Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW ONLINE?
Sprawdź

Ewelina Minda

Poradnia Dietetyczna Architektura Zdrowia

(1 opinia)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Wizyty online

ul. A. Markowskiego 38
07-410 Ostrołęka

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11 - 19
Wtorek: 8 - 18
Środa: 8 - 18
Czwartek: 8 - 16
Piątek: 8 - 16
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Konsultacja (odbiór jadłospisu i jego omówienie)

80 zł

Rezerwuj
Pierwsza wizyta

130 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna

130 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna

80 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Ewelina Minda i jestem magistrem dietetyki oraz psychodietetykiem. Swoje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dodatkowo swoją wiedzę poszerzałam na licznych szkoleniach i kursach.

Moje zamiłowanie do dietetyki wynika przede wszystkim z pasji i powołania. Chęć pomocy pacjentowi w ujęciu holistycznym wpłynęła na rozwój w kierunku nurtu dietcoachingu i psychodietetyki, co uważam za pomocne w kształtowaniu nawyków wspierających proces dietoterapii. 

Moja oferta skierowana jest do osób mających problemy z niedowagą i nadwagą oraz do tych, którzy chcą po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Jako dietetyk kliniczny oferuję współpracę w drodze powrotu do zdrowia za pomocą diety dobranej do występujących schorzeń oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. W pracy ze swoim pacjentem stawiam na poznanie jego potrzeb i możliwości oraz znalezienie najlepszych i indywidualnych rozwiązań.

W moim gabinecie otrzymasz profesjonalną opiekę w oparciu o aktualne standardy żywienia. Pokażę Ci jak się prawidłowo odżywiać w atmosferze zrozumienia i empatii.

Opinie
Dodaj opinię
Poradnia Dietetyczna Architektura Zdrowia

Ocena dietetyka

Ewelina Minda

Suma ocen:

(1 opinia)

Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz pomaga w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki. Lecz do dobrania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cię poprowadzi, a nie zaszkodzi. Taką osobą jest Pani Ewelina Smolińska. Poznałyśmy się kilka miesięcy temu, kiedy to przyszłam do gabinetu Pani Eweliny aby zgubić kilka zbędnych kilogramów. Pierwsza wizyta trwała 2 godziny podczas której otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek dotyczących właściwego odżywiania. Dieta, którą Pani Ewelina mi ułożyła składa się z posiłków szybkich do wykonania , są bardzo smaczne i pożywne. Do tej pory schudłam 6 kilo. Jeśli ktoś ma wątpliwości kogo wybrać za swojego osobistego doradcę żywienia to Pani Ewelina jest właśnie taką osobą - pełna życzliwości, empatii, w 100 procentach profesjonalista. W swoją pracę wkłada cale swoje serce i zaangażowanie. Odpowiada na każdy telefon, sms, czy mail. Wspaniała specjalistka i osoba. Polecam z całego serca.

(2020-11-05)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Ewelina Minda

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: