Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Gryfów Śląski ?
Sprawdź
Klaudia Obłodecka

Klaudia Obłodecka

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

online
59-620 Gryfów Śląski

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Konsultacja dietetyczna z zaleceniami w formie PDF

100 zł

Rezerwuj
Plan żywieniowy 7-/14-dniowy

120 - 180 zł

Rezerwuj
Indywidualna współpraca miesięczna (konsultacja + 7-/14-dniowy plan żywieniowy + konsultacja podsumowująca/kontrolna +stały kontakt)

200 - 270 zł

Rezerwuj
Indywidualna współpraca 3-miesięczna (konsultacja + 7-/14-dniowy plan żywieniowy + 2 konsultacje kontrolne + konsultacja podsumowująca/kolejna kontrolna + stały kontakt)

400 - 600 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na którym ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. Wiedzę poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Posiadam certyfikat "Specjalisty przyjaznego insulinoopornym". 

W pracy z pacjentami kieruję się racjonalnym podejściem do żywienia. Pokazuje, że dieta nie powinna kojarzyć się jedynie z wyrzeczeniami. Ważne jest nie tylko osiągnięcie celu jakim jest np. utrata masy ciała ale trwała zmiana nawyków żywieniowych na prawidłowe, co jest trudne do osiągnięcia jedząc coś czego się nie lubi. Dlatego współpracując ze mną nie musisz obawiać się tego, że już nigdy nie zjesz ulubionych pierogów babci, czy czekolady. Układając jadłospisy staram się aby były one urozmaicone a przy tym uwzględniały preferencje smakowe, możliwości finansowe, czasowe i umiejętności kulinarne pacjentów.

Na moim koncie na Instagramie i Facebooku możesz znaleźć ciekawe i zdrowe przepisy oraz porady związane ze zdrowym odżywianiem.

Instagram: @dietetyk.klaudiaoblodecka

Facebook: Dietetyk - Klaudia Oblodecka


OFERTA

  • Jednorazowa konsultacja 

Podczas jednorazowej konsultacji przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób odżywiania, ustalimy Twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz rozkład makroskładników pokarmowych. Przedstawię Ci zalecenia żywieniowe związane z Twoim stanem zdrowia i zaproponuję rozwiązania, które możesz wprowadzić aby osiągnąć swój cel. Zalecenia żywieniowe otrzymasz również w formie PDF.

  • Współpraca miesięczna: konsultacja z  7-dniowym jadłospisem lub 14-dniowym jadłospisem/planem żywieniowym

Zawiera:

- Omówienie dotychczasowego sposobu żywienia na podstawie analizy wywiadu i dzienniczka żywieniowego

- Analizę wyników badań

- Ustalenie celów współpracy

- Zalecenia żywieniowe

- Indywidualnie dostosowany jadłospis/plan żywieniowy do stosowania przez miesiąc z dodatkowymi wskazówkami przy posiłkach, listą zakupów i wydrukiem na lodówkę

- Stały kontakt mailowy pomiędzy konsultacjami


INFORMACJE DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

  • W celu umówienia się na konsultację napisz do mnie maila (dietetyk.klaudiaoblodecka@gmail.com) lub zadzwoń (722339297), ustalimy jej termin i wyślę do Ciebie wywiad zdrowotno-żywieniowy oraz dzienniczek żywieniowy, które należy uzupełnić i odesłać do mnie przed konsultacją. 
  • Jadłospis/plan żywieniowy otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych od dnia konsultacji, natomiast zalecenia w formie PDF szybciej. Jadłospis to rozpiska posiłków na każdy dzień. Plan żywieniowy to propozycje posiłków, z których można komponować własny dzienny jadłospis. Zarówno jadłospis, jak i plan żywieniowy są w 100% dostosowane do Ciebie, Twojego stanu zdrowia, preferencji smakowych, czasu, możliwości finansowych oraz umiejętności kulinarnych.
  • Konsultacje kontrolne zalecane są raz w miesiącu.
  • Pomiędzy konsultacjami proszę Cię abyś raz w tygodniu lub co drugi tydzień napisał/a mi krótką wiadomość e-mail lub sms dotyczącą postępów i samopoczucia. 


certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Podstawy dietetyki klinicznej
certyfikaty - Psychodietetyka
certyfikaty - Dietetyka sportowa
certyfikaty - Jak prowadzić skuteczną dietoterapię dziecka
certyfikaty - SOIT - School Of Insulinresistance Therapy

Zobacz wszystkie

Mniej

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię

Ocena dietetyka

Klaudia Obłodecka

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Klaudia Obłodecka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: