Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Poznań ?
Sprawdź
DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA

Beata Feldmann

DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA

(9 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Skarbka, 38
60-348 Poznań

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 16:00 - 18:00
Środa: 10 - 12:00
Czwartek: 15:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 12:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem dietetykiem klinicznym i konsultantem Psychoterapii Pozytywnej, dla którego historie pacjentów i pacjentek są najważniejsze.

Postrzegam ciało i umysł jako jedność, dlatego, zanim podejmę działania, skupiam się na pogłębionym wywiadzie.

Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia pomogę Ci w osiągnięciu upragnionego celu.

Ukończyłam Wydział Biologii , Wydział Dietetyki Klinicznej oraz Studia Podyplomowe z zakresu Dietetyki i Żywienia Człowieka. 

Uzyskałam również międzynarodowy certyfikat konsultanta Psychoterapii Pozytywnej.

Pracowałam w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu na Oddziale Klinicznym Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych oraz w Katedrze i Klinice Nefrologii.

Stworzyłam autorski program Odchudzanie Pozytywne oparte na psychodietetyce.

Organizuję warsztaty oraz wykładam.

Napisałam dwa poradniki z myślą o osobach odchudzających - pt. 

" Odchudzanie a nawyki" i " Świadome odżywianie a nawyki".

Ze względu na osobiste doświadczenia z chorobą Hashimoto konsultuję pacjentów z chorobami tarczycy i włączam dietoterapię. Pomagam również pacjentom z insulinoopornością , z zespołem jelita drażliwego i innymi schorzeniami. 

Każdego dnia przyjmuję osoby, które pragną zgubić zbędne kilogramy łącząc wiedzę kliniczną z psychodietetyką. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. 

Systematycznie uczestniczę w licznych konferencjach i sympozjach naukowych.

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA KONSULTANT PSYCHOTERAPII POZYTYWNEJ
certyfikaty - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA DIETOTERAPIA W CHOROBACH CYWILIZACYJNYCH
certyfikaty - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA JAK SKUTECZNIE PORADZIĆ SOBIE Z MOTYWOWANIEM I TRUDNYMI EMOCJAMI PACJENTA
certyfikaty - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA CUKRZYCA OD A-Z
certyfikaty - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA DIETEOTERAPIA W ZABURZENIACH HORMONALNYCH I METABOLICZNYCH
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA SCOPE COURSE AT THE II CONGRESS OF THE POLISH ASSOCIATION FOR THE STUDY OF OBESITY
szkolenia - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA DIETETYKA PROFILAKTYCZNA I LECZNICZA WG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ
szkolenia - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA IMMUNODIAGNOSTYKA NIETOLERANCJI POKARMOWEJ
szkolenia - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA SKUTECZNA MOTYWACJA W GABINECIE DIETETYKA
szkolenia - DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA PROFESJONALNA OBSŁUGA PACJENTA

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
DIETETYKA KLINICZNA I ESTETYCZNA

Ocena dietetyka

Beata Feldmann

Suma ocen:

(9 opinii)

Ocena wystawiona przez: Andrzej

Bardzo szczegółowy wywiad, analiza wyników, trybu życia, dolegliwości, uwzględnienie indywidualnych preferencji żywieniowych, objaśnienie przyczyn dolegliwości, stosowanych technik i podejmowanych decyzji. 6 tygodni po pierwszej konsultacji prawidłowy lipidogram i masa ciała mniejsza o 8 kg. A wszystko to przy zróżnicowanym i smacznym jadłospisie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

(2024-04-28)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Karolina

Chciałabym w szczególny sposób podziękować Pani Magister poza ogromną wiedzą i profesjonalizmem Panią Magister wyróżnia się prawdziwa troska i serdeczność w kierunku Pacjenta. Dokłada ogromnej staranności, aby pomoc mi pokonać wszelkie przeszkody czy trudności w leczeniu, nie jestem łatwym przypadkiem, ale powoli dzięki zaangażowaniu, wiedzy, a przede wszystkim chęci pomocy, powoli wychodzę na prostą ze swoim zdrowiem… Trafiłam do gabinetu zrezygnowana! Źle prowadzona przez poprzedniego dietetyka, zdiagnozowana jako osoba z nadwrażliwością jelita cienkiego, RZS , Hashimoto, alergiami wziewnymi… gdyby nie pomoc Pani Beaty pewnie żyłabym z bólu po każdym jedzeniu, łykałabym garściami leki i męczyłabym się z paraliżującymi boleściami brzucha i szkodziła sobie jeszcze bardziej. W ciągu swojego życia korzystałam wielokrotnie z pomocy lekarzy, dietetyków i nikt nie był w stanie powiedzieć mi dlaczego bolą mnie prawie wszystkie stawy i brzuch, rozkładając ręce Stwierdzono Seronegatywne RZS ( takie które w badaniach nie potwierdza się). Dzięki podejściu Pani Beaty bolą mnie już tylko 2 stawy, odzyskuje energię do życia, z brzuchem jeszcze powalczymy, dzięki temu, że Pani Beata wierzy w to, że będzie ze mną jeszcze dobrze, bo ja już czasem nie wierzyłam… Dlatego mogę z ręką na sercu powiedzieć, ze nie spotkałam się jeszcze z tak profesjonalnym ale nade wszystko ludzkim i troskliwym podejściem jaki doświadczyłam dzięki Pani Magister. Dziękuję z całego serca!

(2024-03-26)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Pacjent

Pełen profesjonalizm. Pani doktor jest bardzo zaangażowaną, empatyczną osobą. Zleciła mi wykonanie wielu badań. Odstawienie glutenu (to już 1 miesiąc) poprawiło moje samopoczucie, zniknęły zmiany na skórze, problemy z refluksem i żołądkiem. Jestem bardzo zadowolona . Polecam.

(2023-11-23)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Anita

Pani Beata to bardzo profesjonalna i empatyczna osoba. Urzeka indywidualnym i życiowym podejściem do diety i przygotowywania posiłków. Polecam osobom, którym zależy na holistycznym podejściu do sprawy. Połączenie zrzucania kilogramów z psychodietetyką to najlepszy wybór, który w moim przypadku dał efekt -25 kg. Odchudzanie z Panią Beatą to była czysta przyjemność! :D

(2023-10-25)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: DMT

Dzień dobry, od kilku miesięcy spotykam się z Panią Beatą. Nie jest to mój pierwszy kontakt z dietetykiem, ale zdecydowanie najlepszy. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do problemów pacjenta. Wiem, że to osoba, której szukałam, aby wsparła mnie w odkryciu i rozwiązaniu moich problemów. Jestem przekonana, że razem nam się uda:) Szczerze polecam.

(2023-07-25)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agnieszka

Do Pani Beatki (bo tak na Panią Beatę Feldmann mówi mój mąż, któremu pomogła schudnąć 20 kg) trafiłam po tym jak po jednej z wizyt mój mąż powiedział „musisz pojechać do Pani Beatki, ona też ma Hashimoto i na pewno Ci pomoże 😊 Umówiłam się … Pani Beata wysłuchała co mi dolega, co mi przeszkadza, zaleciła badania, wytłumaczyła lepiej niż nie jeden endokrynolog na czym polega choroba Hashimoto, jak ją leczyć. Mijają właśnie 3 miesiące, czuję się zdecydowanie lepiej, jestem mniej zmęczona, mniej wypadają mi włosy, mam ładniejsza cerę i lepszą koncentrację. Głowa też rzadziej boli. Polecam Panią Beatę Feldmann wszystkim, którzy mimo brania leków nadal czują się źle. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Pozdrawiam Panią serdecznie :)

(2023-01-05)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: aaannnaa

Pani Beata bardzo rzeczowa dietetyk, wizyty przebiegają w luźnej i miłej atmosferze. dieta dobrana perfekcyjnie -chudnę czuje się super , a co za tym idzie mam więcej energii do życia. gorąco polecam-pełen profesjonalizm:)

(2022-11-08)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Joanna

Pani Beata jest bardzo dobrym specjalistą. Brakuje słów aby opisać jak dobrze jest być pod opieką takiej osoby. Wszystkie dolegliwości ustępują, podejście do żywienia się zmienia, pełen profesjonalizm, dobra energia. Polecam każdemu.

(2022-08-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: KN

Pani dietetyk Beata Feldmann Profesjonalizm w pełnym wydaniu,uczynność,zawsze odpowiada na zapytanie,kompetencja i tak po ludzku dobry człowiek. Odchudzałam się wiele lat i ciągły efekt jojo i dopiero przy p.Feldmann udaje mi się utrzymać wagę w ryzach. Jest to jedyny dietetyk,z którym chce się współpracować,bo jej pozytywny stosunek do pacjenta jeszcze bardziej motywuje do walki do siebie. BARDZO POZYTYWNA OSOBA!,

(2022-06-18)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Beata Feldmann

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: