Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Nowy Sącz ?
Sprawdź
Żyj w harmonii

Wojciech Duch

Żyj w harmonii

(7 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

24
33-300 Nowy Sącz

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 6 - 16
Wtorek: 6 - 16
Środa: 6 - 16
Czwartek: 6 - 16
Piątek: 6 - 16
Sobota: 7 - 12
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta również online

200 zł

Rezerwuj
Bezpłatna Konsultacja związana zakupami diety
Wizyta kontrolna

120 zł

Rezerwuj
Analiza składu ciała z wydrukiem i omówieniem

50 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Cześć!

Jestem dietetykiem, chociaż unikam tego określenia ze względu na negatywne skojarzenia, jakie wiążą się obecnie z tym zawodem. Większość ludzi kojarzy dietetyka jedynie z liczeniem kalorii i odchudzaniem, w moim przypadku sprawa wygląda zupełnie inaczej, Bardzo rzadko doradzam liczenie kalorii i 5 posiłków. Studiowałem dietetykę chińską i wiem, że żołądek i jelita to narządy puste i potrzebują przestrzeni do regeneracji. Dla mnie dieta to styl życia, a jako dietetyk podchodzę holistycznie do zdrowia i życia. Wiem, że choroby mogą mieć różne przyczyny, zarówno związane z psychiką, jak i ciałem. Istnieją też czynniki zewnętrzne. Moim celem jest pomóc Ci osiągnąć zdrowie, dobre samopoczucie i witalność natomiast szczupła i zgrabna sylwetka będzie efektem ubocznym. Pomagam również wyznaczyć cel, opracować plan i redukować stres, zawsze patrząc na Ciebie z empatią. Wiem, że dieta musi uwzględniać Twoje potrzeby i eliminować szkodliwe substancje. Również pora roku i Twoja konstytucja mają znaczenie. Często pojawiają się u mnie osoby zmęczone i wycieńczone, którym "ktoś" doradził sałatki i jogurty w zimie albo przy cukrzycy batoniki milky way. Co nie tylko nie pomoże ale wręcz może poważnie zaszkodzić klientom. Dlatego nie wierzcie ślepo w słowa dietetyków czy lekarzy, ale sami sprawdzajcie i potwierdzajcie uzyskane informacje. Wszyscy jesteśmy ludźmi i możemy się mylić jednak działanie z premedytacją na szkodę klienta jest już zupełnie czymś innym.

   Dla mnie otyłość to jednostka chorobowa sprzyjająca rozwojowi innych dolegliwości. Nie oceniam, czy jest dobra czy zła, ale staram się pomagać w poprawie zdrowia i jakości życia. Jestem osobą, która nieustannie się rozwija i szuka nowych rozwiązań. Jestem świadomy, że wszystko na Twojej drodze ma znaczenie, nawet pozornie niepowiązane rzeczy. Moje zainteresowania obejmują neuropatię, ziołolecznictwo, hipnoterapię, dietetykę chińską, NLP, Ajurwedę, psychologię astrologię, totalną biologię i wiele innych dziedzin, które pozornie nie są z sobą połączone przenikają się nawzajem i tworzą obraz całości i dają synergiczne efekty. Bo nasze choroby, narządy czy ciało nie są oddzielnym bytem, jesteśmy całością wraz z umysłem i duchem i nie możemy być traktowani jak maszyna co często ma miejsce zarówno w medycynie jak i w dietetyce. Mój cel to nie tylko pomaganie innym, ale również dbanie o własne zdrowie, relacje i szczęście. Wiem, że każdy ma swoją drogę do szczęścia. Dlatego nie chcę być utożsamiany tylko z dietetykiem. Jestem przekonany, że harmonia i równowaga w życiu mają ogromny wpływ na zdrowie. Jestem przedsiębiorcą i wiem, że problemy w relacjach i brak równowagi mogą prowadzić do konfliktów i chorób. Dlatego kontynuuję rozwój swoich umiejętności i doświadczenia, aby pomagać innym w osiąganiu sukcesu i zdrowia. Przyjmuję prostsze, skuteczne metody, które są dopasowane do Twoich potrzeb, ponieważ wiem, że każdy jest inny. Moim celem jest zmiana stylu życia, a nie tylko odchudzanie czy liczenie kalorii. Jeśli szukasz rozwiązań, które będą naprawdę skuteczne i długotrwałe, jestem tu, aby Ci pomóc.

Moje motto to "jesteś tym czym się karmisz" oraz słynne słowa przypisywane Hipokratesowi "Primum non nocere" (po pierwsze nie szkodzić), a także "żyjemy z 1/4 pożywienia a z3/4 żyją lekarze" (-: Myślę ze już zastosowanie w praktyce przyniosło by mega wymierny efekt. 

Nasze ciało jest doskonałe i wystarczy stworzyć odpowiednie warunki aby mogło same zacząć się leczyć bo przecież choroby nie spadają na nas z kosmosu tylko w większości sami na nie "pracujemy" Dlatego ważne jest aby wziąć odpowiedzialność za swoje życie - więc jeżeli jesteś na to gotów zapraszam do siebie a pokaże Ci drogę jak to zrobić. Dam Ci wędkę a nie rybę (:

PS. Jeżeli nie stać Cię na moje usługi to w ramach Stowarzyszenia Zdrowie Jak Marzenie udzielam również bezpłatnych konsultacji. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość

Opis usług:


certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Żyj w harmonii Szkoła BNR Vital Group
certyfikaty - Żyj w harmonii Psychodietetyka
certyfikaty - Żyj w harmonii Dietetyka Chińska
certyfikaty - Żyj w harmonii Podstawy Medycyny Chińskiej
certyfikaty - Żyj w harmonii Ajurewda i Równowaga

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Żyj w harmonii

Ocena dietetyka

Wojciech Duch

Suma ocen:

(7 opinii)

Ocena wystawiona przez: Anna

Dzięki programowi jaki zastosował oraz wsparciu udało mi się osiągnąć moje cele zdrowotne i poprawić moje nawyki żywieniowe. Duży plus za indywidualne podejście, co sprawiło, że cały proces był łatwiejszy i bardziej skuteczny. Gorąco polecam współpracę z Wojtkiem każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

(2024-04-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Moni

Jestem pozytywnie zaskoczona. Pan Wojciech posiada bardzo dużą wiedze, nie skupia się tylko na danym problemie, ale podchodzi całościowo do pacjenta. Szuka przyczyny problemu, uważnie słucha, zadaje dużo dodatkowych pytań, by dopasować jak najlepsze rozwiązania. Zdecydowanie Polecam!

(2023-05-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Małgorzata

empatyczny, wspierający i potrafiący motywować klienta. Umiał budować dobre relacje, zapewnia wsparcie emocjonalne i motywuje do kontynuowania zdrowych nawyków żywieniowych.

(2023-05-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Grzegorz

Dietetyk podejmuje indywidualne podejście do klienta, uwzględnia jego unikalne potrzeby, cele i preferencje żywieniowe. Słuchać uważnie i dostosowuje plan żywieniowy do konkretnych wymagań i warunków zdrowotnych.

(2023-05-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Bartek2011

Zdecydowanie polecam Pana Wojciecha , jest kompetentny i ma indywidualne podejście do klienta .

(2023-05-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Patrycja

Wspaniały człowiek, empatyczny i pomocny :) polecam !!

(2023-05-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: M

Profesjonalizm i wiedza, kompetentny, dobrze wykształcony i posiada szeroką wiedzę w dziedzinie żywienia i dietetyki.

(2023-05-24)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Wojciech Duch

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: