Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Kraków ?
Sprawdź

Karolina Kozak-Ożóg

Gabinet Dietetyczny Qzdrowiu Karolina Kozak-Ożóg

(2 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Młyńska 9/3
31-469 Kraków

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Analiza składu ciała

40 zł

Rezerwuj
Jadłospis dwutygodniowy

160 - 180 zł

Rezerwuj
Jadłospis tygodniowy

80 - 100 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna

80 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Karolina Kozak-Ożóg. Jestem dyplomowanym dietetykiem. Od ponad 8 lat pracuje w zawodzie dietetyka. Prowadzę swój własny gabinet dietetyczny Qzdrowiu. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński o kierunku "Żywienie w zdrowiu i chorobie" jak również studia magisterskie na Uniwersytecie Rolniczym o kierunku "Żywienie Człowieka". Ponieważ medycyna i dietetyka rozwijają się dynamicznie, na bieżąco podnoszę swoje kwalifikację , co pozwala mi coraz skuteczniej rozwiązywać problemy moich pacjentów. Towarzyszę moim podopiecznym w procesie powrotu do zdrowia i chudnięcia, ale także w stabilizacji i utrzymania osiągniętych efektów.😊 Wszyscy moi pacjenci zyskali pewność siebie, nowy wizerunek, zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli i Ty chcesz spełnić swoje marzenia 😊 zapraszam na cotygodniowe wizyty a nauczę Cię jak skutecznie wprowadzić zasady zdrowego żywienia w swoje życie aby schudnąć 5, 10, a nawet 40 kg i odzyskać zdrowie. Zapraszam do współpracy! 💚 Ul. Młyńska 9/3, 31-469 Kraków Tel. 791063638 E-mail: qzdrowiudietetyk@gmail.com

Opinie
Dodaj opinię
Gabinet Dietetyczny Qzdrowiu Karolina Kozak-Ożóg

Ocena dietetyka

Karolina Kozak-Ożóg

Suma ocen:

(2 opinii)

Ocena wystawiona przez: KasiaR

Profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta wieczny uśmiech (mimo maseczki da się to zauważyć) oraz przyjacielska atmosfera na każdej wizycie. To i wiele więcej charakteryzuje Panią Karolinę i wizyty w gabinecie QZDROWIU w Krakowie. Do Pani Karoliny przyjść może również osoba, która nie tylko chce stracić kilogramy, ale również nauczyć się na nowo jeść i zyskać ponownie radość życia. Jestem tego najlepszym przykładem. Do Pani Karoliny pierwszy raz trafiłam na początku stycznia. Od pierwszego spotkania Pani Karolina okazuje w stosunku do mnie ogromną życzliwość i anielską cierpliwość (o tak, potrafię być upierdliwa). Nawet w chwilach mojego ogromnego zwątpienie, gdy cały wysiłek idzie na marne a ja się cofałam w moich postępach, Pani Karolina ani razu "nie stawia na mnie krzyżyka", nie krytykuje mnie (choć mi się nie raz już należało). Cały czas cierpliwie mnie wspiera i tłumaczy jak mam sobie radzić z moją chorobą. Mimo, że od samego początku nie jestem w stanie sprostać zaleceniom dietetycznym, to Pani Karolina utwierdza mnie w przekonaniu że kiedyś wreszcie mi się uda. Kontakt z Panią Karoliną mam praktycznie nieograniczony, co daje mi ogromny komfort i poczucie, że jestem w „dobrych rękach”. Cały czas, przy każdym kontakcie (telefonicznym, mailowym lub na facebook'u) razem ze mną cieszy się z każdego, nawet najmniejszego mojego sukcesu. Co najważniejsze, Pani Karolina nie zmusza mnie do niczego. Każdą rozmowę z Panią Dietetyk kończę tak pozytywnie naładowana i z przekonaniem, że nic nie muszę a CHCĘ! Dziękuję za wszystko, za każde dobre słowo, wsparcie, otuchę w trudnych momentach. Dziękuję za życzliwość i cierpliwość do mnie.

(2021-06-05)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Zabiegana Kasia

Profesjonalne, empatyczne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Ogromna wiedza i doświadczenie połączone z wiecznym uśmiechem oraz przyjacielską atmosferą na każdej wizycie. To i wiele więcej charakteryzuje Panią Karolinę Kozak – Ożóg i wizyty w gabinecie QZDROWIU w Krakowie. Do Pani Karoliny może przyjść nie tylko osoba marząca o utracie kilogramów, ale również ktoś, kto chce nauczyć się prawidłowo jeść i ponownie zyskać radość z życia. Pani Karolina na każdej wizycie dokładnie omawia wszystkie zalecenia, wykazuje się anielską cierpliwością do każdego, nawet najbardziej upierdliwego pacjenta. Dodatkowo kontakt z Panią Karoliną jest niemalże nieograniczony. W każdej chwili można się z Nią skontaktować aby wątpliwości odnośnie diety lub zaleceń żywieniowych zostały rozwiane. Gorąco polecam Gabinet Dietetyczny QZDROWIU a w szczególności Panią Karolinę.

(2021-04-15)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Karolina Kozak-Ożóg

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: