Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Chełmża ?
Sprawdź
MK-dietoterapia

Magdalena Kwiatkowska

MK-dietoterapia

(3 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

ONLINE
87-140 Chełmża

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 07:00 - 20:30
Wtorek: 07:00 - 20:30
Środa: 07:00 - 20:30
Czwartek: 07:00 - 20:30
Piątek: 07:00 - 20:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Dietetyka. Obecnie studiuję psychodietetykę. Dietetyka jest moją pasją, narodziła się w technikum gastronomicznym… tak tak z zawodu jestem również kucharzem :). Będę się dalej doszkalała, szukała możliwości zdobywania nowej wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia, konferencję, kursy itp. Jestem przeciwniczką szybkich diet odchudzających, które w większości kończą się efektem jo-jo i powrotem do złych nawyków żywieniowych. Tylko trwałe zmiany przynoszą trwałe efekty. Nie ma „pigułki”, która pozwoli nam przez noc pozbyć się nadmiaru kilogramów, ani stracić 20 kg w 14 dni. Nie polecam również odchudzających produktów, które kuszą nas w reklamach, bo i tak zazwyczaj nie działają. Muszę, także Wam się przyznać, że choruję na toczeń od kilku lat. Wiem jak bardzo ważna jest dieta w chorobach autoimmunologicznych. Rozumiem pacjenta, któremu towarzyszy ciągły ból, zmęczenie, senność, brak sił do życia. Sama to przechodziłam… Nie ma jednej diety dla wszystkich osób z chorobami autoimmunologicznymi. Najważniejsze jest dobranie indywidualnej diety, gdyż każdy z nas ma inny organizm i inny układ pokarmowy. Odpowiednia dieta jest istotnym elementem w walce z każdą chorobą.

Opinie
Dodaj opinię
MK-dietoterapia

Ocena dietetyka

Magdalena Kwiatkowska

Suma ocen:

(3 opinii)

Ocena wystawiona przez: Iwona

Dzięki Pani Magdzie osiągnęłam wagę taką jaką chciałam. Przez cały ten czas Pani Magda była ze mną i zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie. Przepisy były proste a jedzenie bardzo smaczne. Pani Magda jest ciepłą i serdeczną osobą. Polecam z całego serca. Dziękuję Pani Magdo.

(2021-08-11)

pacjent dietetyka

Moje pierwsza rozmowa z Panią Magdą była bardzo ciepła i pełna nadziei. Dała mi wiarę, że można przez dobrze zbilansowaną dietę gubić kilogramy i nie być głodnym. Moje wcześniejsze diety internetowe kończyły się efektem jojo, wypadaniem włosów, złym samopoczuciem itp. Wszystkie potrawy z jadłospisu są smaczne i bardzo łatwe w przyrządzeniu, a przy tym efekty stosowania diety są zaskakująco pozytywne 2 miesiące i -9 kg jestem szczęśliwa!. Bardzo ważne dla mnie jest to, że nauczyłam się zdrowo odżywiać, nie czuje, że jestem na diecie. Panią Madzie polecam z całego serca, jestem zadowolona ze współpracy, przez cały okres diety czułam wsparcie oraz zrozumienie, osiągnęłam swój cel – schudłam. Trzeba uwierzyć w siebie zainwestować w swoją lepszą ja i powiedzieć jak nie teraz to kiedy będzie czas na zmianę naszego stylu życia. Dieta naprawdę działa, bardzo dziękuję. Polecam!.

(2020-09-22)

pacjent dietetyka

Gdy moja waga osiągnęła 103 kilogramy powiedziałam DOŚĆ!. Poprosiłam Madzię o ułożenie dla mnie jadłospisu, byłam bardzo zmotywowana i gotowa na zrzucenie 23 kilogramów. Ma świetne, indywidualne podejście do pacjenta. Nigdy nie usłyszałam słowa krytyki, zawsze czułam wsparcie. W chwilach załamania mogłam na nią liczyć. Przepisy są łatwe, szybkie i bardzo smaczne. Magda układa tak dietę, że posiłki zawierają składniki, które lubię, tak więc nie trzeba zmuszać się do jedzenia rzeczy za którymi nie przepadamy. Schudłam 23 kilogramy, widząc rezultaty, motywacja wzrasta postanowiłam schudnąć jeszcze 5 kg, a moje wyniki badań znacznie się poprawiły. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i poczuć się lepiej we własnym ciele. Madziu bardzo dziękuję, że odmieniłaś moje życie na lepsze !.

(2020-09-17)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Magdalena Kwiatkowska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: