Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Łódź ?
Sprawdź
Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

Holistycznie - świadomie dietetycznie

Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

(40 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Arabska 35
93-486 Łódź

WIZYTY ONLINE
00-000 Łódź

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: 15:00 - 17:30
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Współpraca miesięczna PIERWSZY MIESIĄC (wizyta wstępna + wizyta kontrolna + stały kontakt) Umów od razu wizytę kontrolną po 6 tygodniach !

590 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna w ramach pierwszego miesiąca współpracy
Współpraca miesięczna KOLEJNY MIESIĄC

340 zł

Rezerwuj
Pojedyncza konsultacja+edukacja żywieniowa (90min)

349 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

karta przelew / BLIK

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 09:30 - 14:00
Środa: 15:45 - 17:45
Czwartek: 15:45 - 17:45
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Współpraca miesięczna PIERWSZY MIESIĄC (wizyta wstępna, wizyta kontrolna + stały kontakt) Umów od razu wizytę kontrolną po 6 tygodniach !

590 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna w ramach pierwszego miesiąca współpracy
Współpraca miesięczna KOLEJNY MIESIĄC

340 zł

Rezerwuj
Pojedyncza konsultacja+edukacja żywieniowa (90min)

349 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
Dietetyk
opis
Opis:

Po rezerwacji otrzymasz email z dokładnym opisem przebiegu konsultacji, danymi do przelewu, kwestionariuszem do wypełnienia oraz intrukcją jak przesłać dokumentację medyczną. Odeślij ją najpóźniej 48h godzin wcześniej. 

Możliwych jest kilka opcji współpracy ze mną. Przeczytaj dokładnie co zawiera każda z opcji oraz dla kogo jest przeznaczona:

1. POJEDYNCZA KONSULTACJA EDUKACJA jest dla osób, które mają postawioną diagnozę i chcą pozyskać wiedzę w postępowaniu przy konkretnej jednostce chorobowej. 

UWAGA!

W przypadku wybrania opcji pojedynczej konsultacji edukacji przez osobę, która jest w trakcie diagnostyki i nie zna przyczyny swoich problemów konsultacja będzie trwała krócej, mimo opłacenia spotkania 1,5 godzinnego. Nie jestem w stanie przeprowadzić edukacji żywieniowej dla danej jednostki chorobowej, bez określonej jednostki chorobowej u pacjenta. Dla takich osób dedykowana jest WSPÓŁPRACA MIESIĘCZNA. 

Co zawiera pojedyncza konsultacja edukacja? 

- analizę wyników badań i dokumentacji medycznej przed konsultacją 

-  konsultację trwającą 75-90 minut podczas której omówię Twoje wyniki badań, przedstawię rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych, omówię na podstawie przygotowanej przeze mnie prezentacji dietoterapię rekomendowaną dla Ciebie. Możesz również zadawać mi pytania (warto przygotować sobie wcześniej listę pytań) 

jeśli jest to wizyta stacjonarna mogę wykonać analizę składu ciała.

    W ciągu 7 dni otrzymujesz ode mnie: 

- opracowany dla Ciebie plan dietoterapeutyczny w formie pdf (cele, kierunek działania, ogólne zalecenia, listę ew. badań do wykonania) 

-  protokół suplementacji 

-  kilka plików pdf - są to materiały edukacyjne dedykowane dla Twojej jednostki chorobowej (komponowanie posiłków, zalecenia dotyczące stylu życia, prezentacje) 

- ogólne zalecenia dietetyczne oraz listy produktów 

Po konsultacji masz możliwość 1-krotnego kontaktu E-MAILOWEGO, jeżeli masz pytania co do zaleceń, suplementacji, planu dietoterapeutycznego itd.

2. WSPÓŁPRACA MIESIĘCZNA jest dla wszystkich, którzy chcą HOLISTYCZNIE chcą podejść do naprawienia swojego zdrowia :) 

SWOJĄ PRAKTYKĘ KLINICZNĄ OPIERAM NA STAŁYM KONTAKCIE MOŻLIWOŚCI REAGOWANIA NA BIEŻĄCO NA SYTUACJE ZDROWOTNA PACJENTA. 

Optymalny czas współpracy, tak by osiągnąć nasze ustalone na samym początku cele to 3-6 miesięcy, jednak możesz wybrać opcję 1 lub 2 miesięczną (lub dłuższą) w zależności od Twoich możliwości. 

Pamiętaj jednak, że problemów zdrowotnych, które trwają od lat często nie da się wyprowadzić w ciągu kilku tygodni.  

Co obejmuje współpraca miesięczna - pierwszy miesiąc?

- analizę wyników badań i dokumentacji medycznej – przed konsultacją 

- konsultację trwającą 60 minut podczas której omówię Twoje wyniki badań, przedstawię rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych. Możesz również zadawać mi pytania (warto przygotować sobie wcześniej listę pytań) 

-  konsultacja kontrolną trwająca 45 minut na której omawiamy cały miesiąc współpracy oraz dalszy plan leczenia i dietoterapii 

-  kontakt e-mailowy - w trakcie współpracy możemy wymieniać się e-mailami za każdym razem, jeśli będziesz tego potrzebować.  

- 10 minutową rozmowę telefoniczną 1x w tygodniu jeśli będziesz tego potrzebował_ 

-  modyfikacje zaleceń żywieniowych czy suplementacji w zależności od aktualnej sytuacji czy dosłanych nowych wyników badań (nie trzeba czekać na kolejną konsultację)

-  jeśli jest to wizyta stacjonarna mogę wykonać analizę składu ciała 

    W ciągu 7 dni otrzymujesz ode mnie: 

- opracowany dla Ciebie plan dietoterapeutyczny w formie pdf (cele, kierunek działania, szczegółowe zalecenia na okres współpracy, listę badań do wykonania) 

- protokół suplementacji 

- kilka plików pdf - są to materiały edukacyjne dedykowane dla Twojej jednostki chorobowej (komponowanie posiłków, zalecenia dotyczące stylu życia) 

- ogólne zalecenia dietetyczne oraz listy produktów 

Co obejmuje współpraca miesięczna - kolejny miesiąc? 

Jest to przedłużenie współpracy miesięcznej. Obejmuje wszystko to co pierwszy, oprócz tego, że w pakiecie znajduje się jedna konsultacja.  

KONSULTACJA PILNA jest dla osób, które potrzebują pilnie zasięgnąć porady dietetycznej. Jest to rozmowa telefoniczna lub video rozmowa trwająca od 30-60 minut. Jeśli nie ma miejsca w terminarzu proszę o kontakt pod numerem 795 454 999. Wyznaczę możliwie szybki termin konsultacji.  

Co obejmuje konsultacja pilna? 

- analizę wyników badań i dokumentacji medycznej w trakcie konsultacji 

- konsultację trwającą 30-60 minut podczas której możesz zadawać mi pytania, podesłać wyniki badań. Przedstawie Ci możliwe opcje dietoterapeutyczne oraz zalecenia dotyczące poszerzenia diagnostyki, suplementacji i probiotykoterapii które możesz zapisywać w trakcie trwania konsultacji.  

- NIE OTRZYMUJESZ ZALECEŃ, ANI MATERIAŁÓW W FORMIE PDF 

- KONSULTACJA NIE OBEJMUJE STAŁEJ OPIEKI MEILOWEJ 

Jadłospisy:

możliwość dokupienia na każdym etapie współpracy do każdego pakietu 7 dniowego jadłospisu szablonowego lub indywidualnego.

Jadłospis szablonowy (100zł):

- dedykowany konkretnej jednostce chorobowej

- uwzględniający indywidualną kaloryczność obliczaną dla pacjenta

- nie bierze pod uwagę indywidualnych preferencji smakowych ani alergii i nietolerancji (oprócz diet bezglutenowych, bezmlecznych, które są dostępne w szablonie)

Jadłospis indywidualny (150zł) uwzględnia możliwości finansowe, logistyczne pacjenta, alergie i nietolerancje oraz preferencje smakowe.

Do zobaczenia :)

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek II OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI PRAC MŁODYCH DIETETYKÓW I KÓŁ NAUKOWYCH „Trendy i zagrożenia żywieniowe w dietetyce ”
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Pacjent po pandemii czyli jak Covid-19 zmienił naszą rzeczywistość
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Udział w II Kongresie Pediatryczno Żywieniowym
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Dietoterapia pacjenta z SIBO od A do Z
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek SIBO wodorowe, siarkowodorowe oraz metanowe. Jak je rozpoznać i leczyć za pomocą diety i suplementacji?
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Jak świadomie i odpowiedzialnie żywić swoje dziecko? Praktyczne zasady żywienia dzieci
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Postępowanie żywieniowe w alergii. Wpływ diety na wyciszenie układu odpornościowego.
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Cukrzyca ciążowa - praktyczne zalecenia żywieniowe

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

Ocena dietetyka

Holistycznie - świadomie dietetycznie

Suma ocen:

(40 opinii)

Ocena wystawiona przez: Radosław Zieliński

Pani Justyna to wspaniała profesjonalistka w swojej dziedzinie, która swoją wiedzę popiera empirycznie, a oprócz tego miła, empatyczna kobieta. Po 20 – latach z chorobą Crohn’a, resekcjach, stomii, żywieniu pozajelitowym, do niej mam zaufanie, na większości [...] mocno się zawiodłem. Nie bez kozery u Pani Justyny w nazwie pojawia się pojęcie „Holistycznie”. Nie jest skupiona tylko na swojej dziedzinie, bądź konkretnym układzie anatomicznym człowieka – podchodzi całościowo, patrząc z szerszej perspektywy - pacjenta, dietetyka, specjalisty. Kontakt z Panią Justyną jest bardzo dobry, szybko otrzymujemy obszerną, indywidualną poradę, czy odpowiedź. Terminy wizyt są w wyjątkowych sytuacjach elastyczne, zawsze jest proponowana jakaś alternatywa. Pani Justyna dysponuje obszerną wiedzą, bazą współpracujących lekarzy i placówek, sprawdzonymi lekami i suplementami w dobrych cenach. W tym momencie jestem po 3-miesięcznej dietoterapii, widzę pierwsze efekty – brak wzdęć, mniejsza ilość wypróżnień i biegunek, lepsze samopoczucie.

(2023-03-27)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Małgorzata

Bardzo polecam Panią Justynę. Świetna konsultacja, ogromna wiedza i wiele cennych wskazówek dotyczących diety i suplementacji. Polecam!

(2023-03-26)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Piotr

Mega Dietetyk. Prosty jadłospis, fajne podejście do pacjenta, staranna osoba i cierpliwa. Dużo pomogła mi w odchudzaniu a użeram się z otyłością od wielu lat i w końcu dzięki pani dietetyk mi się to udaje. Gorąco polecam, nie zawiedziecie się.

(2023-03-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dawid

Pani Justyna to swietny przykład ogromnej wiedzy połączonej z profesjonalnym podejściem do pacjenta! Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Zdecydowanie polecam!

(2023-01-20)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Kasia

Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam..Pani Justyna wie o czym mówi, jest bardzo kompetentna.. Bardzo szybko przesłała zalecenia dietetyczne. I jest przy okazji bardzo miła..

(2023-01-19)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Michalina

Pani Justyna traktuje swoich pacjentów w bardzo indywidualny sposób, uwzględniając ich sytuację życiową oraz historię choroby. Można na nią liczyć zarówno w kwestii wiedzy, jak i praktycznych kompetencji. Polecam każdemu, kto mierzy się ze skomplikowaną sytuację zdrowotną, ponieważ sama odczuwam poprawę dzięki naszej współpracy.

(2023-01-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Emilia

Polecam z całego serca współprace z Panią Justyną, szczególnie dla pacjentów z NZJ. Jestem pod wrażeniem jej zaangażowania i doświadczenia.

(2023-01-12)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: MaritaP

Bardzo polecam! Pani Justyna ma świetne, indywidualne podejście. Sposób w jaki tłumaczy jest prosty i zrozumiały dla osób, które z medycyną mają niewiele wspólnego. Znaleźliśmy się w sytuacji choroby całkiem niedawno i dzięki Pani Justynie, nie błądzimy. Możemy działać dzięki udzielonym wskazówkom i wiedzy, którą otrzymaliśmy! Oby więcej takich osób na naszej drodze!

(2022-11-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: LindaLejman

Pani Justyna jest niesamowita, ma ogromną wiedzę. To chyba 5 dietetyk, z którym zaczęłam współpracę (z wcześniejszych nie byłam zadowolona, byli nieprofesjonalni) i dopiero ona mi pomogła kompleksowo! Polecam każdemu, kto długo szuka dietetyka i jest wymagający, kto ma skomplikowaną sytuację zdrowotną. Ja leczę problemy jelitowe, SIBO, Candidę, dysbiozę, Hashimoto.

(2022-11-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Mirosława

Pierwsza konsultacja moja i mojego męża za nami. Jesteśmy pod dużym,pozytywnym wrażeniem. Pani Justyna analizuje wyniki krwi, podchodzi do problemu całościowo, na plan pierwszy wysuwając zdrowie, które można poprawić zdrowymi nawykami żywieniowymi. Dieta nie kojarzy się z eliminacją i wyrzeczeniem, a raczej z przemyślanym komponowaniem posiłków. Czekamy na kolejne spotkanie i pierwsze efekty.

(2022-11-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Patrycja

Współpraca z Justyna to coś czego szukałam od kiedy zdecydowałam się na szukanie przyczyn swojej choroby. Po pierwszym spotkaniu dostałam konkretne badania do zrobienia, dobrana suplementacje i od razu mogłam zacząć działać żeby uciszyć objawy. Do tego we współpracy miesięcznej ten kontakt jest ciągły co dla mnie jest doskonale bo kiedy czegokolwiek nie wiem to pytam i jeszcze tego samego dnia dostaje odpowiedź. Widać, że Justyna dba o swoich pacjentów, ma ogromną wiedzę i jest świetnym specjalista ! Polecam i kontynuuje swoją przygodę leczenia razem z ta Panią !

(2022-10-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Monika Rafalska

Bardzo życzliwa, empatyczna i kompetentna osoba, która potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Posiada dużą wiedzę i widać, że stale się rozwija, a nie poprzestaje na tym co już wie. Gorąco polecam.

(2022-10-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agata

Pani Justyna bardzo dokładnie ocenia pacjenta zanim zacznie wyciągać wnioski. Zwraca uwagę na wszystko i dokładnie dopytuje. Poprzedni dietetycy nie radzili sobie z moim opornym SIBO, natomiast Pani Justynie udało się poprawić mój stan. Poza byciem dobrym dietetykiem Pani Justyna jest też przemiłym i empatycznym człowiekiem. Bardzo, bardzo polecam :)

(2022-10-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Ewelina

Pani Justyna to bardzo dobry specjalista, ale także wspaniały człowiek. Ze stoickim spokojem reaguje na zmiany w życiu pacjenta ( a w moim przypadku realizacja zaleceń Pani Justyny bardzo często wywracała się do góry nogami). Jesteśmy na początku naszej współpracy, jednak patrząc na zaangażowanie Pani Justyny mocno wierzę, że to będzie droga z wyczekiwaną (zaplanowaną) metą. Polecam z całego serca!

(2022-10-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: lucyna

BARDZO POZYTYWNIE ODBIERAM WPÓŁPRACĘ Z PANIĄ JUSTYNĄ I MAM NADZIEJĘ ŻE ZAOWOCUJE ONA SUKCESEM

(2022-10-03)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Angelika R-D

Polecam całym sercem i z czystym sumieniem Panią Justynę( jestem bardzo wymagająca osobą 🙂)każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze! Gdybym napisała wszystko co chcę pewnie by miejsca brakło więc w wielkim skrócie: Pani Justyna pomogła mi wejść w remisję choroby praktycznie bez leków, dzięki diecie i suplementacji,czego oczekiwałam a nawet przerosło to moje oczekiwania! Czuję się świetnie! Tylko trzeba być naprawdę konsekwentym i stosować się do zaleceń co do joty🙂. Pani Justyna jest kompetentną i mająca oprócz ogromnej wiedzy wspaniałą intuicję kobietą a do tego empatyczną 🙂

(2022-09-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: MTrambacz

Dzięki Pani Justynie w końcu po kilkunastu latach mam szansę normalnie funkcjonować. Pani Justyna wyjaśniła mi wszystko szczegółowo oraz "otworzyła oczy" na wiele kwestii o których żaden z dotychczasowych lekarzy nie wspomniał.

(2022-08-22)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Paulina

Współpracy z Panią Justyną nie można opisać w kilku słowach, trzeba tego doświadczyć! W pierwszej kolejności, wiedza Pani Justyny jest tak szeroka, że lekarze gastrolodzy powinni zgłaszać się do Niej na przyuczenie do zawodu! Nie udało mi się dotąd zadać pytania, na które Pani Justyna nie znałaby odpowiedzi. Ponadto wytrwałość, determinacja i chęć pomocy pacjentowi sprawia, że nie przestanie drążyć póki nie znajdzie rozwiązania. Dodatkowo Pani Justyna zawsze do pacjenta kieruje zrozumienie, empatię i wsparcie - tak szalenie potrzebne, bo leczenie często bywa trudne. Jestem tym trudnym i żmudnym przypadkiem, a mimo to u Pani Justyny cały czas czuję, że wie co robi, ma plan leczenia (który modyfikuje tyle razy ile trzeba, stosownie do nowej wiedzy albo zmian w moim samopoczuciu) i wierzę, że damy radę, mimo że kilku lekarzy gastrologów się poddało. Pani Justynko, dziękuję 😍

(2022-08-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Marlena

Trafiłam do Pani Justyny szukając pomocy w problemach jelitowych, po leczeniu SIBO. Po raz pierwszy spotkałam się z całościowym podejściem. Duża wiedza i zaangażowanie, cierpliwosc dla pacjenta (jestem z tych niecierpliwych). Mam wrażenie, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Otrzymuje konkretne informacje i porady.

(2022-08-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Angelina

Pani Justyna, to cudowny człowiek ! Jestem co prawda dopiero po pierwszej wizycie, ale już teraz wiem, że ta współpraca będzie długa. Ogromna wiedza, empatia, zaangażowanie, dociekliwość w interpretacji wywiadu i wyników. Specjalista, który daje nadzieję:)

(2022-06-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dorota

Pani Justyna jest bardzo dociekliwa, zleca badania w oparciu o dokładny wywiad, pierwsza konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze i dała nadzieję na wyzdrowienie. :) Wszystkie zalecenia dostałam bardzo szybko drogą mailową po konsultacji, serdecznie polecam!

(2022-06-02)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Radek

Pani Justyna bardzo miła i kompetentna , podejście indywidualne do każdego pacjenta. Zleciła komplet badan, niezbędnych do opracowania diety. a co najważniejsze bez wychodzenia z domu ( zaoszczędzony czas jak i pieniądze) a co do rozpisanej diety ,były to naprawdę dobre potrawy. nawet nie odczułem że jestem na diecie :) udało się schudnąć potrzebne 15kg za co bardzo dziękuję. Dodatkowo otrzymałem wskazówki ,dotyczące żywienia które na pewno zaowocują w przyszłości. Polecam współpracę bez wątpienia :)

(2022-05-30)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Justyna

Pani Justynka to wspaniała,niezwykle cierpliwa i sympatyczna osoba .Posiada dużą wiedzę ,którą ciągle pogłębia .Zajmuje się pacjentem jako jednostką, szuka przyczyn dolegliwości .Po kilkumiesięcznej współpracy czuję się dużo lepiej i szczerze polecam współpracę z panią Justyną.

(2022-05-20)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Alicja

Po miesiecznej wspolpracy zdecydowanie moge polecic uslugi Pani Justyny. Rozwiazanie problemu, z ktorym sie zmagam, pewnie zajmie nam troche wiecej czasu, ale po raz pierwszy od ponad roku mam solidny plan leczenia oparty o ogromna wiedze Pani Justyny, rzetelne odpowiedzi na moje pytania i mam pelne zaufanie, ze przy odrobinie cierpliwosci beda efekty terapii. Konsultancje online to swietny pomysl, zwlaszcza dla klientow mieszkajacych poza Polska.

(2022-05-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Ewa

Jedyny dietetyk który podjął Rękawice i zawalczył o zdrowie mojego synka. Wizyta online to super pomysł. Nie traci się czasu na dojazdy. Cała godzina wykorzystana na maxa plus podsumowanie i zalecenia wysłane na maila. A najważniejsze, że widać rezultaty już po miesiącu współpracy. Pani Justyna jest skrupulatna i kompetentna. Dodatkowym atutem jest indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Z całego serca polecam.

(2022-04-29)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Holistycznie - świadomie dietetycznie

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: