Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Kobyla Góra ?
Sprawdź

Paulina Wrońska

Dietetyk Paulina Wrońska

(4 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy


63-507 Kobyla Góra

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

W celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu:

nr tel.: 785062271

adres email: wronskap@wp.pl

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Dietetyk Paulina Wrońska Niedożywienie w praktyce ambulatoryjnej (Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu)
certyfikaty - Dietetyk Paulina Wrońska Certyfikat ukończenia kursu o specjalności Dietetyka Sportowa (Europejski Fundusz Społeczny)
certyfikaty - Dietetyk Paulina Wrońska Dietetyk XXI wieku - uczestnictwo w konferencji 21.10.2023r.
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Dietetyk Paulina Wrońska Jak postępować z kryzysem motywacji w procesie odchudzania?
szkolenia - Dietetyk Paulina Wrońska Pacjent z zespołem metabolicznym w gabinecie dietetyka
szkolenia - Dietetyk Paulina Wrońska Akkermansia muciniphila - mała bakteria od zadań specjalnych.
szkolenia - Dietetyk Paulina Wrońska Interakcje żywność - suplementy - leki - ważne zagadnienia z punktu widzenia dietetyka.
szkolenia - Dietetyk Paulina Wrońska Suplementacja na diecie roślinnej.

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk Paulina Wrońska

Ocena dietetyka

Paulina Wrońska

Suma ocen:

(4 opinii)

Ocena wystawiona przez: Paweł

Polecam! Bardzo szczegółowo przeprowadzony wywiad żywieniowy, dzięki czemu dieta jest dopasowana idealnie pod pacjenta. Posiłki są proste w przygotowaniu i naprawdę smaczne. W trakcie stosowania diety można liczyć na motywację ze strony Pani Pauliny oraz możliwość zadawania pytań poza wizytami. Polecam jeśli ktoś chce schudnąć bez uciążliwych diet, tylko z jadłospisem dobranym pod siebie.

(2023-11-02)

pacjent dietetyka

Z pomocy dietetyka korzystam po raz kolejny, jednak po raz pierwszy spotykam się z tak kompetentną osobą. Moja nadwaga w momencie podjęcia decyzji o kolejnej próbie odchudzania była bardzo duża. Dotychczasowe próby zrzucenia nadprogramowych kilogramów kończyły się porażką i kolejnymi, dodatkowymi kilogramami. Zdecydowałam się na wizytę u Pani Pauliny i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo miła osoba, odpowiadająca na każde nurtujące pytanie, wnikliwie przeprowadza analizę i układa jadłospis uwzględniając wszelkie upodobania osoby odchudzającej się. W chwili obecnej jestem w połowie drogi, ale jestem pewna, że w końcu z pomocą Pani Pauliny, uda mi się osiągnąć upragnioną wagę i oczywiście ją utrzymać. Dodatkową, ogromną motywacją jest stały kontakt z Panią Pauliną, Jej wsparcie i dobre słowo potrafią zdziałać cuda. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów, którzy chcą nauczyć się jak zmienić swoje nawyki żywieniowe na całe życie !!!

(2017-08-24)

pacjent dietetyka

Dzięki pani Paulinie zyskałam wagę o jakiej dotychczas marzyłam, szczupłe ciało i dobre samopoczucie. Nie sądziłam, że odchudzanie może być przyjemne, ale mając wsparcie u tak miłej osoby jak pani Paulina, naprawdę tak jest. Można zwrócić się do niej z każdym pytaniem, na które zawsze dokładnie odpowie i wszystko wyjaśni. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się skorzystać z jej usług i polecam wszystkim, którzy chcą w sposób łatwy i przyjemny zadbać o swoje ciało i zdrowie.

(2017-08-16)

pacjent dietetyka

Jestem bardzo zadowolona, że w końcu trafiłam na dobrego dietetyka. Jadłospis, który otrzymałam, w pełni spełnił moje oczekiwania. Posiłki, które układa p. Paulina są PRZEPYSZNE oraz szybkie i proste w przygotowaniu. Mimo tego że udało mi się sporo schudnąć to nadal przygotowuję dania ułożone przez p. Paulinę, bo stały się moimi ulubionymi :-) Dodatkowo przez cały proces odchudzania mogłam liczyć na ogromne wsparcie psychiczne ze strony p. Pauliny, co bardzo mi pomogło w osiągnięciu mojego celu i za co jestem Jej ogromnie wdzięczna. Szczerze polecam!

(2017-03-20)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Paulina Wrońska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: