Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Koszalin ?
Sprawdź
PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ

Roksana Jurczak-Amroziewicz

PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ

(7 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Kolejowa 71/7
75-108 Koszalin

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

W moim gabinecie staram się jak najlepiej pomóc moim pacjentom. Specjalizuję się w:

*dietach odchudzających
*dietach w chorobach metabolicznych (otyłość, cukrzyca, podwyższony poziom cholesterolu we krwi, nadciśnienie)
*dietach eliminacyjno - rotacyjnych
*dietach w chorobach autoimmunologicznych
*dietach w chorobach metabolicznych
*dietach w dnie moczanowej
*dietach w chorobach przewodu pokarmowego
*inne

Pomogę również w innych problemach zdrowotnych, a także w nauce zdrowego sposobu żywienia.

W trakcie wizyty przeprowadzam analizę składu ciała na profesjonalnym sprzęcie wykorzystującym najnowocześniejszą metodę pomiaru: metodę bioimpedancji elektrycznej (BIA), dzięki czemu określam zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody w ciele, jak również wisceralnej tkanki tłuszczowej.

W moim gabinecie można również wykonać laboratoryjne badania na nadwrażliwości pokarmowe IgG - zależne (potocznie nazywane nietolerancjami pokarmowymi), jak również ocenę mikroflory jelit, gdyż współpracuję z jednym z najlepszym laboratoriów w Polsce.


certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ "Dietetyk przyjazny chorym na celiakię"
certyfikaty - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ "Dietoterapia chorób autoimmunologicznych tarczycy"
certyfikaty - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ "Holistyczne spojrzenie na dietoterapię dny moczanowej"
certyfikaty - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ "Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów z Zakresu Żywienia i Aktywności Fizycznej Zanim będzie za późno... . Rola racjonalnej diety i aktywności fizycznej w prewencji chorób cywilizacyjnych okiem dietetyka"
certyfikaty - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ Certyfikat członkostwa w Polskim Stowarzyszeniu Dietetyków w roku 2015 i 2016 roku
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ "Diagnostyka i prowadzenie pacjenta z celiakią"
szkolenia - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ "Dietoterapia chorób autoimmunologicznych tarczycy"
szkolenia - PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ "Holistyczne spojrzenie na dietoterapię dny moczanowej"
Opinie
Dodaj opinię
PORADNIA DIETETYCZNA PROFESJONALNY DIETETYK ROKSANA JURCZAK-AMROZIEWICZ

Ocena dietetyka

Roksana Jurczak-Amroziewicz

Suma ocen:

(7 opinii)

Najlepszy dietetyk u jakiego byłam w przebiegu mojej walki z otyłością. Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście. Dzięki Pani Roksanie udało mi się osiągnąć wymarzony rezultat bez efektu jo-jo. Dzięki Pani Roksanie uświadomiłam sobie, że życie to nie ciągła dieta tylko zdrowe wybory żywieniowe! Jestem bardzo wdzięczna i mogę z czystym sumieniem każdemu polecić tego specjalistę!

(2019-02-06)

pacjent dietetyka

Dzięki p. Roksanie miałam okazję przekonać się, że dieta to nie są jakieś wielkie wyrzeczenia, ale zamiana złych przyzwyczajeń na lepsze. W dodatku od dawna szukałam przyczyny częstego przemęczenia bez wyraźnego powodu, nieustannej senności i nawet gorszych nastrojów, a okazało się, że wystarczyło zmienić dietę!!! Jestem szczęśliwa i pełna energii. Lepiej wyglądam i czuję się doskonale i naprawdę posiłki są na tyle częste i smaczne, że nie czuję się głodna i zniknęła moja ciągła skłonność do podjadania. Umawiajcie się jak najszybciej, póki są miejsca :) :) :) !!

(2017-04-24)

pacjent dietetyka

Polecam każdemu współpracę z przesympatyczną Panią Roksaną! Cieszę się, że dałam się namówić koleżance. Zmieniłam pracę na biurową i wyrobiłam w sobie przyzwyczajenie ciągłego podjadania. Na szczęście Pani Roksana już naprowadza mnie na właściwą drogę.

(2017-03-03)

pacjent dietetyka

Zdecydowanie najlepsza w mieście! Długo szukałam odpowiedniej pomocy i nareszcie trafiłam do specjalisty, który rozumie nie tylko moje cele, ale też moje potrzeby żywieniowe!

(2017-02-28)

pacjent dietetyka

Polecam, procesjonalne podejście do pacjenta i ciekawe, indywidualnie dopasowane diety, a na pewno, przynajmniej u mnie skuteczne ;)

(2017-02-23)

pacjent dietetyka

Polecam bo jestem przekonana, że pani Roksana jest najlepszym dietetykiem w naszym mieście i okolicy :)

(2017-02-15)

pacjent dietetyka

Bardzo polecam wizyty u Pani Roksany! Pyszne jadłospisy i dobry plan, to jest to, co motywuje do działania. Dziękuję p. Roksano!! :)

(2017-02-02)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Roksana Jurczak-Amroziewicz

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: