Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Łomża ?
Sprawdź

Mateusz Wiski

Mateusz Wiski Dietetyk Online

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy


18-400 Łomża

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Witaj!

Jeśli jesteś na tej stronie, to oznacza że wykonałaś/eś pierwszy krok do zmiany swojego stylu życia.

Teraz wykonaj drugi krok i napisz do mnie wiadomość.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie ankiety dotyczącej Twojego sposobu żywienia i stanu zdrowia, do której adres prześlę Ci w wiadomości prywatnej.

Po wypełnieniu formularza ankiety odezwę się do Ciebie, w celu ustalenia postępowania żywieniowego.

Dzięki konsultacji online, nie musisz docierać w miejsce spotkania, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas!

Pamiętaj, że każdy wysiłek, który podejmujesz w celu poprawy swojego zdrowia, sylwetki, samopoczucia – robisz to przede wszystkim dla SIEBIE i TY na tym skorzystasz. Nie ma ważniejszej osoby od Ciebie! Niech historia Twojej przemiany stanie się inspiracją dla innych. Zainwestuj w siebie i swoje zdrowie, a w końcu zaczniesz żyć pełnią życia, ciesząc się każdą chwilą.

Oferuję Ci poradę żywieniową, obejmującą jadłospis, indywidualnie dobrane zalecenia żywieniowe oraz listę produktów zalecanych i przeciwwskazanych.

Posiadam wiedzę opartą na najnowszych zaleceniach ekspertów żywieniowych, popartą badaniami naukowymi, czyli tzw. Evidence Based Medicine. Wielu żywieniowców będzie proponowało Ci cudowne metody, suplementy i magiczne sposoby na utratę masy ciała w bardzo krótkim czasie, ale nie daj się na to nabrać i nie trać pieniędzy, ani czasu. Przecież tak samo nie wierzysz w maile czy reklamy o spadku po nigeryjskim księciu, czy to że akurat wygrałaś/eś najnowszy model smartphone’a, prawda? :)

Pamiętaj, skoro proces tycia trwał latami, to nie zgubisz teraz nadmiernych kilogramów w ciągu tygodnia. Poza tym dieta – to styl życia, a nie tylko jadłospis. Rozpocznij ze mną współpracę i przekonaj się, ile możesz zmienić. Krok po kroku będziemy dokonywać modyfikacji.
Pomyśl, jeśli zaczęłabyś/zacząłbyś pracować nad sobą rok temu, to jakie miałbyś obecnie efekty? Rozpocznij zatem teraz i nie czekaj dłużej. Tylko od Ciebie zależy jaki osiągniesz efekt, natomiast ja będę Cię wspomagać w dążeniu do celu.

Oferta skierowana jest nie tylko do osób, pragnących obniżyć swoją masę ciała, czy poprawić sylwetkę, ale także do pacjentów z chorobami układu pokarmowego, problemami endokrynologicznymi, cukrzyków, kobiet w ciąży lub planujących ciążę, poradnictwo w zakresie żywienia dzieci.

Regulamin współpracy:
1. Wyślij do mnie wiadomość na Facebook'u lub drogą mailową.
2. Otrzymasz ode mnie link do kwestionariusza ankiety. Po wypełnieniu formularza, przekażę Ci informację zwrotną na temat planu postępowania.
3. Dokonaj opłaty.
4. W ciągu kilku dni prześlę Ci materiały w wybrany przez Ciebie sposób.
5. Po przesłaniu materiałów, przez 5 dni odpowiadam na pytania dotyczące ich.

Opinie
Dodaj opinię
Mateusz Wiski Dietetyk Online

Ocena dietetyka

Mateusz Wiski

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Mateusz Wiski

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: