Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Łódź ?
Sprawdź

Karolina Miętkiewicz

Dietetyk Karolina Miętkiewicz

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Rzgowska 219
93-317 Łódź

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego na kierunku Analityka Medyczna. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Dietetyki. W swoim życiu zawodowym staram się łączyć doświadczenie diagnosty laboratoryjnego z pasją, jaką jest zdrowy styl życia.
Zawód dietetyka i diagnosty zobowiązuje do stałego podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy. Stąd moje uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu mam pewność, że moi pacjenci zyskują fachową opiekę.
Specjalizuję się w zaburzeniach układu endokrynnego i chorobach o podłożu autoimmunologicznym. Osobiście zmagam się z chorobą Hashimoto. Wiem jak radzić sobie w sytuacji, kiedy nasz układ odpornościowy buntuje się przeciwko nam samym.
Zajmuję się również interpretacją wyników badań laboratoryjnych, które wraz ze szczegółowym wywiadem żywieniowym oraz oceną aktywności fizycznej, stanowią punkt wyjścia do ustalenia indywidualnego planu żywieniowego.
Jako mama dziewczynki w wieku 5 lat zrozumiałam, jak ważne jest budowanie świadomości od najmłodszych lat. Wyznając zasadę „nauka przez zabawę” organizuję warsztaty w prywatnych i publicznych przedszkolach na temat zasad prawidłowego odżywiania.
Najtrudniej jest podjąć działanie, znaleźć motywację do zmiany. Moim zadaniem jest przekazać Państwu wiedzę, uświadomić jak wiele można zyskać, pracując nad sobą. Każdy kolejny krok ku zmianie daje poczucie satysfakcji i zadowolenia z siebie, a wtedy praca staje się przyjemnością.

Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk Karolina Miętkiewicz

Ocena dietetyka

Karolina Miętkiewicz

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Karolina Miętkiewicz

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: