Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Gdynia ?
Sprawdź
Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz

Anna Zdziechowicz-Łausz

Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz

(6 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

II MPS 12
81-661 Gdynia

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Indywidualna sesja DietCoaching

-

konsultacja wraz z analizą dzienniczka żywieniowego

-

Analiza składu masy ciała

-

Jadłospis w diecie wegetariańskiej 14 dni

-

Zobacz wszystkie usługi Mniej
Dietetyk
opis
Opis:

Ogród Możliwości to miejsce gdzie nie tylko nauczysz się jak zdrowo jeść, zyskasz coś bardziej cennego – Przepis na zdrowsze i szczęśliwsze życie.
Nazywam się Anna Zdziechowicz – Łausz jako coach i dietetyk w swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do człowieka, dzięki czemu zmiany, których dokonują moi Klienci dotyczą nie tylko żywienia, ale całego stylu życia.
W związku z tym oprócz typowo żywieniowych porad, sugerowanego jadłospisu czy analizy masy ciała otrzymasz ode mnie wsparcie w całym procesie zmiany. Pomogę Ci byś małymi krokami systematycznie zmieniał niezdrowe przyzwyczajenia, niekorzystne myślenie o sobie i o jedzeniu, byś odkrył, jak emocje wpływają na Twoje wybory i jak sobie radzić w chwilach zwątpienia.
Chcesz poznać Przepis na zdrowsze i szczęśliwsze życie?
Zapraszam

www.ogrodmozliwosci.com.pl
www.fb.com/ogrodmozliwosci.zdrowie.coaching.dietetyka

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz Dieta wegetariańska i wegańska - prawidłowe bilansowanie diet w teorii i praktyce
certyfikaty - Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz Mikroflora jelitowa i nietolerancje pokarmowe
certyfikaty - Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz ABC Dietetyki klinicznej - dietoterapia w insulinooporności i cukrzycy
certyfikaty - Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz ABC Dietetyki klinicznej - dietoterapia w chorobach tarczycy
certyfikaty - Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz Diet Coaching
Opinie
Dodaj opinię
Ogród Możliwości Anna Zdziechowicz-Łausz

Ocena dietetyka

Anna Zdziechowicz-Łausz

Suma ocen:

(6 opinii)

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Szczerze polecam skorzystanie z wiedzy i doświadczenia Ani. Początkowo podchodziłem sceptycznie do idei spotkań z coachem, jednakże już pierwsze spotkanie z Anią było bardzo pozytywne i pozwalało nabrać przekonania, że te spotkania mają sens. Przede wszystkim udziela się bardzo dobra energia, która rozpiera Anię. Dzięki temu łatwo się otworzyć i opowiedzieć o swoich słabościach. Spotkania przebiegają w bardzo serdecznej i szczerej atmosferze. Dzięki tym spotkaniom zacząłem postrzegać pewne rzeczy zupełnie z innej perspektywy. Nauczyłem się także prowadzić dialog sam ze sobą, co ułatwia przezwyciężanie pewnych pokus, które zaburzały proces dążenia do zdrowego trybu życia i odpowiedniego odżywiania.

(2017-12-16)

pacjent dietetyka

Bardzo dziękuję za Pani Ani za wprowadzenie zmian w moim zyciu! :) Nareszcie trafiła do osoby, która w jasny sposób przekazała mi co powinnam jeść żeby wyglądać dobrze i czuc się zdrowo. Dodatkowo otrzymałam sporą dawkę motywacji i wsparcia. Dzisiaj wiem, że słuchanie pseudo porad w internecie jest bez sensu.Konieczna jest wizyta u profesjonalisty :) tylko z dietetykiem można osiągnąć sukces ! Polecam serdecznie panią Anię

(2017-02-06)

pacjent dietetyka

Kązdy powinien skorzystać z usług p.Anny, jakość usług bez porównania z innymi miejscami. Jestem zadowolona a że należę do wybrednych klientek każdy pewnie będzie zadowolony :)

(2016-10-27)

pacjent dietetyka

Pani Ania to przemiła osoba, która potrafi zmotywować, ma pomysły na smaczne posiłki i przede wszystkim wiedzę w różnych tematach. Polecam

(2016-09-12)

pacjent dietetyka

Zawsze jestem zadowolona, bardzo mi smakują przygotowane jadłospisy.

(2016-09-08)

pacjent dietetyka

Chyba pierwszy raz specjalista tak szczegółowo się mną zajął i poświęcił mi tyle czasu. Zachęcam do korzystania z usług p.Ani bo kobieta ma ogromną wiedzę!!!

(2016-09-08)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Anna Zdziechowicz-Łausz

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: