Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Swarzędz ?
Sprawdź
Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust

Patrycja Echaust-Ptak

Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust

(23 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Kostrzyńska 8
62-010 Pobiedziska

Kilińskiego 36/1
62-020 Swarzędz

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 16 - 20
Środa: 16 - 20
Czwartek: 16 - 20
Piątek: 16 - 19
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza konsultacja stacjonarna (Konsultacja dietetyczna/ psychodietetyczna/ z zakresu dietetyki sportowej z indywidualnie dostosowanym jadłospisem 7-dniowym, analizą składu ciała i 1 wizytą kontrolną) (60 min.)

350 zł

Rezerwuj
PAKIET ON-LINE Pierwsza wizyta (Konsultacja dietetyczna on-line z indywidualnie dostosowanym jadłospisem 7-dniowym) (60 min.)

300 - 350 zł

Rezerwuj
PAKIET DLA PARY Pierwsza konsultacja (Konsultacja dietetyczna/ psychodietetyczna z indywidualnie dostosowanym jadłospisem 7-dniowym, analizą składu ciała i 1 wizytą kontrolną)(90 min.)

550 zł

Rezerwuj
NOWOŚĆ! Konsultacja edukacyjna - Współpraca indywidualna z aplikacją z wizytą kontrolną

300 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta przelew / BLIK

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 16 - 20
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Poradnia dietetyczna "Pani Dietka" to miejsce powstałe z pasji do zdrowego stylu życia. To tutaj zmieniamy nastawienie: kierunek ZDROWE ŻYWIENIE! We współpracy z podopiecznymi poradni największy nacisk kładę na kwestię modyfikacji nieprawidłowych nawyków żywieniowych, gdyż to one najczęściej stają się przyczyną efektu jo-jo i powrotu do punktu startowego. Edukacja prozdrowotna to proces etapowy, który może jednocześnie stanowić dla Ciebie ciekawą przygodę po świecie dietetycznych tajemnic. Dostrzeżenie własnych błędów żywieniowych oraz wspólna praca nad nimi nieraz rodzi w poradni wiele śmiechu. Psychodietetyka jako jedna z moich specjalizacji odgrywa w tym procesie bardzo ważną rolę, a utrata zbędnych kilogramów stanowi jedynie bardzo przyjemny EFEKT UBOCZNY naszej współpracy. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy! Patrycja Echaust

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust Dyplom studiów licencjackich ukończonych z wyróżnieniem "Dietetyka. Dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej" Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu
certyfikaty - Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust Dyplom studiów magisterskich "Dietetyka. Dietetyka spersonalizowana i psychodietetyka" Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust „Interpretacja wyników badań w praktyce dietetyka" Poznań 15.02.2019
szkolenia - Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust „Psychodietetyka” PSA Poznań 9.09.2018
szkolenia - Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust „Kurs dietetyki sportowej” ADS Poznań 7.10.2017
szkolenia - Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust „Basic Sport Nutrition” PSA Wrocław 25.02.2017
szkolenia - Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust „Rola diety w schorzeniach tarczycy” Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej Wrocław 16.04.2016

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Poradnia dietetyczna Pani Dietka Patrycja Echaust

Ocena dietetyka

Patrycja Echaust-Ptak

Suma ocen:

(23 opinii)

Ocena wystawiona przez: Kinga

Profesjonalizm w 100% .Polecam gorąco każdemu.Dietetyk z powołania.

(2024-04-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Martyńska Joanna

Profesjonalizm w 100% .Polecam gorąco każdemu.Dietetyk z powołania.

(2024-04-05)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Paulina

Serdeczna empatyczna osóbka, która pomaga zmienić ciało i głowę. Serdecznie polecam Panią Patrycję z całego ❤️

(2024-02-16)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Ela Przybylska

Pani Patrycja. Osoba która mnie przemieniła, w myśl zasady zmienia się Twoje ciało, zmienia się wszystko. Ja mogę powiedzieć jedno. Dziękuję. Cierpliwa, empatyczna i pomimo, że się zawaliło, zawsze znajduje aspekt pozytywny. Ile razy startowałam od nowa bo zawaliłam. Mnóstwo a Pani Patrycja wspierała, dobrą dostosowaną dietą i dobrym słowem. Mnóstwo przekazanej wiedzy odnośnie żywienia i jego błędów. Pierwsza dietetyk, która kazała zrobić wszystkie możliwe badania. Na swojej drodze przerobiłam kilku. Pełen profesjonalizm. Polecam

(2024-01-23)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agnieszka

Pani Patrycja jest bardzo profesjonalną osobą, Układa normalne, smaczne i proste w przygotowaniu posiłki. Wszystkie produkty były łatwo dostępne, wszystko smakowało, a co nie pasowało można zmienić w tabelce wymienników. Nauczyłam się zdrowo i świadomie jeść i o to chodziło! Pani Patrycjo, dziękuję!

(2024-01-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Jack

Pani Dietka ma bardzo indywidualne podejście do klienta, jest dociekliwa podczas wywiadu i potrafi dopasować dietę nawet z różnymi zachciankami. Czasami w ogóle nie czuję się jakbym był na diecie, a jednak dieta działa :)

(2024-01-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Bogumiła

Efekt mojej kuracji odchudzającej u Pani Dietki rewelacyjny , przeszedł najśmielsze oczekiwania. szczerze polecam wszystkim zdecydowanym i niezdecydowanym. Bogusia B.

(2023-10-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Julia

Dzięki Pani Patrycji schudłam 6 kg. "Pani Dietka" ustala dietę wg preferencji pacjenta. Dieta była smaczna, zdrowa, prosta w przygotowaniu z łatwo dostępnych produktów. Była podana tabela wymienników więc nawet jeśli coś nie pasowało łatwo można było zamienić. Nauczyłam się zdrowo jeść, w równych odstępach czasowych z zalecaną ilością posiłków w ciągu dnia. Pani Patrycjo bardzo DZIĘKUJĘ. Szczerze POLECAM!!! Było smacznie zdrowo i profesjonalnie!

(2023-10-01)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: E.M.

Bardzo miło i profesjonalnie przeprowadzony wywiad na pierwszej wizycie. Jestem dobrej myśli, że tym razem, z pomocą pani Patrycji - uda się)

(2023-07-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Vlada

Współpraca była bardzo miła, pani Patrycja ma profesjonalne podejście!Dopasowanie potrzeb klienta do umiejętności kulinarnych.Dzięki współpracę zdobyłam nowe przyzwyczajenia żywieniowe i zmieniła całe podejszcze do jedzenia !)

(2023-04-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Marta Kelma

Polecam w 100%😊 Pani dietka przekazuje przede wszystkim ogromna wiedzę na temat zdrowego trybu odżywiania. Ja nie byłam na diecie ja się nauczyłam jak zdrowo się odżywiać😊

(2021-09-29)

pacjent dietetyka

Super wizyty .Profesjonalna obsługa.Duża pomoc dla chcących zmienić coś w swoim sposobie żywienia.

(2020-07-25)

pacjent dietetyka

Zdecydowanie polecam Panią Patrycję. Redukcja przebiegła szybko, smacznie i bezboleśnie. Ogromna wiedza i sympatyczny sposób bycia sprawiają, że każda wizyta to przyjemność. Jadłospisy zbilansowane pod preferencje i zachcianki. Patrycja cieszy się razem z pacjentem z efektów co jeszcze bardziej motywuje do działania. Jeżeli coś nie odpowiada w jadłospisie, bez problemu temu zaradza. Zmienia sposób żywienia i życia na lepsze. Zaraża uśmiechem i pasją, jest ogromnym wsparciem dla pacjenta. Przy prowadzeniu przez nią diety, nie da się głodować, a kilogramów ubywa. Dietetyk jak najbardziej godny polecenia dalej.

(2020-05-04)

pacjent dietetyka

Wizyty u Patrycji zdecydowanie były warte przemierzania całego Poznania :) Przede wszystkim z powodu przyjaznej atmosfery na wizytach, ale także niesamowitego profesjonalizmu. Kiedy człowiek robi coś z pasją od razu to widać i czuć na każdym kroku. I właśnie u Patrycji czuć te pasję, w indywidualnym podejściu do pacjenta, szczerym zaangażowaniu i zainteresowaniu każdym drobnym szczegółem. Jadłospisy są proste, szybkie i przepyszne. Centymetrów ubywa, waga leci w dół, a wyniki badań znacznie się poprawiają. Nawet kiedy pojawiają się małe opory u pacjenta w postaci zaniku motywacji :p szybko i kreatywnie sobie z nimi radzi. Trafilam do Patrycji z polecenia i z czystym sumieniem sama polecam dalej :)

(2020-04-30)

pacjent dietetyka

Dietetyk w 100% godny polecenia! Konsultacje zawsze przebiegają w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Patrycja wyczerpująco odpowiada na pytania , zwraca uwagę na ważne szczegóły i przede wszystkim słucha . Jadłospis zawsze jest ułożony z uwzględnieniem aktualnych preferencji, zawiera sezonowe zachcianki. Moja dieta redukcyjna przebiegła bezboleśnie! Wspaniałe efekty w zrównoważonym tempie przy smacznym i sytym żywieniu. Tempo ograniczania kalorii dobrane na podstawie moich odczuć pozwoliło mi na czerpanie przyjemności z czegoś co może kojarzyć się negatywnie- w końcu to odchudzanie! Kilku miesięczna przygoda z Dietetykiem wspaniale pozwoliła mi na przygotowanie się do ciąży- polecam każdej kobiecie planującej powiększenie rodziny! Zmniejszenie masy ciała do prawidłowej w pakiecie z wyraźną poprawą stanu zdrowia i samopoczucia wspaniale pozwala rozpocząć taką przygodę. Kontynuacja współpracy z Patrycją zapewnia mi spokój ducha-wiem, że zrównoważona dieta pozwoli mi dostarczyć dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz uniknąć produktów szkodliwych. Jadłospis jest nadal sycący i smaczny, a edukacja żywieniowa w zakresie potrzeb ciężarnych pozwala na odpowiedzialne decyzje, kiedy mam ochotę na trochę szaleństwa. Z całego serca polecam Patrycję! Jej indywidualne podejście zadowoli każdego.

(2020-04-15)

pacjent dietetyka

Patrycja to świetny fachowiec w swojej profesji. Indywidualne podejście do pacjenta, dieta dopasowana według potrzeb jak również gustów kulinarnych. Przepisy w jadłospisie bardzo smaczne a co najważniejsze zbilansowana w taki sposób że plan został osiągnięty . Wszystkie rady oraz wskazówki bardzo pomagają a kontat i wsparcie Pani Patrycji są bezcenne . Gorąco i serdecznie polecam Panią Patrycję!

(2019-12-01)

pacjent dietetyka

Indywidualne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. W przypadku niejasności Pani Patrycja tłumaczy wszystko obszernie i obrazowo, jest perfekcjononistką. Posiłki są smaczne, łatwe i szybkie w przygotowaniu. Serdecznie polecam!!

(2019-05-27)

pacjent dietetyka

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, pasja do pracy, empatia, indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów. Pani Patrycja ma holistyczne podejście do pacjenta i jest perfekcjonistką. Ułożyła dietę, która w pełni odpowiadała moim potrzebom i możliwościom, była gotowa bardzo szybko zmienić przygotowany dla mnie jadłospis w obliczu kontuzji, która mi się przytrafiła i zmieniła mój plan aktywności fizycznej. Co istotne Pani Patrycja wspiera swoich podopiecznych nie tylko wiedzą i dobrze dobraną dietą ale też dobrym słowem i motywacją. Dziękuję! Jestem pod wrażeniem i polecam każdemu!

(2019-05-16)

pacjent dietetyka

Bardzo miła współpraca, dieta ułożona szczegółowo pod konkretną przypadłość i co najważniejsze DZIAŁA!

(2019-05-15)

pacjent dietetyka

Najlepszy dietetyk profesjonalne podejście super diety i zadowalające efekty. Bardzo polecam.

(2019-05-15)

pacjent dietetyka

Profesjonalna Pani dietetyk z indywidualnym podejściem do pacjenta. Jadłospis który otrzymałam jest stworzony z uwzględnieniem moich umiejętności kulinarnych, a także czasu jaki mogę poświęcić na przygotowanie posiłków, co jest dla mnie bardzo istotne. Dzięki niej wiem, że zdrowe i wartościowe posiłki mogą być również smaczne. Podczas każdej wizyty dowiaduje się ciekawych informacji na temat zdrowego odżywiania, które na pewno będę wykorzystywać w przyszłości, gdyż teraz wiem jak pozytywnie wpływa to na nasze samopoczucie. Nasza współpraca trwa kilka miesięcy, a osiągnięte rezultaty są w pełni zadowalające , dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Panią Patrycję :-)

(2019-04-28)

pacjent dietetyka

Przesympatyczna dietetyczka, która poprowadzi pacjenta w sposób profesjonalny oraz indywidualny. Nastawiona na działanie, pomoc i rezultaty - z których cieszy się razem z pacjentem. Z entuzjazmem mobilizuje do działania, utrzymuje stały kontakt oraz przekazuje podstawową wiedzę, do zrozumienia, jak żywność wpływa na organizm i samopoczucie. Pani Patrycja przepisuje pyszne, ciekawe i łatwe w przygotowaniu posiłki, unikając produktów, których pacjent nie lubi, lub proponując produkt w ciekawym połączeniu . Serdecznie polecam ! Lepiej trafić nie mogłam ! :)

(2019-04-27)

pacjent dietetyka

Pani Patrycja jest dietetykiem godnym polecania, profesjonalnie podchodzi do klienta indywidualnego. Posiada szeroką wiedzę z zakresu dietetyki , również sportowej, którą stara się w prosty sposób przekazać klientom. Dzięki temu rozumiem co dzieje się z moim organizmem podczas kuracji redukcyjnej.

(2019-04-24)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Patrycja Echaust-Ptak

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: