Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW ONLINE?
Sprawdź
Poradnia Dietetyczna Zdrowiejjemy

Joanna Budzulak

Poradnia Dietetyczna Zdrowiejjemy

(5 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Wizyty online

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9 - 13
Wtorek: 10 - 12
Środa: 16 - 18
Czwartek: 16 - 18
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
usługi
Usługi:
Konsultacja online

160 zł

Rezerwuj
Dietetyk
opis
Opis:

Z wykształcenia jestem dietetykiem - ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuję z pacjentami, którzy borykają się z różnymi chorobami dietozależnymi. W swoim gabinecie przyjmuje zarówno z dzieci, jak i osoby dorosłe. Zawsze uważnie słucham swoich pacjentów, czego oczekują podczas naszej współpracy, a plany żywieniowe dopasowuję pod ich możliwości (finansowe, czasowe) oraz preferencje smakowe. Wychodzę z założenia, że nawet niewielkie zmiany w żywieniu, mogą przynieść ogromne korzyści zdrowotne.

Rozwijam się również naukowo, już od czasów rozpoczęcia studiów. Obecnie prowadzę badania na Uniwersytecie i jestem współautorem kilku artykułów z zakresu dietetyki, a od 2021r. pracuje nad przygotowaniem swojej pracy doktorskiej dotyczącej znaczenia żywienia u dzieci niskorosłych w procesie wzrastania.

W grupie pacjentów dorosłych zajmuje się przede wszystkim takim problemami klinicznymi, jak otyłość, cukrzyca, refluks żołądkowo-przełykowy, nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne (w tym Hashimoto), oraz dna moczanowa.

W grupie dzieci realizuje porady dietetyczne zwłaszcza w przypadku nieprawidłowego przyrostu masy ciała (zarówno otyłości, jak i niedowagi), niskorosłości, a także wybiórczego apetytu, cukrzycy, niedoczynności tarczycy i innych problemów żywieniowych.

Opinie
Dodaj opinię
Poradnia Dietetyczna Zdrowiejjemy

Ocena dietetyka

Joanna Budzulak

Suma ocen:

(5 opinii)

Ocena wystawiona przez: Aneta

Bardzo polecam Panią Joannę. Długo szukaliśmy dietetyka, który zajmuje się również dziećmi. Mój syn leczony jest hormonem wzrostu i potrzebowaliśmy wsparcia w zakresie żywienia, które u niejadka nie jest prostą sprawą. Pani Joasia podeszła indywidualnie do mojego syna, w efekcie udało się zwiększyć wagę i przyspieszyć wzrost.

(2023-11-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Angelika

Serdecznie polecam. Dokładny wywiad oraz bardzo profesjonalne podejście. Jestem pod ogromnym wrażeniem osoby, wiedzy i zaangażowania Pani mgr Joanny. Cierpliwie wysłuchała i wyjaśniła jak muszę podejść do mojego problemu. Serdecznie polecam!!

(2023-11-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Blanka

Polecam z całego serca Panią Dietetyk, ułożyła dla mnie zdrową i smaczną dietę, dzięki której schudłam już 4 kg w 3 tygodnie, a wcześniej waga nie chciała ruszyć. Pani Joanna wysłuchała moich próśb odnośnie preferencji smakowych i uwzględniła je w przepisach. Jeszcze raz dziękuję i walczę dalej o zdrowie i fajną sylwetkę.

(2023-11-14)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Małgorzata

Pani dietetyk b. kompetentna. Jadlospisy dostalam smaczne, a jestem raczej wybredna. Efekty sa, kilka kg w dol.

(2023-11-14)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Monika

Polecam ! Otrzymywaliśmy porady dietetyczne w szpitalu w ramach leczenia hormonem wzrostu. Dużo cennych wskazówek, dopasowanych pod nasze rodzinne potrzeby.

(2023-11-14)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Joanna Budzulak

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: