Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Gdańsk ?
Sprawdź
Dorota Skwarło

Dorota Skwarło

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Pilotów 21
80-460 Gdańsk

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 16 - 20
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: 15 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Ukończyłam dietetykę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a także psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe na kierunku „Żywienie i suplementacja w sporcie” na AWFiS w Gdańsku. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku „Dietetyka kliniczna” w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dietetyka, a w szczególności dietetyka kliniczna, od zawsze była moją pasją. Wierzę, że poprzez właściwe odżywianie jesteśmy w stanie wpłynąć pozytywnie na swoje zdrowie, a szczupła sylwetka jest tego przyjemnym bonusem. W swojej pracy wystrzegam się diet głodówkowych, bo żeby chudnąć, trzeba jeść! Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, nie stosuję gotowych diet. Bardzo ważną częścią mojej pracy jest edukacja pacjenta i wyposażenie go w niezbędne narzędzia, które pomogą mu zadbać o swoje zdrowie
i dokonywać prawidłowych wyborów żywieniowych w przyszłości, a także staram się przekazać dużą dawkę pozytywnej motywacji.

Na konsultacje zapraszam osoby w każdym wieku, zmagające się z dolegliwościami zdrowotnymi, a także osoby zdrowe chcące poprawić swój sposób żywienia.

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię

Ocena dietetyka

Dorota Skwarło

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Dorota Skwarło

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: