Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Elbląg ?
Sprawdź

Ewelina Wojtas

Womed Dietetyk mgr Ewelina Wojtas

(2 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Królewiecka 161/2
82-300 Elbląg

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 21
Wtorek: 8 - 21
Środa: 8 - 21
Czwartek: 8 - 21
Piątek: 8 - 21
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Tel. 535263268 Tytuł magistra dietetyki uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Dodatkowo cały czas poszerzam swoją wiedzę na specjalistycznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Dzięki połączeniu wiedzy medycznej oraz kursów psychodietetycznych podchodzę do każdego indywidualnie. Specjalizuję się w redukcji masy ciała, żywieniu i rozszerzaniu diety u dzieci oraz wspomaganiu odżywiania osób przewlekle chorych. Doświadczenie zdobyłam na wielu oddziałach w specjalistycznych klinikach w Gdańsku. Jeżeli zależy Ci na trwałej zmianie masy ciała, poprawie samopoczucia i wyników badań, a do tego masz już za sobą wiele diet i tracisz nadzieję na wymarzone efekty... Pokażę Ci, jaki sposób żywienia jest dla Ciebie najbardziej skuteczny i udowodnię, że jedząc smacznie i tylko to, co lubisz można osiągnąć sukces! Moim celem przy współpracy z pacjentem jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych, a także nauka prawidłowych relacji z jedzeniem oraz trwała poprawa stanu zdrowia i samopoczucia. Zależy mi, żebyś jak najszybciej stał się niezależny ode mnie. Pomogę Ci wyznaczyć cel i drogę do jego realizacji oraz gwarantuję Ci wsparcie i motywację. Aby mieć pewność, że wszystko idzie w dobrym kierunku będę regularnie monitorować Twoje postępy i pomagać w kryzysach podczas diety. Moim priorytetem jest dopasowanie diety do Twoich preferencji smakowych, możliwości finansowych, odwiedzanych sklepów i czasu, którym dysponujesz, tak, aby była możliwa do utrzymania na stałe. Nauczę Cię, jakich wyborów jedzeniowych dokonywać podczas świąt, wyjazdów i spotkań rodzinnych lub towarzyskich. Dowiesz się jak w prawidłowy sposób czytać etykiety i wybierać odpowiednie produkty. Dodatkowo otrzymasz podręczny plan żywieniowy na lodówkę, gotową listę zakupów oraz indywidualne zalecenia żywieniowe.

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Womed Dietetyk mgr Ewelina Wojtas Specjalista Przyjazny Dzieciom
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Womed Dietetyk mgr Ewelina Wojtas mgr Gdański Uniwersytet Medyczny
szkolenia - Womed Dietetyk mgr Ewelina Wojtas lic. Gdański Uniwersytet Medyczny
Opinie
Dodaj opinię
Womed Dietetyk mgr Ewelina Wojtas

Ocena dietetyka

Ewelina Wojtas

Suma ocen:

(2 opinii)

Ocena wystawiona przez: Ada

Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Dietetyk bardzo profesjonalny, a zarazem z ludzkim podejściem i zrozumieniem do codziennego życia. Na plus sposób pracy bez sztywnej rozpiski żywieniowej.

(2021-03-08)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Monika

Serdecznie polecam! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przesymatyczna atmosfera, wszystko dokładnie wytłumaczone. Widać, że Pani Ewelina jest bardzo zaangażowana w swoją pracę.

(2021-02-15)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Ewelina Wojtas

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: