Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Lidzbark ?
Sprawdź
Znany Dietetyk

Karmena Bartwicka

Znany Dietetyk

(3 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Zamkowa 11
13-230 Lidzbark

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11 - 19;00
Wtorek: 11::00 - 19:00
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Pracowałam jako Dietetyk w Poradni Żywieniowej mojdietetyk, Edukator w Cukrzycy w Poradni Diabetologicznej, jako Ambasadorka Zdrowia w Centrum Stworzonym Dla Zdrowia. Prowadziłam poradnictwo dietetyczne oraz edukacje żywieniowe dla młodzieży projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki, a także byłam współautorką artykułów portalu w zdrowejkuchni.pl. Odbyłam dodatkowo praktyki w Studenckiej Poradni Dietetycznej. Przeszłam szkolenie Edukatora w Cukrzycy oraz z Dietocoachingu I i II stopnia, ponieważ uważam, że istotne są psychologiczne uwarunkowania zachowań żywieniowych. Uczestniczę w licznych warsztatach i konferencjach żywieniowych.
Za priorytetową zasadę uznaje zmianę nawyków żywieniowych. Przygotuję jadłospis dopasowany do Ciebie. Wskażę Ci jak z niego korzystać, aby zwiększyć Twoją świadomość przy wyborze żywności.
Zapraszam do współpracy

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Znany Dietetyk Kompetencji Zawodowych
certyfikaty - Znany Dietetyk Dietocoaching I stopnia
certyfikaty - Znany Dietetyk DIetocoaching II stopnia
certyfikaty - Znany Dietetyk Edukator Cukrzycy
certyfikaty - Znany Dietetyk Żywienie w drodze do mety, czyli rola żywienia w sporcie rekreacyjnym
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Znany Dietetyk III Ogółnopolska konferencja dietetyki
szkolenia - Znany Dietetyk Zalecenia diabetologiczne Polskiego Towarystwa DIabetologicznego- Jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Znany Dietetyk

Ocena dietetyka

Karmena Bartwicka

Suma ocen:

(3 opinii)

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

W gabinecie firmy Znany Dietetyk poznałem Panią Karmenę. Od razu wiedziałem, że znalazłem się w odpowiednim miejscu. Pani Karmena odpowiedziała na każde moje pytanie,a jej odpowiedzi usatysfakcjonowały mnie w 100%. Wizta pierwsza jak i kolejne odbyły się w przyjaznej atmosferze z kolei rozpisany jadłospis spełniał wszystkie moje oczekiwania. Był łatwy w przygotwaniu, produkty były ogólnodostępne i przepisy były przyjaźnie przedstawione.

(2017-10-25)

pacjent dietetyka

Po wprowadzeniu planu żywieniowego Pani Karmeny poprawiły mi się wyniki ! Nie tylko spadł cholesterol i trójglicerydy, ale też zmniejszyły się obrzęki na nogach. Czuje się rewelacyjnie. Mam więcej energii i to mnie motywuje. Ufam Pani Karmenie . Teraz wiem, że warto coś dla siebie zrobić.

(2017-10-25)

pacjent dietetyka

Pani Karmena wykazuje się dużą sympatią. Pani Karmena pomogła mi w odchudzaniu. Nie sądziłam, że to może być przyjemny proces. Polecam Panią Karmenę jest świetną specjalistkąw swojej dziedzinie.

(2016-09-19)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Karmena Bartwicka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: