Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Zgierz ?
Sprawdź

Agnieszka Gawrońska

Agnieszka Gawrońska

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Solec 24/26
94-247 Łódź

Aniołowska 18 E
95-100 Zgierz

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 16 - 20
Środa: nieczynne
Czwartek: 16 - 20
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 16
Wtorek: nieczynne
Środa: 8 - 16
Czwartek: nieczynne
Piątek: 8 - 16
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Agnieszka Gawrońska i zajmuję się diet coachingiem, psychodietetyką, treningiem personalnym i zdrowym podejściem do jedzenia i życia.

Staram się, aby wszystko co robię, było spójne ze mną i moimi wartościami. Uwielbiam moją pracę, uwielbiam też swoją rodzinę i mój czas dla siebie, dlatego „oszczędzam go” gdzie tylko mogę. Jestem „podwójną” mamą, żoną i przedsiębiorcą, więc doskonale wiem czym jest nieustannie napięty grafik, setki niekończących się obowiązków oraz tysiące spraw spadających na ciebie znienacka i oczywiście niecierpiących zwłoki.  W swojej pracy opieram się na sprawdzonych przeze mnie i moich podopiecznych metodach, natomiast jadłospisy  które przygotowuję oszczędzają Twój czas i energię, potrawy są nieskomplikowane, a przepisy proste, więc nie musisz poświęcać długich godzin na siedzenie w kuchni i przygotowywanie wyszukanych posiłków.

Staram się żyć zgodnie z filozofią zero waste i nie marnować jedzenia, dlatego rozwiązania, które proponuję są ekonomiczne, a produkty i potrawy w przygotowywanych przeze mnie w jadłospisach są w całości wykorzystane. Lubię mieć pod kontrolą domowy budżet i nie przepłacać tam, gdzie nie muszę (dzięki temu bez wyrzutów sumienia inwestuję w studia podyplomowe, kursy, szkolenia, książki i inne przyjemności) – dlatego do jadłospisów załączam pełną listę zakupów, a Ty nie wydajesz pieniędzy na nieprzemyślane zakupy i produkty, które się nie przydadzą. Stworzyłam też dla Ciebie pakiety usług coachingowych i mentoringowych, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić.

Wiem, że często nie zdajemy sobie sprawy z tego co jemy i jak dużo zjadamy, sama też tak kiedyś miałam, dlatego w jadłospisach podaje opis makroskładników, co daje Ci możliwość większej kontroli nad swoim zdrowiem. Na moich social mediach natomiast przekazuję najważniejsze informacje i porady psychodietetyczne oraz obalam mity żywieniowe.

Uwielbiam się uczyć i nauczać innych, powołanie nauczycielskie mam w genach po mamie, a zdobytą wiedzę wykorzystuję w praktyce, dlatego stworzyłam dwa autorskie produktymentoring żywieniowy oraz przegląd lodówki. Jeśli zależy Ci na zdrowej dawce wiedzy popartej praktycznymi rozwiązaniami te produkty mogą Ci się spodobać!

Jestem dyplomowanym coachem i wiem jak ważne w życiu są dobre pytania, wiem również, że każdy z nas jest najlepszym ekspertem od swojego życia i samego siebie. Dlatego praca ze mną to nie złote rady i oceny, ale Twój proces który pozwoli Ci lepiej poznać siebie, swoje zasoby i swoje potrzeby!

Opinie
Dodaj opinię
Agnieszka Gawrońska

Ocena dietetyka

Agnieszka Gawrońska

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Agnieszka Gawrońska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: