuję kompleksowe wsparcie żywieniowe i dietoterapię min.:

- otyłości i jej powikłań

- anemii i niedokrwistości

- schorzeń tarczycy

- IBS (zespołu jelita drażliwego), SIBO

- nieswoistych chorób zapalnych jelit 

- alergii pokarmowych i nietolerancji żywieniowych

- insulinooporności, nieprawidłowej glikemii (stanów przedcukrzycowych)

- hipercholesterolemii, hipertrójglicerydemii

- chorób układu krążenia (nadciśnienie tętniczego, choroby wieńcowej)

- dny moczanowej

- chorób autoimmunologicznych


Oferuję także:

- wsparcie osób aktywnych i sportowców

- dietoterapię dzieci i młodzieży

- wsparcie żywieniowe kobiet planujących ciążę i ciężarnych


KONSULTACJE ONLINE ORAZ STACJONARNE.


________________________________________________________________________

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REZERWACJI !!!

1) Jeżeli po dokonaniu rezerwacji przez stronę DietDoctor, nie otrzymałeś automatycznego  potwierdzenia e-mailowego z portalu DietDoctor, skontaktuj się ze mną telefonicznie, celem dokończenia rezerwacji.

2) Po dokonaniu rezerwacji przez portal DietDoctor, oczekuj ode mnie wiadomości e-mailowej w ciągu 3 dni roboczych, w której otrzymasz ode mnie niezbędne informacje na temat konsultacji oraz wymaganych dokumentów przed pierwszym spotkaniem.

3) Od 10.06.2022 po dokonaniu rezerwacji, wymagane będzie przesłanie Zadatku w kwocie 80zł na poczet zaliczki wizyty pierwszej, zadatek jest bezzwrotny (numer konta pacjent otrzyma w emailu patrz pkt. 2).

W przypadku niestawienia się na zaplanowaną wizytę, lub nieodwołania wizyty na minimum 24h przed planowanym terminem i godziną konsultacji, zadatek nie będzie zwracany, ponieważ naraża na stratę finansową i czasową usługodawcę. 

Zgodnie z zapisami Kodeksu Cywilnego, jeśli usługa nie zostanie zrealizowana z winy klienta zadatek przepada na rzecz usługodawcy. Za winę klienta uznaję odwołanie terminu konsultacji później niż 24 godziny przed planowaną godziną wizyty.

W przypadku gdy dojdzie do usługi, zadatek jest częścią opłaty konsultacji pierwszej, podczas wizyty usługobiorca dopłaca tylko pozostałą kwotę.

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA Dietoterapia w praktyce - Poziom I, IFAA, Mauricz Training Centre, 2016
certyfikaty - Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA Dietoterapia w praktyce - Poziom II, IFAA, Mauricz Training Centre, 2016
certyfikaty - Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA Dietoterapia w praktyce - Poziom III, IFAA, Mauricz Training Centre, 2016
certyfikaty - Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA Dietoterapia w praktyce - Poziom IV, IFAA, Mauricz Training Centre, 2016
certyfikaty - Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA Od jelit do mózgu i z powrotem - MEDFOOD, 2016

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA

Ocena dietetyka

Ula Kustra

Suma ocen:

(23 opinii)

Ocena wystawiona przez: Mateusz

Moim zdaniem Pani Ula jest wyjątkową dietetyczką. Jej profesjonalne podejście do mojej osoby oraz powodu dla którego przyszedłem związanego ze zwiększeniem masy ciała oraz dostosowaniem diety do osoby bardzo aktywnej fizycznie okazało się niezwykle skuteczne. Zawsze służyła pomocą, dostosowując plan żywieniowy do moich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jesteśmy teraz na dobrej drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

(2023-11-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Małgorzata

Witam,jestem po pierwszej wizycie z synem u Pani Uli i co po niej mogę powiedzieć 🤔 Pani Ula zrobiła na nas dobre wrażenie sumiennie podeszła do naszego problemu ,bardzo dokładny wywiad było widać że jest osobą kompetentna i ogromną wiedzą , nie możemy się doczekać diety ,gdyż syn bardzo się ucieszył że Pani Ula wzięła pod uwagę jego upodobania jedzeniowe 😊

(2023-11-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Marta i Jasiu

Pani Ula jest jedą z najlepszych i najbardziej skuteczym dietetykiem jaką spotkałam w swoim zyciu.Pomogla mi zrozumieć wiele.Dzieki niej moj synek odzyskuje zdrowie.Kazda wizyta u Pani Uli niemal doprowadza mnie do łez ze szczęścia.Dziekuje jej i bardzo wszystkim polecam❤️

(2023-09-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Nina

Pani Urszula, to pierwsza osoba, która dokładnie przeanalizowała moje wyniki i na ich podstawie ułożyła plan żywienia. Waga powoli spada, aja czuję się pełna energii. Polecam

(2023-09-28)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Beata

Dzięki Pani Urszuli udało się córce zrzucić zbędne kilogramy i zmienić na lepsze nawyki żywieniowe. Pani Urszula jest osobą kompetentną,posiada ogromną wiedzę,zna się na tym co robi. Polecamy Panią Urszulę.Dziekujemy😊

(2023-06-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dagalina95

Pani Usia to osoba, którą cechuję profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Wyróżnia się bogactwem wiedzy. Każda wizyta w gabinecie przebiega w fantastycznej atmosferze. Pani Usia potrafi zmotywować i zachęcić do zmian stylu życia. Jestem ogromnie wdzięczna za podejście oraz opiekę. Za każdym razem wchodzę i wychodzę z wizyty z uśmiechem na twarzy oraz dawką potrzebnej motywacji. Pani Usi jest Pani niezastąpiona. Dziękuję!

(2023-05-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Jakub

Trafiłem do Pani Urszuli z otyłością i moim celem było pozbycie się dodatkowych kilogramów. Pani Urszula szczegółowo przeanalizowała moje wyniki badań oraz przeprowadziła wywiad żywieniowy. W szybkim czasie otrzymałem gotowe i proste przepisy na cały tydzień. Po pierwszym okresie (3 tygodnie) schudłem 7kg i jestem z tego bardzo zadowolony oraz zmotywowany do dalszej pracy nad sobą. Posiłki są łatwe do przyrządzenia, a produkty są łatwo dostępne w sklepach. Polecam serdecznie Panią Urszulę

(2023-05-28)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Lidia

Przede mną długa droga do zdrowia i uzyskania odpowiedniej wagi. Pomoc Pani Uli, jej wiedza i kwalifikacje umożliwią osiągnięcie celu. Polecam.

(2023-05-07)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Anna

Dopiero zaczęłam z synem przygodę z Panią Ulą i jak na pierwszy raz jestem zadowolona. Zostały zlecone dodatkowe badania i szczegółowo został omówiony stan zdrowia syna. Pani Ula jest bardzo miłą osobą i kompetentną w tym co robi. Polecam.

(2022-06-20)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agnieszka

Polecam Panią Urszulę z całego serca. Jest osobą kompetentną o rozległej wiedzy. Dzięki dopasowanej do mnie diecie pozbyłam się nadwagi. Dodatkowo Pani Urszula okazała mi wielkie wsparcie i pomoc w związku z problemami zdrowotnymi które pojawiły się u mnie ostatnio- za co bardzo dziękuję. Dlatego zachęcam do kontaktu z Panią Urszulą.

(2022-03-01)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dorota

Dzięki pani Dietetyk Urszuli udało mi się zrzucić kolejne kilogramy, nie głodując ale jedząc pyszne potrawy umieszczone w jadłospisie. Pani Urszula jest bardzo kompetentna i umie doradzić w różnorodnych przypadłościach, powiedziała mi jakie suplementy powinnam stosować, a czego unikać. Dzięki poradom pani Urszuli mam dobre ciśnienie i zdecydowanie lepsze wyniki cukru we krwi. Polecam wszystkim, którzy nie tylko pragną schudnąć, ale także zadbać o swoje zdrowie. Dziękuję pani Urszulo!

(2022-01-09)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Aneta

Moja córka borykała się od dłuższego czasu z kilkoma bardzo uciążliwymi dolegliwościami: bardzo częste i silne bóle głowy, bóle menstruacyjne, lekka anemia, ospałość, apatia - a ponieważ córka ma lekką nadwagę postanowiłyśmy, że poszukamy pomocy u dietetyka. Trafiliśmy do p. Uli i już po czteromiesięcznej współpracy mogę śmiało powiedzieć, że zmiany są niesamowite. Najważniejsze, że bóle głowy ustąpiły, córka czuje się o wiele lepiej i stosując się do wskazówek p. Urszuli i dobrze dobranego jadłospisu traci wagę "zdrowo". Jesteśmy bardzo zadowolone i SZCZERZE POLECAMY USŁUGI PANI ULI. Dziękujemy:-)

(2021-12-11)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Beata

Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług profesjonalnej dietetyczki jaką jest Ula. Jeśli komuś zależy na utracie wagi, a przy tym zyskaniu lepszego zdrowia i samopoczucia, to właśnie dietetyczka Ula🙂. Korzystam z jej usług już od jakiegoś czasu i bardzo podoba mi się dobry kontakt oraz łatwa w przygotowaniu i bardzo smaczna dieta. Przede wszystkim doceniam motywację podczas gorszych dni i braku zadowolenia z uzyskanych efektów.

(2021-12-01)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Barbara

Gorąco polecam współpracę z panią Urszulą. Kilka miesięcy temu trafiłam do p.Uli szukając pomocy dla córki, która borykała się z niedoczynnością tarczycy, insulinopornością oraz wysokim poziomem męskich hormonów. Problemy te powodowały, że córka mimo aktywnego trybu życia przybierała na wadze. Współpraca rozpoczęła się od rzetelnego i obszernego wywiadu, później rzeczywisty stan zdrowia został określony w badaniach ( zaproponowanych ale nieobowiązkowych). Nasza współpraca trwa od kwietnia czyli około 4 miesięcy. Jesteśmy miło zaskoczone efektami tzn. kilka kg mniej i wiele centymetrów mniej w obwodach. Córka z radością wyjmuje ubrania z szafy, które do niedawna były na nią za ciasne. Wkrótce planujemy wykonanie badań kontrolnych, które pokażą nam jak poprawił się stan zdrowia. Pani Ula udziela nam wyczerpujących odpowiedzi na nasze pytania i podsuwa nowe pomysły np na suche szczotkowanie. Wybór pani Uli na dietetyka prowadzącego to strzał w "10".

(2021-08-18)

pacjent dietetyka
Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA
Odpowiedż dietetyka:

Serdecznie dziękuję za opinię i oczywiście trzymamy kciuki za kolejne dietetyczne i sylwetkowe sukcesy córki! :)

Ocena wystawiona przez: Magdalena

Trafiłam do Pani Uli z chorą wątrobą i początkiem cukrzycy. Współpracuję z nią od 3 miesięcy. Jej profesjonalizm i wiedza przyczyniły się do poprawy mojego samopoczucia i wzrostu energii. Dzięki zbilansowanej i ułożonej do moich indywidualnych potrzeb diety, zrzuciłam już ok. 13 kg. Posiłki są proste i szybkie w przygotowywaniu, a produkty potrzebne do nich są ogólnie dostępne. Pani Ula wskazała mi dodatkowo jakie leki i witaminy mam zażywać aby mój stan zdrowia się poprawił. Polecam ją z czystym sumieniem w 100%. Jest dla mnie prawdziwą i godną zaufania dietetyczką i dlatego umówiłam do niej moją 9 letnią córkę, ponieważ uważam, że jej również pomoże zdrowo się odżywiać i zadbać o prawidłową wagę i zdrowie.

(2021-08-08)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dorota

Najlepsza specjalistka z jaka mialam doczynienia!! Wczesniej leczylam swoje dolegliwosci zwiazane z zespolem jelita drazliwego , ale bezskutecznie. Od lutego dzieki Pani Uli udalo mi sie wrocic do plaskiego brzucha. Dostalam nie tylko wskazowki dotyczace diety, ale rowniez szereg porad odnosnie stylu zycia, suplemtacji i wszystko to co powinien mowic kazdy lekarz, a nikt wczesniej mnie tak nie uswiadomil. Polecam!!

(2021-05-22)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Halina

Jestem z P. Ulą już od paru miesięcy która prowadzi moją dietę i mogę powiedzieć że wybór był strzałem w 10, ze względu na moje schorzenia i wyniki badań dobór diety dla mnie to nie lada wyczyn ale profesionalizm P. Uli i współpraca dała efekty. Już po kilku miesiącach widzę same pozytywy, plusy takie jak ; obniżenie wagi, unormowanie moich wyników badań, dobrego samopoczucia, a sama dieta jest smaczna , eliminuje to czego ja jeść nie mogę, jest zbilansowana, mam gotowe i smaczne przepisy. Podsumowując współpracę z P. Ulą to sama przyjemność, wiedza i pełny profesjonalizm. Więc moi drodzy warto zadbać o swoje zdrowie a to wszyscy mamy tylko jedno.

(2021-05-02)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: stweart

Jestem sportowcem amatorem i przez lata nie mogłem doprowadzić swojej formy do stanu który w pełni by mnie zadowolił. Jak trafiłem do Pani Uli to sytuacja się zmieniła. Znalazła źródło moich problemów, dopasowała jadłospis oraz uregulowała mi godziny i kolejność posiłków. Do tego zalecenia dotyczące mojego zdrowia okazały się skuteczne i w końcu mogłem się cieszyć formą sportową do jakiej dążyłem, a w codziennym życiu mam więcej energii. Bardzo polecam.

(2021-02-20)

pacjent dietetyka

Bardzo polecam współpracę! Mam problem z anemią, a po konsultacjach z Ulą moje wyniki znacznie się polepszyły. Jest osobą kompetentną, zna się na tym co robi, a przy tym jest sympatyczna i życzliwa. Zachecam do kontaktu z nią.

(2021-01-20)

pacjent dietetyka
Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA
Odpowiedż dietetyka:

Ślicznie dziękuję za opinię! Anemia to coraz powszechniej występujący problem. Obecny styl życia oraz brak czasu na gotowanie często odbijają się na diecie pod postacią różnych niedoborów. Na szczęście zastosowanie prawidłowo zbilansowanego jadłospisu skutecznie rozwiązuje ten problem! :)

Polecam Panią Urszulę. Jest bardzo miłą i kontaktową osobą o bardzo dużej wiedzy merytorycznej. Pani Ula przeanalizowała moje wyniki badań i odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Otrzymałam dietę zgodną z moimi preferencjami, bardzo łatwą do przygotowanie (nie lubię gotować) , smaczną i generalnie mam wrażenie że jem więcej niż przed dietą :-) Najważniejsze że kilogramy spadają, wyniki badań są dobre a ja jestem pełna energii. Dzięki pomocy i motywacji Pani Urszuli zmieniam się na lepsze- za co bardzo dziękuje.

(2020-10-19)

pacjent dietetyka
Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA
Odpowiedż dietetyka:

Serdecznie dziękuję! :)

Polecam serdecznie współpracę. Niesamowicie profesjonalny dietetyk.

(2020-10-19)

pacjent dietetyka

Jestem miło zaskoczony współpracą z Ulą. Do tej pory ciężko było mi zaufać jakiemukolwiek dietetykowi z racji obycia w temacie. Przede wszystkim profesjonalne, indywidualne i racjonalne podejście to coś co może Cię spotkać na wizycie. Serdecznie polecam każdemu, jadłospisy są pyszne, a sama dieta skutecznie pomaga osiągać swoje najskrytsze cele.

(2020-10-17)

pacjent dietetyka
Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA
Odpowiedż dietetyka:

Bardzo dziękuję za miłe słowa! :)

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Uli i jestem pod wrażeniem wiedzy jaka posiada. Miałam problemy z zajściem w ciążę, a juz nie bawem będę szczęśliwa mamą. Mój brak świadomości na temat przyswajania substancji odżywczych miał duży wpływ na moje samopoczucie. Dostosowana dieta i suplementy odmieniły moje samopoczucie i nastawienie do życia. Ula nauczyła mnie, że prawidłowo zblilansowana dieta naprawdę może wszystko! Polecam.

(2020-10-16)

pacjent dietetyka
Gabinet dietetyki klinicznej URSZULA KUSTRA
Odpowiedż dietetyka:

Zapraszam w takim razie serdecznie na konsultacje kolejne, przyszłe mamy! :)

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Ula Kustra

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: