Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Mińsk Mazowiecki ?
Sprawdź

Violetta Brzozowska

Violetta Brzozowska Dietetyk Psychodietetyk

(5 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

,
05-300 Mińsk Mazowiecki

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 10 - 18
Wtorek: 10 - 18
Środa: 10 - 18
Czwartek: 10 - 18
Piątek: 10 - 18
Sobota: 10 - 16
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Witaj! Nazywam się Violetta Brzozowska jestem dyplomowanym dietetykiem oraz psychodietetykiem. Pracuję z głównie osobami, które wiecznie są na diecie, które wiedzą wszystko o zdrowym żywieniu, a jednak nie chudną lub wpadają w efekt jojo. Sama kiedyś wpadałam w pułapki niskokalorycznych dziwnych diet, które nie przynosiły długotrwałych efektów, więc doskonale rozumiem twoje problemy. Moje życie zmieniło się na zawsze, kiedy zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i myślenie o diecie – od tej pory nie wpadam już w skrajności. Twoje życie też może się zmienić, im wcześniej zaczniesz tym szybciej zobaczysz pierwsze efekty. Nie odkładaj tego na „od jutra” albo „od poniedziałku”, zacznij już dziś! Zapraszam do współpracy :)

Opinie
Dodaj opinię
Violetta  Brzozowska Dietetyk Psychodietetyk

Ocena dietetyka

Violetta Brzozowska

Suma ocen:

(5 opinii)

Ocena wystawiona przez: Magda K

Polecam konsultacje dietetyczne u Pani Violetty! W czasie ciąży zaczęłam niekontrolowanie przybierać na wadze i lekarka zasugerowała mi, że powinnam bardziej zwracać uwagę na to, co jem. Pani Violetta doradziła, jak wyeliminować zbędne kalorie z diety i jakie produkty wprowadzić, żeby dostarczyć dobre kalorie, witaminy i mikroelementy żeby tyć mądrze :) Dzięki tym wskazówkom i planom posiłkowym nie tylko utrzymałam wagę w ciążowej normie, ale też wróciłam do wagi sprzed ciąży w ciągu kilku miesięcy bez większych poświęceń. Ponadto Pani Violetta wskazała mi źródło świetnych materiałów nt żywienia niemowląt. Konsultacje przebiegają w sympatycznej atmosferze a stosowanie się do zaleceń przynosi oczekiwane rezultaty, ja jestem bardzo zadowolona z efektów także polecam gorąco!

(2021-10-21)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Joanna

Zacznę od tego, że jestem na diecie od zawsze. Niestety, każda próba zrzucenia zbędnych kilogramów kończyła się efektem jo jo, wyrzutami sumienia, negatywnym postrzeganiem siebie, zwątpieniem w to, że może kiedyś się uda. Postanowilam poszukać profesjonalnej pomocy. Współpraca podjęta z Panią Violettą okazała się strzałem w dziesiątkę. Psychodietetyk to cos więcej niz dietetyk. Zrozumiałam podłoże dotychczasowych porażek. Nauczyłam się zdroworozsądkowego podejścia do odżywienia. Już nie jestem na diecie, po prostu nauczyłam się odżywiać racjonalnie. Wszystko to zaowocowało zrzuceniem znacznej ilości kilogramów, poprawieniem nastroju, przypływem energii. Szczerze polecam podjęcie współpracy z Panią Violettą. Jest wspaniałą profesjonalistką z ogromnym zasobem wiedzy, oraz bardzo indywidualnym podejściem. Jej pomoc w moim przypadku okazała się nieoceniona. Dziękuję.

(2021-09-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Iwona

Pani Violetta uświadomiła mnie,ile radości i korzyści przynosi odpowiednio zbilansowane odżywianie i eksperymentowanie z przepisami na zdrowe i zróżnicowane dania. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych zyskałam lepszą sylwetkę ale także samopoczucie, energię i motywację do wprowadzania zmian i działania również w innych obszarach życia. Serdecznie polecam.

(2021-09-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Karolina

Pani Violetta posiada ogromną wiedzę na temat żywienia, jest kompetentna i potrafi podejść indywidualnie do każdego przypadku. Żywienie przedstawia jako styl życia i odpowiednie nawyki, a nie męcząca dieta, zmienia do niego podejście. Polecam!

(2021-09-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Anna

Moja historia z odchudzaniem była dosyć długa , zaczynałam dziesiątki razy i zawsze się poddawałam.Pani Violetta , pokazała mi podejście do żywienia , którego wcześniej nie znałam i wreszcie waga poleciała ! Potrafiła zmotywować w słabszych momentach i dzięki współpracy z Panią Violą przestałam myśleć o diecie jak o karze . Polecam z czystym sumieniem !

(2021-09-16)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Violetta Brzozowska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: