Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW ONLINE?
Sprawdź
Beata Mroczkowska, cukrowata

Beata Mroczkowska

Beata Mroczkowska, cukrowata

(5 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Wizyty online

Kminkowa
81-198 Kosakowo

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: 11:00 - 13:00
Czwartek: 10:30 - 12:30
Piątek: 09:30 - 12:30
Sobota: 18:30 - 20:30
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
usługi
Usługi:
Konsultacja online (pierwsza)

149 zł

Rezerwuj
Miesięczna współpraca z dietą kapsułową

299 zł

Rezerwuj
Konsultacja kontrolna

99 zł

Rezerwuj
adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Dostępne formy współpracy:

1. Konsultacja on-line

Konsultacja ma charakter rozmowy wideo, do której link prześlę Ci w mailu potwierdzającym termin wizyty. Otrzymasz ode mnie także wywiad żywieniowy do uzupełnienia - potrzebuję, żebyś wypełnił/a go minimum na dzień przed naszym spotkaniem. Dzięki temu, w czasie rozmowy nie będziesz tracić cennego czasu, a ja będę mogła jak najlepiej przygotować się do konsultacji:)

W czasie konsultacji:

  • pogadamy o Twoim aktualnym sposobie odżywiania,
  • zastanowimy się nad obszarami, które wymagają poprawy,
  • określimy najważniejszy cel żywieniowy,
  • ustalimy drobne kroki, które doprowadzą Cię do celu, w tym jeden do wprowadzenia od teraz,
  • jeśli będziesz czuła taką potrzebę - ustalimy termin kolejnego spotkania.

W ciągu 2-3 dni od naszej rozmowy, wyślę do Ciebie wiadomość e-mail z podsumowaniem naszego spotkania. Dodatkowo otrzymasz ode mnie jasne informacje na temat dalszego sposobu postępowania. Wyliczę dla Ciebie rozkład makroskładników w diecie dostosowanej do Twoich potrzeb, przygotuję też zalecenia żywieniowe, które posłużą Ci w czasie dalszej pracy nad poprawą jakości Twojego żywienia.

Od tej pory towarzyszę Ci podczas Twojej drogi, służąc wsparciem i pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Chętnie porozmawiam z Tobą poprzez aplikację DietetykPro lub poprzez e-mail.

Po miesiącu od naszej rozmowy, umówimy się na wymianę e-maili – sprawdzimy wtedy Twoje postępy, ewentualne trudności, czy spostrzeżenia. Nie zostaniesz na początku swojej drogi sama 🙂

2. Miesięczna współpraca z dietą kapsułową

W ramach tej usługi wchodzą:

  • pierwsza konsultacja dietetyczna
  • 5-dniowa dieta kapsułowa wraz z omówieniem
  • bezpośredni dostęp do mojej wiedzy przez 4 tygodnie

W planie żywieniowym znajdziesz przepisy na konkretne posiłki z wyliczonymi makroskładnikami, a także informacje o zamiennikach produktów użytych w posiłkach. Tworzone przeze mnie diety kapsułowe (tak lubię je nazywać, w nawiązaniu do szafy kapsułowej 😊), to tak naprawdę zbiór propozycji na poszczególne posiłki. Nie narzucam Ci konkretnej kolejności próbowania przepisów. Jeśli któraś z propozycji skradnie Twoje serce i kubki smakowe, nic nie stoi na przeszkodzie, byś jadła to danie kilka razy w ciągu tygodnia. Plan bazuje na pełnowartościowych posiłkach, dostosowanych do aktualnych potrzeb Twojego ciała.

Dostęp do diety kapsułowej otrzymasz po ok. 7-10 dniach roboczych od naszej pierwszej rozmowy. Omówimy go wspólnie w czasie naszego drugiego spotkania.

Wiem, że czas zmiany nawyków żywieniowych bywa trudny. Dlatego mimo zakończonej rozmowy, pozostajemy w kontakcie. Moim celem jest przeprowadzenie Cię przez proces zmiany nawyków żywieniowych, a ten nie kończy się po 7, czy 14 dniach. W ramach naszej współpracy umówimy się na wymianę e-maili raz w tygodniu. Sprawdzimy Twoje postępy, ewentualne trudności, czy spostrzeżenia. Możesz także kontaktować się ze mną za pośrednictwem aplikacji DietetykPro. Będę Twoim towarzyszem na początku drogi 🙂 Naszą współpracę szacuję na około 4 tygodni, z możliwością przedłużenia, jeśli nastąpi taka potrzeba.

3. Konsultacja kontrolna

Jest to usługa dla osób, które współpracowały ze mną w ostatnich 6. miesiącach i potrzebują spotkania kontrolnego. W czasie rozmowy odpowiem na Twoje pytania, podpowiem rozwiązania dla pojawiających się trudności w zakresie żywienia, dmuchnę w Twoje żagle, byś dalej płynęła do celu :) Po rozmowie otrzymasz podsumowanie konsultacji.

O mnie:

Jestem Beata – wiecznie głodna wiedzy dietetyczka, która zmienia jedzenie na Odżywianie. Nauczę Cię, jak z Twoich ulubionych, zwyczajnych posiłków, zrobić takie, które wspierają Twoje cele i dają uczucie sytości. Wiem, jak to jest nie mieć czasu na gotowanie (jestem mamą trójki dzieci 🧒🧒👧), wiem też, że zdobyta przeze mnie dotąd wiedza będzie dla Ciebie wsparciem w dążeniu do celu. Pokażę Ci, jak skomponować zdrową dietę, by było w niej miejsce na ulubiony batonik, czy popcorn do filmu. Udowodnię Ci, że proste posiłki z dostępnych produktów mogą stanowić źródło pełnowartościowej diety. Czasami wystarczy je tylko trochę podrasować!

Dlaczego ja? :) Temat odżywiania towarzyszy mi już prawie 13 lat - w czasie pierwszych studiów (Usługi żywieniowe i dietetyka 2011-2015), dwa razy zostałam mamą. A po ich skończeniu jeszcze raz 🙂 Po ostatnim porodzie (CC) miałam spore problemy z akceptacją swojego ciała, a wstawanie w nocy do lodówki, czy szafki z żelkami było wtedy moją ucieczką od emocji. Poszerzałam więc swoją wiedzę na licznych konferencjach, szkoleniach, kursach, a także studiach medycznych na kierunku Dietetyka (ukończonych z sukcesem w 2023 roku 🥳). W październiku 2024 rozpoczynam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka.

Dziś akceptuję to, że moje ciało się zmienia w zależności od podejmowanych przeze mnie decyzji i wiem, które z nich doprowadzą mnie do wyznaczonego celu. Pamiętaj, że Ty nie musisz być w tym procesie sama. Zapraszam Cię na konsultacje dietetyczne, w czasie których pomogę Ci zmienić Twoje jedzenie na Odżywianie. Ja jestem gotowa, a Ty? :)

Do tej pory pracowałam zarówno z kobietami, jak i mężczyznami, których opinie na temat współpracy możesz znaleźć na mojej stronie internetowej oraz Instagramie, gdzie masz możliwość pogadania ze mną przed podjęciem decyzji o współpracy.

Prywatnie jestem mamą, żoną i managerem domowym z wieloletnim stażem ;-) Lubię śniadania na słodko, hiszpańskie rytmy, a moją ulubioną aktywnością są środowe zajęcia zumby💃 Jestem fanką badania Gallupa – moje top 5, to: 1. Empatia, 2. Wizjoner, 3. Naprawianie, 4. Rozwijanie innych, 5. Współzależność.

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Beata Mroczkowska, cukrowata Psychodietetyka w praktyce – Od relacji z pacjentem do sukcesu (2020) - Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej Dzieci, Młodzieży i Rodzin
certyfikaty - Beata Mroczkowska, cukrowata Standardy leczenia dietetycznego - otyłość (2019) - Polskie Towarzystwo Dietetyki
certyfikaty - Beata Mroczkowska, cukrowata Psychodietetyka w praktyce – Przez mózg do żołądka (2019) - Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej Dzieci, Młodzieży i Rodzin
certyfikaty - Beata Mroczkowska, cukrowata Narodowy Kongres Dietetyczny (2015) - FoodForum
certyfikaty - Beata Mroczkowska, cukrowata Narodowy Kongres Dietetyczny (2015) - FoodForum
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Beata Mroczkowska, cukrowata Podejście psychodietetyczne do pacjenta lękowo-depresyjnego w procesie leczenia otyłości (2021) - Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej Dzieci, Młodzieży i Rodzin
szkolenia - Beata Mroczkowska, cukrowata Racjonalne odchudzanie (2021) - Warsztat Nauki
szkolenia - Beata Mroczkowska, cukrowata Etyka i bezpieczeństwo a skuteczność w zawodzie dietetyka (2021) - Warsztat Nauki
szkolenia - Beata Mroczkowska, cukrowata Racjonalne odchudzanie (2021) - Warsztat Nauki
szkolenia - Beata Mroczkowska, cukrowata Kompulsywne objadanie się, otyłość i nadwaga - praca z klientem (2015) - Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Beata Mroczkowska, cukrowata

Ocena dietetyka

Beata Mroczkowska

Suma ocen:

(5 opinii)

Ocena wystawiona przez: Patrycja

Beata to anioł nie dietetyk. Podejście holistyczne na każdej płaszczyźnie. Rozmawia i tłumaczy normalnie a nie jak zafiksowana na punkcie wagi maszyna. Dodatkowo przesympatyczna. Polecam serdecznie :)

(2024-04-19)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Asia

Bardzo polecam współpracę z Beatą. Wielokrotnie czułam się zagubiona informacjami z internetu, na temat tego co warto jeść , a czego unikać. Beata zawsze z dużą ematią i cierpliwością tłumaczyła mi, jakie posiłki będą odpowiednie dla mnie i mojej rodziny. Beata posiada dużą wiedzę i łatwość jej przekazywania, podsuwa ciekawe pomysły i rozwiązania. Konsultacja z nią inspiruje do wprowadzenia stałych zmian w sposobie komponowania posiłków.

(2024-04-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Sylwia

Miałam okazję być już na kilku konsultacjach u Beaty i polecam je każdemu, kto ma problem z ogarnięciem swojej diety. Beata potrafiła jasno wytłumaczyć niezrozumiałe dla mnie pojęcia, a przy tym nie czułam się przez nią oceniana. Spotkania z nią są przyjemną częścią tygodnia, po której mam więcej energii do działania i wiarę w to, że osiągnę swój cel. Polecam!!

(2024-04-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agnieszka

Polecam serdecznie współpracę z Beatą. Ma niezwykłą wiedzę ale przy tym jest zwyczajną kobietą, która zna codzienności i bolączki zwykłych kobiet przez co potrafi tak wszystko dobrać i doradzić, że nie ma opcji, żeby coś nie wyszło. Pokazuje jak podrasować zwykłe codziennie jedzenie, żeby było wartościowe. To ważne bo zwykle dietetycy jakby na siłę wymyślają fikuśne posiłki na które nie ma czasu w codziennej gonitwie ;) polecam jeszcze raz bardzo zwykłą - niezwykłą Beatę ❤️

(2024-04-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Patrycja

Beata to najbardziej empatyczny dietetyk jakiego spotkałam na swojej drodze. Z dużą dozą cierpliwości słuchała co lubię, a czego nie lubię jeść. Na każdym etapie współpracy czułam się zaopiekowana i zrozumiana - Beata jako mama rozumiała, że czasami po prostu trzeba coś odpuścić, żeby dotrwać do wieczora. Beata jest bardzo elastyczna i pomyslowa -analizowala i modyfikowała moje ulubione potrawy, aby były bardziej zbilansowane i pasowały do codziennego zdrowego żywienia. Po zakończeniu współpracy Beata nadal zajmuje w moim życiu bardzo ważne miejsce, a jej przepisy i porady pozostały na stałe w menu mojej rodziny. Bardzo polecam współpracę :)

(2024-04-15)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Beata Mroczkowska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: