Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Łódź ?
Sprawdź
Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

Holistycznie - świadomie dietetycznie

Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

(23 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

WIZYTY ONLINE
00-000 Łódź

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 09:30 - 14:00
Środa: 15:45 - 17:45
Czwartek: 15:45 - 17:45
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
mapa - Łódź
usługi
Usługi:
DIETOTERAPIA : pakiet 3 konsultacji (60, 45, 45 minut)

350 zł

Rezerwuj
Konsultacja kontrolna KONTYNUACJA dietoterapii

100 zł

Rezerwuj
Pojedyncza konsultacja+edukacja żywieniowa (90min)

200 zł

Rezerwuj
Pojedyncza konsultacja+edukacja żywieniowa (90min) + jadłospis

300 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
Dietetyk
opis
Opis:

Po dokonaniu rezerwacji w przeciągu 24h otrzymasz e-mail z dokładnymi informacjami na temat przebiegu wizyty, kwestionariuszem do wypełnienia, dokumentami o przetwarzaniu danych osobowych oraz dane do płatności. 


DIETOTERAPIA :  pakiet trzech konsultacji, na których spotykamy się raz w miesiącu. Wybierając tą opcję zarezerwuj 3 spotkania na przód ! Na pierwszym spotkaniu omawiamy strategie działania, plan dietoterapii, ew. poszerzenie diagnostyki. Na kolejnych spotkaniach omawiamy sobie postępy, modyfikujemy plan terapii w zależności od bieżacej sytuacji i Państwa potrzeb. 


POJEDYNCZA KONSULTACJA EDUKACJA ŻYWIENIOWA/ z lub bez jadłospisu: 

Takie spotkanie trwa dłużej. Odpowiadam na wszystkie nurtujące Was pytania, omawiamy sobie różne opcje dietoterapii i ew. rozwiązania. Proponuję suplementację oraz ew. poszerzenie diagnostyki. Skupiam się na edukacji i przekazaniu Wam wiedzy oraz materiałów do pracy własnej na przyszłość, tak byście mogli poradzić sobie sami.


WSPÓŁPRACA MIESIĘCZNA : 

Na pierwszym spotkaniu omawiamy strategie działania, plan dietoterapii, ew. poszerzenie diagnostyki na kolejny miesiąc. Otrzymujecie ode mnie 7-dniowy jadłospis z zamiennikami, na którym pracujemy cały miesiąc. Jesteśmy w stałym kontakcie emailowym. Przez całym miesiąc jestem dla Was - jeśli plan dietoterapii będzie wymagał modyfikacji reaguję od razu, nie trzeba czekać do kolejnej konsultacji. Współprace miesieczną można przedłużyć o kolejne miesiące, lub kontynuować w formie dietoterapii, czyli regularnych konsultacji. Na kolejnych spotkaniach omawiamy sobie postępy, modyfikujemy plan terapii w zależności od bieżacej sytuacji i Państwa potrzeb. 


mgr dietetyki klinicznej, biotechnolog, wiceprezes Stowarzyszenia osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita "Łódzcy Zapaleńcy"

W swojej praktyce z pacjentami pomagam połączyć wszystkie kropki, zebrać wszystkie dotychczasowe informacje: historię choroby, szczegółowy wywiad lekarski i żywieniowy, przeanalizować przeprowadzoną już diagnostykęi podjęte działania, poukładać wszystkie elementy, tak aby uzyskać całościowy, HOLISTYCZNY obraz kliniczny pacjenta, który boryka się z przeróżnymi problemami zdrowotnym i podjąć odpowiednie działania, które pozwolą mu poznać przyczynę swoim problemów i wrócić do zdrowia. 

Poszerzenie diagnostyki, współpraca z lekarzami, odpowiednia suplementacja, probiotykoterapia, dieta i styl życia. Każdy z tych elementów musi zostać zaadresowany, aby odzyskać zdrowie ! Poprowadzę Cię w tej drodze :)


Specjalizuję się w :

  • chorobach zapalnych jelit (WZJG, choroba Leśniowskiego-Crohna) - zajmuję się również dziećmi i osobami w ciąży
  • innych chorobach jelit (SIBO, IMO, SIFO, IBS)
  • pomagam znaleźć przyczynę zespołu jelita drażliwego
  • stanach pooperacyjnych, stanach po resekcjach jelit
  • opiekują się osobami z ileo i kolostomią
  • chorobach autoimmunologicznych (RZS, Hashimoto, celiakia)
  • alergiami, nadwrażliwościami pokarmowymi
  • dziećmi z chorobą Hirschsprunga


certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek II OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI PRAC MŁODYCH DIETETYKÓW I KÓŁ NAUKOWYCH „Trendy i zagrożenia żywieniowe w dietetyce ”
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Pacjent po pandemii czyli jak Covid-19 zmienił naszą rzeczywistość
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Udział w II Kongresie Pediatryczno Żywieniowym
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Dietoterapia pacjenta z SIBO od A do Z
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek SIBO wodorowe, siarkowodorowe oraz metanowe. Jak je rozpoznać i leczyć za pomocą diety i suplementacji?
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Jak świadomie i odpowiedzialnie żywić swoje dziecko? Praktyczne zasady żywienia dzieci
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Postępowanie żywieniowe w alergii. Wpływ diety na wyciszenie układu odpornościowego.
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Cukrzyca ciążowa - praktyczne zalecenia żywieniowe

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

Ocena dietetyka

Holistycznie - świadomie dietetycznie

Suma ocen:

(23 opinii)

Ocena wystawiona przez: Paulina

Współpracy z Panią Justyną nie można opisać w kilku słowach, trzeba tego doświadczyć! W pierwszej kolejności, wiedza Pani Justyny jest tak szeroka, że lekarze gastrolodzy powinni zgłaszać się do Niej na przyuczenie do zawodu! Nie udało mi się dotąd zadać pytania, na które Pani Justyna nie znałaby odpowiedzi. Ponadto wytrwałość, determinacja i chęć pomocy pacjentowi sprawia, że nie przestanie drążyć póki nie znajdzie rozwiązania. Dodatkowo Pani Justyna zawsze do pacjenta kieruje zrozumienie, empatię i wsparcie - tak szalenie potrzebne, bo leczenie często bywa trudne. Jestem tym trudnym i żmudnym przypadkiem, a mimo to u Pani Justyny cały czas czuję, że wie co robi, ma plan leczenia (który modyfikuje tyle razy ile trzeba, stosownie do nowej wiedzy albo zmian w moim samopoczuciu) i wierzę, że damy radę, mimo że kilku lekarzy gastrologów się poddało. Pani Justynko, dziękuję 😍

(2022-08-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Marlena

Trafiłam do Pani Justyny szukając pomocy w problemach jelitowych, po leczeniu SIBO. Po raz pierwszy spotkałam się z całościowym podejściem. Duża wiedza i zaangażowanie, cierpliwosc dla pacjenta (jestem z tych niecierpliwych). Mam wrażenie, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Otrzymuje konkretne informacje i porady.

(2022-08-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Angelina

Pani Justyna, to cudowny człowiek ! Jestem co prawda dopiero po pierwszej wizycie, ale już teraz wiem, że ta współpraca będzie długa. Ogromna wiedza, empatia, zaangażowanie, dociekliwość w interpretacji wywiadu i wyników. Specjalista, który daje nadzieję:)

(2022-06-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Dorota

Pani Justyna jest bardzo dociekliwa, zleca badania w oparciu o dokładny wywiad, pierwsza konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze i dała nadzieję na wyzdrowienie. :) Wszystkie zalecenia dostałam bardzo szybko drogą mailową po konsultacji, serdecznie polecam!

(2022-06-02)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Radek

Pani Justyna bardzo miła i kompetentna , podejście indywidualne do każdego pacjenta. Zleciła komplet badan, niezbędnych do opracowania diety. a co najważniejsze bez wychodzenia z domu ( zaoszczędzony czas jak i pieniądze) a co do rozpisanej diety ,były to naprawdę dobre potrawy. nawet nie odczułem że jestem na diecie :) udało się schudnąć potrzebne 15kg za co bardzo dziękuję. Dodatkowo otrzymałem wskazówki ,dotyczące żywienia które na pewno zaowocują w przyszłości. Polecam współpracę bez wątpienia :)

(2022-05-30)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Justyna

Pani Justynka to wspaniała,niezwykle cierpliwa i sympatyczna osoba .Posiada dużą wiedzę ,którą ciągle pogłębia .Zajmuje się pacjentem jako jednostką, szuka przyczyn dolegliwości .Po kilkumiesięcznej współpracy czuję się dużo lepiej i szczerze polecam współpracę z panią Justyną.

(2022-05-20)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Alicja

Po miesiecznej wspolpracy zdecydowanie moge polecic uslugi Pani Justyny. Rozwiazanie problemu, z ktorym sie zmagam, pewnie zajmie nam troche wiecej czasu, ale po raz pierwszy od ponad roku mam solidny plan leczenia oparty o ogromna wiedze Pani Justyny, rzetelne odpowiedzi na moje pytania i mam pelne zaufanie, ze przy odrobinie cierpliwosci beda efekty terapii. Konsultancje online to swietny pomysl, zwlaszcza dla klientow mieszkajacych poza Polska.

(2022-05-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Ewa

Jedyny dietetyk który podjął Rękawice i zawalczył o zdrowie mojego synka. Wizyta online to super pomysł. Nie traci się czasu na dojazdy. Cała godzina wykorzystana na maxa plus podsumowanie i zalecenia wysłane na maila. A najważniejsze, że widać rezultaty już po miesiącu współpracy. Pani Justyna jest skrupulatna i kompetentna. Dodatkowym atutem jest indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Z całego serca polecam.

(2022-04-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Paulina

Justyna to miła i sympatyczną osoba ,która całą sobą angażuje się w swoją pracę i pomoc danej osobie. Szanuję za zaangażowanie, profesjonalnizm, wiedzę, indywidualnie podejście, niskie cenny, stały kontakt, motywację do działania i jest też autorytetem dla mnie , ponieważ sama przechodzi przez choroby związane z układem pokarmowym. Polecam współpracę. Paulina

(2022-04-20)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Martyna

Zawsze świetne podejście do pacjenta a co najważniejsze indywidualne i całościowe:)

(2022-03-31)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Patrycja

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Justyny. Podejście i wiedza Pani Justyny skusiły mnie, aby rozpocząć stała współpracę. Dostałam odpowiedzi na wszelkie gnębiące mnie pytania. Zapowiada nam się owocna współpraca. Z całego serca polecam! :)

(2022-03-30)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Kamil

Szczerze polecam. Pani Justyna posiada bardzo dużą wiedzę oraz cechuje się indywidualnym podejściem do pacjenta i sporym zaangażowaniem.

(2022-03-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Basia G.

Bardzo polecam Justynę. Borykam się z problemami z brzuchem od lat. W końcu po odpowiednich badaniach okazało się, że to SIBO. Justyna nie tylko rozpisuje diety. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, dopytuje o samopoczucie, modyfikuje dietę czy suplementy o informacje pojawiają się na bieżąco. Widać, że to co robi robi z pasją, profesjonalnie i mając dużo empatii dla osób zmagających się z problemami. Podczas opieki dietetycznej Justyny kontrolowałam swój stan również z gastroenteorologiem który w sumie nie miał nic do dodania bo potwierdził, że zalecenia dietetyczki są zgodne z aktualną wiedzą o SIBO i jestem pod wspaniałą opieką. Opieką Justyny podczas diety foodmap dała mi wolną głowę- nie musiałam martwić się o komponowanie posiłków a o wielu rzeczach bez Justyny dowiedziałabym się pewnie za wiele miesięcy. Po opiece Justyny czuję się o wiele lepiej, kontynuuję postępowanie jakie mi zleciła a jeśli tylko będę miała pytania czy problemy wiem, że to właściwy adres :)

(2022-03-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Michał P

Bardzo polecam Panią Justynę. Zawsze profesjonalnie przygotowana i pełna wiedzy, a przede wszystkim podchodzi z sercem i zainteresowaniem do Pacjenta. Bardzo polecam!

(2022-01-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Katarzyna

Polecam z całego serca ! -pełne indywidualne zaangażowanie do pacjenta. -jadłospis układany pod gusta i pod zapotrzebowanie. -z 41 kg przytyłam do 50 kg i trzymam już wagę stabilnie ! - pomogła mi nie tylko z tym czym przyszłam lecz popatrzyła ogólnie na cały mój organizm. -dostosowała suplementy które po 2 tygodniach było widać efekty.

(2022-01-14)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: M

Polecam p.Justyne mimo tak młodego wieku zna temat i potrafi pomóc,trochę mi pomogła uwierzyć,że choroba mojego syna to nie koniec świata i przy nie wielkim wysiłku da się żyć.

(2022-01-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Magda J.

Serdecznie polecam Panią Justynę .Cudowna ,ciepła osoba z bardzo indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych:) Posiada aogromna wiedzę, która cały czas pogłębia. Jest to przykład odpowiedniej osoby na odpowiednim miejscu ❤️

(2022-01-07)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Aga

współpracuje z Justyna i naprawdę polecam! wsparcie jakie daje jest nieocenione ❤️ ma dużo wiedzy o nzj i podchodzi do każdego indywidualnie. jadłospisy są bardzo ciekawe i smaczne 😊

(2022-01-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Viktoria

Jak wskazuje nazwa firmy Justyna holistycznie podchodzi do pacjenta. Zleca odpowiednie badania, dopasowuje dietę i wybiera przebadane suplementy. Ma duże doświadczenie we wspomaganiu chorób jelit, sama przeszła długą drogę by odzyskać zdrowie. Polecam serdecznie. ;)

(2022-01-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Jan_M

Bardzo osobiste podejście do każdego pacjenta 🤓 Wszystkim serdecznie polecam !!

(2022-01-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Michał M.

Witam serdecznie przede wszystkim pani Justyna słucha pacjenta i z 6 wymienionych objawów nie wybiera 2 pasujących do leku jak to było w przypadku lekarzy czy to internisty lub gastrologa którzy uparcie przepisywali inhibitory pompy protonowej a po zwróceniu uwagi że gorzej sie czuję twierdzili że to nie możliwe bo to są bardzo bezpieczne leki. Po konsultacji z panią Justyną która stwierdziła że warto będzie zrobić test na SIBO okazało sie strzałem w 10 i po 2 letniej tułaczce po lekarzach ktorzy z uporem maniaka przepisywali mi IPP które mogły pogarszać jeszcze sytuację zostałem poprawnie zdiagnozowany! Oczywiście pod opieką pani Justyny zacząłem terapię z odpowiednio dobranymi lekami jak i ziołami oraz dietą ułożoną pod SIBO pozdrawiam serdecznie

(2022-01-05)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agata

Pani Justyna ma ogromną wiedzę, którą ciągle pogłębia. Poza tym jest świetną, bardzo empatyczną i potrafiącą słuchać osobą. Polecam współpracę z całego serca.

(2022-01-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Klaudia J.

Pełna dobrej wiedzy kobieta. Polecam!

(2022-01-04)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Holistycznie - świadomie dietetycznie

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: