Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Halinów ?
Sprawdź

Michał Włodarski

Dietetyk Michał Włodarski

(5 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Powstania Styczniowego 33
05-074 Halinów

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 17 - 20
Wtorek: 17 - 20
Środa: 17 - 20
Czwartek: 17 - 20
Piątek: 17 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Specjalizuję się w diecie roślinnej, wegańskiej i wegetariańskiej oraz diecie bezglutenowej. Najczęściej moi pacjenci oczekują ode mnie redukcji masy ciała oraz pomocy w przejściu na dietę bezmięsną/wegańską. Są świadomi tego, że tylko dobrze zbilansowana dieta pozwoli im zdrowo schudnąć oraz cieszyć się z ograniczenia spożycia mięsa. Jeżeli chcesz, aby Twoim dietetykiem był człowiek z wiedzą, pasją i doświadczeniem, to zapraszam do kontaktu!

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Dietetyk Michał Włodarski Dieta roślinna - wady i zalety
Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk Michał Włodarski

Ocena dietetyka

Michał Włodarski

Suma ocen:

(5 opinii)

Jedzenie bardzo dobre, a co najważniejsze skutecznie pozwala schudnąć. Bez problemu dostosował się do mojej diety (wegetariańska). Bardzo profesjonalne podejście, ale to też sympatyczna osoba :)

(2020-04-06)

pacjent dietetyka

Dietetyk bardzo dobry. Profesjonalny i miły. Ułożył mi dietę cukrzycową, doradził co i jak. Wysłuchał i wziął pod uwagę co lubię, a czego nie. Gorąco polecam!

(2020-03-26)

pacjent dietetyka

jedzenie bardzo dobre i smaczne, mimo że bardzo mało mięsa :) ale na szczęście bardzo urozmaicone. fajne jest to, ze jest stały kontakt i w razie czego można szybko skonsultować się czym coś zamienić.

(2020-03-26)

pacjent dietetyka

Michał prowadzi porady dietetyczne bardzo profesjonalnie. Dysponuje ogromną wiedzą nie tylko z zakresu żywienia ale i też żywności, jej składników funkcjonalnych, suplementów, ziół. Widać u niego pasję i tą pasją zaraża swoich pacjentów. Po wizycie człowiek wychodzi naładowany pozytywną energią i jest zmotywowany do działań. Co więcej jest w stałym kontakcie z pacjentem i w każdej chwili służy radą. BARDZO POLECAM!

(2020-03-26)

pacjent dietetyka

To najlepszy dietetyk, z jakim współpracowałam, słucha pacjenta, dostosowuje jadłospis do stylu życia, a nawet godzin wstawania :) Ku mojemu zdumieniu okazało się, że kuchnia wege jest naprawdę smaczna i sycąca - bałam się, że będę głodna, ale nie jestem, a waga spada :) GORĄCO POLECAM!

(2020-03-24)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Michał Włodarski

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: