Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Kobiór ?
Sprawdź
Projekt - dieta

Magdalena Sobolewska

Projekt - dieta

(1 opinia)

Poleć znajomemu!
Adresy

ul. Kobiórska 12
43-210 Kobiór

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 15 - 20
Wtorek: 15 - 20
Środa: 15 - 20
Czwartek: 15 - 20
Piątek: 15 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta

80 zł

Rezerwuj
Jadłospis 7-dniowy

120 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna

50 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem magistrem dietetyki klinicznej, absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

W pracy zawodowej skupiam się na wypełnianiu swoich obowiązków wynikających ze stanowiska dietetyka klinicznego na oddziale Kardiologii Ogólnej, Kardiologii Inwazyjnej oraz Rehabilitacji Kardiologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu oraz prowadzeniu poradni dietetycznej - Projekt dieta.


Wybór ścieżki zawodowej, którą obrałam wynikał z mojego wieloletniego zainteresowania tematyką żywienia w dietach tradycyjnych oraz alternatywnych, takich jak wegetarianizm i weganizm, w związku z tym, mojej pracy towarzyszy pasja, która jest niezbędną składową efektywnego wykonywania obowiązków wynikających z pracy z Pacjentami.


Moim celem jest wskazanie Pacjentowi właściwej drogi żywieniowej. Tworzę więc jadłospisy, które są dopasowane do potrzeb indywidualnie, i uwzględniają zarówno jego preferencje żywieniowe, problemy zdrowotne oraz cele, do których dąży. Dzięki temu zapewniam efekty, które są bezpieczne i trwałe.

Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na każdej osobie, która ingeruje w tak ważną przestrzeń jaką jest odżywianie się, dlatego do każdego pacjenta, który mi zaufał podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię
Projekt - dieta

Ocena dietetyka

Magdalena Sobolewska

Suma ocen:

(1 opinia)

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdaleną. Już na pierwsze spotkanie przyniosłam komplet badań, o których rozmawiałyśmy przed wizytą przez telefon. Na ich podstawie, a także po analizie wagi, składu ciała i rozmowy, Pani Magdalena zdiagnozowała, w jaki sposób należy mi pomóc. Dieta, którą dla mnie przygotowała składa się z ogólnodostępnych, niedrogich produktów. Zaś samo przygotowanie potraw nie zajmuje mi sporo czasu. Nie bez znaczenia pozostaje również to, że posiłki może jeść cała rodzina. Nie ma zatem konieczności gotowania osobno dla siebie. W trakcie wizyty opowiedziałam Pani Magdzie, co lubię jeść i za czym nie przepadam. W ciągu 6 tygodni udało mi się zrzucić 3 kilogramy (z około 9), jedząc 5 sytych i smacznych potraw dziennie. Polecam wizytę u Pani Magdy każdemu, kto chce wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe i schudnąć. Pod kontrolą dietetyka odchudzanie jest bezpieczne i systematyczne a w chwilach zwątpienia jest do kogo zadzwonić i wrócić na dobre tory!

(2017-09-12)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Magdalena Sobolewska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: