Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Korfantów ?
Sprawdź
Dietetyk Natalia Feleńczak

Natalia Feleńczak

Dietetyk Natalia Feleńczak

(10 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Przechód 240
48-317 Korfantów

Szymona Koszyka 53/10
45-720 Opole

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 14 - 17
Wtorek: 19 - 21
Środa: 18 - 21
Czwartek: 9 - 12
Piątek: 9 - 13
Sobota: 9 - 12
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 18 - 21
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: 18 - 21
Sobota: 13 - 16
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Natalia Feleńczak od ponad 19 lat zajmuję się sprawami związanymi z ludzkim zdrowiem. Pracując u boku znakomitego lekarza Zbigniewa Brzozowskiego nauczyłam się wiele o wpływie nawyków żywieniowych na ludzkie zdrowie.

Od dziewięciu lat prowadzę własną poradnię dietetyczną. Od 2014 roku kiedy ukończyłam studia dietetyczne na wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, regularnie uczestniczę w szkoleniach dedykowanych dla dietetyków.

Od 1996 roku jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego gdzie ukończyłam Biochemię.

Dietastycznie, że odwiedziłeś moją stronę. Oznacza to, że chcesz dokonać zmian w swoim życiu. Zapraszam Cię więc do mojego świata zdrowego stylu życia. Podobnie jak Ty, też dążę do bycia szczęśliwą, spełnioną osobą i myślę, że w znacznym stopniu mi się udało. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą dotyczącą prawidłowych nawyków żywieniowych, pozwolą Ci one podążyć w kierunku poprawy stanu zdrowia, piękniejszego wyglądu i lepszego funkcjonowania. Świadome odżywianie bezpośrednio przekłada się na poprawę funkcji narządów wewnętrznych oraz harmonizuje ciało i umysł. W miarę powrotu do prawidłowych wzorców żywieniowych osiągasz stan szczęścia i samozadowolenia.

To taki zdrowy egoizm robisz coś dla siebie, a korzyści płyną do wszystkich w Twoim otoczeniu. Ucząc się właściwie odżywiać pomagasz sobie i innym.
Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk Natalia Feleńczak

Ocena dietetyka

Natalia Feleńczak

Suma ocen:

(10 opinii)

Ocena wystawiona przez: Justyna K.

Polecam serdecznie Panią Natalię, była moim dietetykiem i jest nadal ponieważ po ponad dwóch latach od pierwszej wizyty jej zalecenia nadal są moimi drogowskazami w kwestii żywienia😊 pozdrawiam serdecznie🙂

(2022-11-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Elwira

Polecam Natalię. Każda wizyta to zapał do dalszej pracy. Dania są smaczne, szybkie i nie drogie. Słucha i rozmawia z pacjentem. Uczy nawyków żywieniowych, które zostają po diecie. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona.

(2022-11-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Mieczysław

Bardzo polecam panią Natalię,bardzo sympatyczna i miła,solidnie,fachowo,profesjonalnie.bardzo duże doświadczenie, Najlepsza wiedza z zakresu żywienia i medycyny :)))

(2022-11-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Krzysztof S.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Natalię każdemu, kto potrzebuje wsparcia i fachowego doradztwa w kwestiach dietetycznych. Współpraca z Nią owocuje oczekiwanymi rezultatami. //Tylko ze względów osobistych nie będę informował o swoich kilogramach, jestem baaaardzo usatysfakcjonowany, i nie tylko ja :))))// Zdecydowanie rekomenduje!!!

(2022-11-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agata

Polecam serdecznie! Dużo konkretnych informacji, bardzo dobry kontakt i wsparcie. A ponadto ogrom wiedzy na temat zdrowego żywienia!

(2022-11-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Kasia

Pełny profesjonalizm, energia i optymizm :)

(2022-11-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Paweł Stolarski

Polecam serdecznie, stosując się do diety Pani Natalii bardzo poprawiłem swój styl życia, oraz wagę. Kontskt bezproblemowy a posiłki bardzo dobre. Polecam.

(2022-11-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Gosia Woźniak

Ja stosuję dietę pani Natalii nie dla schudnięcia, bo z wagą problemów nie miałam, ale ogólnie dla zdrowia - czuję się o wiele lepiej, a dolegliwości się zmniejszyły. Polecam z całego serca.

(2022-11-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Jolanta

Bardzo polecam, posiłki smaczne, dobry kontakt z Panią Natalią. Schudłam 12 kg i jak do tej pory udało mi się utrzymać wagę.

(2022-11-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Tomasz

Z pomocą Pani Natalki udało mi się schudnąć 9 kg, profesjonalne podejście i dużo zrozumienia dla moich słabości. Polecam!

(2022-11-16)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Natalia Feleńczak

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: